24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14 березень 2018 | Відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

Відповідно до плану роботи Снятинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 березня 2018 року відбувся виїзд в с.Стецева, с.Стецівка та с.Потічок .  Фахівцями із соціальної роботи Плехтяк Г.І. та Том’юк С.М. спільно з заступником начальника служби у справах дітей Снятинської райдержадміністрації Чорнопиським Р.В., провідним спеціалістом сектору з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей Шевчук І.Ф. та старшим інспектором ювенальної превенції Снятинського ВП Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області Котелком Ю.Я. відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ї опікунів/піклувальників.

 

Фахівцями проведено оцінку потреб дітей та їх сімей у наданні соціальних послуг, батькам надано допомогу в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення; поінформовано щодо порядку реєстрації в Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, з метою подальшого працевлаштування.

 

В сім’ї, яка перебуває під соціальним супроводом Центру, комісією встановлено покращення умов проживання, зокрема щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм та створення умов для дитини.

 

 

 

 

Снятинский районний центр соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області