25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12 лютий 2018 | Проведено бесіду з елементами тренінгу на тему «Гендерні аспекти поведінки учнівської молоді»

Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово "ґендер". Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. В нашій країні прийнято Закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків. Гендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі.

 

Саме на таку тему фахівцями із соціальної роботи (Марія Зеленко, Марія Равлюк) 12 лютого в   НВК "Снятинська ЗОШ І-ІІІступенів-ліцей"  проведено бесіду з елементами тренінгу на тему «Гендерні аспекти поведінки учнівської молоді». В заході взяли учні 7  класу. Під час бесіди закріплено уявлення дітей про відмінності  понять «стать» та «гендер», визначено найпоширеніші гендерні стереотипи, ознайомлено з поняттям «гендерна дискримінація», «гендерна рівність». Діти активно виконували поставлені перед ними завдання, наводили приклади дискримінації та висловлювали власне уявлення гендерної рівності.

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області