21 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 лютий 2018 | Інформує Снятинський районний сектор з питань пробації

13 лютого Снятинським районним сектором з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції розпочато серію тренінгових занять за просвітницько-профілактичною програмою «СХОДИНКИ»  для клієнтів пробації – осіб молодіжного віку. Тренерами у програмі виступили: фахівець Снятинського РС з питань пробації Марія Бойда та фахівець Снятинського РЦСССДМ Іванна Граб’юк.

 

Програма проводиться з метою корекції особистісних знань і вмінь, опанування навичками відповідальної та безпечної поведінки, мотивування учасників та формування у них моделі позитивної соціальної поведінки. Група сформована за результатами проведеної оцінки ризиків вчинення повторних правопорушень з урахуванням криміногенних потреб та досвіду ризикованої поведінки.

 

Сьогодні учасники тренінгу познайомились та пройшли анкетування з визначення початкового рівня знань, що подаються за програмою. Важливим моментом занять став аналіз кожним своїх життєвих цінностей, зміна пріоритетів впродовж життя. Цікавим та повчальним для учасників стало візуальне зображення своїх мрій: для когось вони лише матеріальні цінності, а хтось мріє про сім’ю та дітей, хтось хоче отримати велику суму грошей, а хтось планує самостійно навчитись заробляти.

 

На наступному занятті учасники отримають знання та навики з профілактики інфекційних хвороб, в тому числі, ВІЛ/СНІД.

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області