24 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 березень 2018 | Україна і Євросоюз демонструють винятково активну взаємодію, – Володимир Гройсман під час зустрічі з Федерікою Могеріні

Україна та Європейський Союз демонструють винятково активну взаємодію і мають насичений порядок денний співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні.

 

Глава Уряду відзначив, що з моменту останніх перемовин сторін пройшло всього три місяці, і українська сторона має вагомий перелік вже опрацьованих рішень та сформований порядок денний роботи на наступні місяці. «Наш пріоритет на 2018 рік – економічне зростання 5% і вище», - сказав Прем’єр-міністр України.

 

«Ми відзначаємо великий прогрес реформ, який здійснює Ваш Уряд, відзначаємо ваші ініціативи щодо виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. І ми бачимо зростання українського експорту до ЄС, що також є важливим сигналом для подальшого розвитку торгівлі, - сказала Високий представник ЄС. – Ви можете розраховувати на підтримку Євросоюзу».

 

За словами Прем’єр-міністра, суттєвої уваги заслуговує схвалення за ініціативи Уряду Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2018-2019 рр. Документ складається з 57 законопроектів. Йдеться про різні сфери життєдіяльності держави – передусім безпеку, захист інтелектуальної власності, зняття митних перешкод та технічних бар’єрів у торгівлі, санітарні та фітосанітарні заходи, покращення інвестиційного клімату, захист навколишнього середовища тощо.

 

Значне просування на шляху реформ має забезпечити й інша стратегічна ініціатива Уряду і Парламенту – пакет з 35 економічних законопроектів, два з яких вже ухвалені, а ще два ухвалені в першому читанні. Цей законодавчий пакет, запевнив Володимир Гройсман, має вирішити 5 основних завдань – захист бізнесу, дерегуляція, поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування та державних ресурсів, заохочення інновацій. Імплементація рішень відбуватиметься на тлі продовження децентралізації, реформи корпоративного управління та соціальних перетворень, започаткованих минулої осені. Мова про зміни в системи освіти, медицини, пенсійному забезпеченні.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області