18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 Червень 2018 | В районі відбулось вручення 20-ї ювілейної премія ім. Марка Черемшини

Сьогодні в Снятинському районному будинку культури, традиційно відбулось урочисте вручення премії ім. М.Черемшини, з нагоди 144-ої річниці від дня народження українського письменника і громадського діяча, адвокат та доктор права.

 

В урочистому заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич, заступник голови районної ради Петро Маліборський, секретар міської ради Марія Орищук, а також лауреати цьогорічної та минулорічних премій ім. Марка Черемшини, запрошені.

 

Розпочалось свято з привітань представників влади. У своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич передала найщиріші слова вітань від голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, побажавши лауреатам премії здоров’я, творчих здобутків, творити добро, примножувати все те, що розпочали і з тим йти у світ та ще більше творчих добутків.

 

Далі традиційно Володимир Карий озвучив імена цьогорічних переможців – лауреатів Черемшинівської премії, які перемогли в чотирьох номінаціях, ними стали:

 

У номінації "Література і літературознавство" - член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України,  журналіст, публіцист, прозаїк та поет Олег Ярославович Ганущак.

 

У номінації "Журналістика, видавнича справа, просвітницька діяльність, науково-дослідницька і пошукова робота та краєзнавство" – публіцист, документаліст, літературний краєзнавець Іван Юрійович Мисюк .

 

У номінації "Концертно-виконавська та композиторська діяльність" – соліст-вокаліст Снятинського РБК Христина Миколаївна Боднарук.

 

У номінації "Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, народні промисли, архітектура і дизайн" – студент Львівської Національної академії мистецтв, скульптор Роман Іванович Рабик.

 

Між врученнями премій для лауреатів звучали музичні номера-подарунки від аматорів Покуття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області