22 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Квітень 2018 | У Стецеві після ремонту відкрили будинок культури

15 квітня у Провідну неділю в селі Стецева відбулась довгоочікувана подія - відкриття після капітального ремонту сільського будинку культури. Така подія для мешканців значима, адже відтепер в населеному пункті з’явився центр дозвілля для дітей, молоді та людей старшого віку. 

 

В свій час сільський голова Василь Личук звернувся до депутата Верховної ради Юрія Солов’я з проханням у сприянні ремонту цього закладу. Юрію Ігоровичу вдалося для досягнення цієї мети докласти зусиль аби було виділено з державного бюджету 1 млн. 300 тис. грн. Всі кошти були витрачені на внутрішній ремонт європейського зразка.

 

На відкриття побачити результати прибули Народний депутат України Юрій Соловей, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Дроняк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, місцеві жителі, голови територіальних громад сусідніх сіл. Традиційно, поважних гостей зустріли на порозі з хлібом та сіллю. Далі урочистості продовжилися на сцені оновленого будинку культури.

 

Зі словами привітань до жителів звернувся голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, побажавши, щоб дане приміщенні стало центром відродження українських традицій, центром культурного життя населення. Богдан Свіщовський від районної державної адміністрації та районної ради вручив у подарунок колективу мистецької вітальні новенький ноутбук, адже така техніка вельми необхідна для проведення різноманітних заходів. За вагомий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади, голова райдержадміністрації вручив подяку голові Стецівської сільської ради Василю Личуку.

 

Після урочистостей Будинок культури запрацював за своїм прямим призначенням - дав перший концерт, який підготували відділ культури та релігій райдержадмістрації, школа та місцеві фольклорні колективи.

 

Тож залишається побажати колективам цього закладу успішної та натхненної праці в галузі культури!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області