20 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11 січень 2018 | Відбулося засідання організаційного комітету

Сьогодні  відбулося перше засідання організаційного комітету з метою  гідного відзначення на районному рівні 22 січня - Дня Соборності України та вшанування 29 січня - подвигу Героїв Крут, заходи, які повинні відбудуться за участю представників влади, духовенства, громадськості, учнівської молоді.

Присутні на засіданні організаційного комітету голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин висловили свої пропозиції з приводу організації у районі патріотичних заходів на знак вшанування важливих історичних подій, що мають актуальне значення у сучасних процесах державотворення та захисту Української держави, збереження її територіальної цілісності.

Участь у оргкомітеті також взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, керівник аппарату райдержадміністрації Вікторія Клипич, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігор Чиборак, начальник управління освіти Уляна Іванійчук, радник голови районної ради Тетяна Вовк та начальник відділу культури Богдан Юрчук.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області