22 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Травень 2018 | У Стецеві відбулось засідання виїзної колегії районної державної адміністрації

15 травня на території Стецівської сільської ради проведено засідання виїзної колегії районної державної адміністрації. Перед початком засідання представники влади спільно з членами колегії та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представниками ЗМІ побували в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Директор центру Галина Дороніна ознайомила гостей з умовами проживання та дозвіллям одиноких непрацездатних жителів району, які знаходяться на постійному обслуговуванні відділення. Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський подякував директору та працівникам відділення за створення належних умов для проживання громадян району.

 

Далі делегація відправилася на підприємство ТОВ "Покуття-Фрукт", яке спеціалізується на виробництві фруктів, зернових культур, посадкового матеріалу плодових, ягідних та декоративних культур. Директор Анатійчук Василь розповів про історію створення даного господарства, а також про спеціалізацію культур.

 

Опісля в оновленому будинку культури в селі Стецева відбулось засідання колегії. Перед початком голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський спільно з керуючим справами апарату районної ради Петром Гніданом вручили подяки кращим учням нашого району за зайняті призові місця на конкурсах, олімпіадах, захистах проектів, які відбувалися на Всеукраїнському рівні. Також подяки отримали керівники Стецівської та Завальської сільських рад Василь Личук і Василь Гунько . На прикінці нагороду «За заслуги перед Прикарпаттям» отримав сільський голова Задубрівців Василь Болембах, як зазначив Богдан Свіщовський за сімнадцятирічну сумлінну працю, ревне служіння громаді села.

 

По завершенню урочистої частини були заслухані питання порядку денного. По першому питанню доповіла начальник управління економічного розвитку та торгівлі Ольга Урсуляк, а саме про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району, виконання бюджету району за І квартал 2018 року. Йшлася мова про те, що протягом січня-березня 2018 року до Зведеного бюджету надійшло  платежів в сумі 42721,03 тис.грн. В порівнянні з попереднім роком  надходження до Зведеного бюджету зросли на 7870,63 тис.грн., або на 23 відсотки. Надходження  до Державного бюджету зросли на  36% (4160,8тис.грн.) і склали  15 738,3 тис.грн. По  бюджету району за січень - березень 2018 року проведено видатків в сумі 170231,1 тис. грн., в тому числі по загальному фонду – 168223,49 тис. грн., спеціальному фонду – 2007,7 тис.грн. Протягом звітного періоду проводились роботи з капітального ремонту поліклініки в м. Снятин, офісного приміщення управління освіти. По всіх інших об’єктах, на які передбачено кошти виготовлялась проектно-кошторисна документація та експертні висновки. За звітний період   Центром надано 2860 адміністративних послуг, що  становить 953  послуги в середньому за місяць.   Одним із ключових факторів економічного та соціального розвитку є стабільна робота промислового комплексу району. За січень- березень 2018 року  обсяги реалізації промислової продукції підприємств  склали 169,3 млн.грн., або 204,0 % до відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції на одну особу населення склав 2618,1 грн.

 

По другому питанню про підсумки проходження опалювального сезону на об’єктах соціальної сфери та житлово-комунального господарства району в 2017-2018 році  та завдання  про їх підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019  року Ольга Урсуляк повідомила, що до роботи в осінньо-зимовий період були підготовлені всі об’єкти  житлово-комунального господарства району – житловий фонд, водопровідно-каналізаційні мережі та насосні станції, об’єкти дорожньо-мостового господарства. З 17 жовтня 2017 року в районі розпочався опалювальний сезон 2017/18року і проходив стабільно, без аварійних ситуацій. Постійний контроль за проходженням опалювального сезону здійснювався районним оперативним штабом, який очолював перший заступник голови райдержадміністрації М.Пішак. З метою раціонального використання енергоносіїв  всіма закладами бюджетної сфери було розроблено План заходів спрямованих на скорочення споживання природного газу, навчальними закладами розроблено графіки роботи теплових мереж. Паливні та котельні закладів освіти, охорони здоров’я,   культури та територіального центру соціального обслуговування  приведені до вимог ДБН, правил безпеки газопостачання. З 6 квітня поточного року всі установи закінчили опалювальний сезон. Протягом опалювального сезону 2017/2018 років бюджетними установами спожито 4965 Гкал теплової енергії та 531 тис. м. куб. природного газу. Порівняно з опалювальним сезоном 2016/2017 років споживання теплової енергії зменшилось на 92 Гкал, споживання природного газу зменшилось на 119,7 тис. м.куб.

