20 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11 січень 2018 | Діти з Донеччини відсвяткували Різдво на Снятинщині

З 5 до 10 січня на Снятинщині відпочивали діти з Донецької області. Такі події стали вже доброю традицією, адже щороку наші краяни гостинно приймають дітей зі сходу України на Різдвяні свята. Цьогоріч у селах Снятинського району святкували Різдво 30 дітей і 4 вчителі із міста Краматорська Донецької області.

 

Варто зазначити, що вже четвертий рік поспіль з ініціативи Президента України Петра Порошенка та за підтримки голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в рамках програми благодійної акції «Різдво в Карпатах », діти з різних регіонів України мають можливість провести зимові свята у прикарпатських сім’ях. Цьогоріч на Прикарпатті святкували Різдво близько чотирьохсот дітей зі сходу України.

 

Впродовж Різдвяних свят діти гостювали у селах Покуття. Тут вони святкували у родинах своїх ровесників, ознайомились з різдвяними традиціями та взяли участь у низці культурно-мистецьких заходів. Юні гості мали змогу почерпнути дух народних традицій, збагатити себе духовно та гарно провести час. Діти з Донбасу на Святий вечір скуштувати кутю та інші страви, спільно колядували зі своїми  новими друзями та вивчали обряди. На Різдво побували на Богослужіннях. А наступного дня на них чекало святкове дійство у народних домах сіл, де гостювали діти. Вертеп, віншування, театралізована постановка у яких простежувалися давні й сучасні мотиви.

 

Під час знайомства з містом Снятином цікавими і змістовними для дітей були екскурсії в музей визвольних змагань ім.. В. Андрусяка, Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини, художньо-меморіальний музей Василя Касіяна після чого їх радо вітали своєю Різдвяною колядою учні Снятинської школи ім. В. Стефаника. Також діти мали можливість побувати в маєтку Святого Миколая та отримати від нього подарунки загадавши найзаповітніші бажання.

 

На кінець гостювання дітей, в районному будинку школяра на них чекав святковий концерт, подарунки та теплі слова побажань з надією, ще раз гостинно зустріти їх в нашому районі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області