 

Питання про виконання в районі спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради від 13.03.2018р. № 86/25-р «Про проведення в районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у 2018 році» розглянула начальник управління економічного розвитку та торгівлі, зазначивши, що розпорядженням створено районний штаб з питань організації проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля», до складу якого увійшли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, установ, підприємств та організацій. До виконання заходів по санітарній очистці було залучено усі підприємства, установи, організації та навчально-освітні заклади району, які працювали на закріплених за ними територіями. У заходах взяли участь 3485 громадян, із яких 2050 - учні загальноосвітніх навчальних закладів району. У ході акції прибрано 24,7тис.м2  прибудинкових територій, 13 парків та скверів загальною площею 61,8 тис.м2, впорядковано  доріг населених пунктів  площею 427 тис.м2 та тротуарів площею 51,7 тис.м2. Виявлено та ліквідовано 39 несанкціонованих сміттєзвалищ (переважно невеликих смітників), обсяг зібраних побутових відходів становив 950 м3. Протяжність очищених від сміття берегів водойм – 39,6 тис.м2. Особливу увагу під час акції  приділено озелененню населених пунктів. Управлінням освіти, молоді та спорту Снятинської  райдержадміністрації  спільно з громадською організацією  «Малий бізнес Покуття» серед учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів району впродовж березня - травня  проводився   районний конкурс екопроектів «Посади дерево» .

 

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич доповіла по питанню щодо виконання в районі спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради від 19.02.2018р. №44/12-р «Про затвердження графіка заслуховування звітів голів органів місцевого самоврядування перед територіальними громадами району у 2018 році». Протягом лютого-березня поточного року у Снятинському районі було організовано заслуховування звітів голів органів місцевого самоврядування перед територіальними громадами району.В свою чергу, районною державною адміністрацією спільно з районною радою для надання допомоги у вирішенні соціально-економічних питань, що стосуються розвитку територій, було забезпечено підготовку і виїзд на відкриті зустрічі з громадами населених пунктів району для заслуховування звітів міського та сільських голів про виконання у 2017 році наданих їм повноважень трьох робочих груп під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Свіщовського, першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Пішака та заступника голови районної ради Петра Маліборського. Відповідно до затвердженого графіка, з 27 лютого по 29 березня 2018 року робочими групами було заслухано звіти на території 24 сільських рад та Снятинської міської ради. У своїх звітах керівники органів місцевого самоврядування звітували про проведену роботу у 2017 році, приділяючи особливу увагу виконанню програм соціально-економічного і культурного розвитку територій і місцевих бюджетів на 2017 рік, та окреслювали основні напрямки розвитку територій на 2018 рік. Розглядалися на зустрічах і ряд інших питань життєдіяльності територіальних громад району.

 

По останньому питанню про виконання розпорядження райдержадміністрації від 25.05.2017 року №204 «Про проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установ та організацій району та в органах місцевого самоврядування» (зі змінами від 08.02.2018 року №39) доповіла начальник відділу правової, мобілізаційної роботи,  взаємодії з правоохоронними органами  та  запобігання  корупції апарату райдержадміністрації Марія Драбчук. Вона повідомила, що на виконання розпорядження райдержадміністрації від 25.05.2017 року №204 «Про проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в  органах місцевого самоврядування» із змінами від 08.02.2018 року № 39 у І кварталі 2018 року робочою групою з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування було проведено 9 виїздів з метою надання методично-консультативної допомоги з ведення діловодства, документообігу, правових та організаційних питань, зокрема, 6 методично-консультативних днів проведено в органах місцевого самоврядування, а саме в Балинцівській, Кулачківській, Підвисоцькій, Потічківській  , Русівській та Стецівській сільських радах та  в 3  структурних підрозділах райдержадміністрації:управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації; управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації; архівному відділі райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області