22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12 Вересень 2017 | Увага!!!

Снятинська районна державна адміністрація  оголошує конкурс на проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії на зайняття посад державної служби

 

Дата та місце проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії (далі – Конкурсної комісії) на зайняття посад державної служби в районній державній адміністрації:

 

10 год 17 жовтня 2017 року Снятинська районна  державна адміністрація

78300, м. Снятин, пл.Незалежності,1, каб.208.

 

Вимоги до громадських об’єднань, які мають право висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

 

            1. Наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше, ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії .

            2. Наявність статусу юридичної особи.

            3. Провадження статутної діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (в тому числі у сфері, що пов’язана з діяльністю районної державної адміністрації), управління людськими ресурсами, сприяння впровадженню принципів належного врядування за період не менше як 12 місяців до дня подання заяви.

 

Вимоги до кандидата від громадського об’єднання для включення до складу Конкурсної комісії:

 

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти за освітнім ступенем магістра.

3. Наявність загального стажу роботи не менше семи років.

4. Наявність досвіду роботи на посадах державної служби та/або в органах місцевого самоврядування  та/або досвіду роботи на керівних посадах в організаціях, установах і на підприємствах незалежно від організаційно-правової форми та форми власності не менше трьох років та/або володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, державного управління (в тому числі у сфері, що пов’язана з діяльністю районної державної адміністрації), управління людськими ресурсами.

5. Володіння державною мовою.

6. Здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу Конкурсної комісії.

Не може бути кандидатом особа, яка:

- визнана судом недієздатною чи обмежено дієздатною;

- має не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення злочину;

- згідно із вироком суду позбавлена права обіймати відповідні посади;

- за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

- піддавалася адміністративному стягненню за корупційне правопорушення протягом останнього року до дня подання документів;

- є державним службовцем або посадовою особою місцевого самоврядування;

- є членом політичної партії;

- є народним депутатом України або депутатом місцевої ради.

Строк подання громадськими об’єднаннями заяв:

з 12 вересня 2017 року до 06 жовтня 2017 року (включно)

 

Перелік документів громадського об’єднання, а також документів щодо кандидата, які додаються до заяви:

           

            Документи, що подаються громадським об’єднанням:

1)       підписана керівником громадського об’єднання заява;

2)       копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб

підприємців та громадських формувань, статуту, підписані керівником та скріплені печаткою (у разі наявності) такого громадського об’єднання;

3)       інформація про досвід діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної

служби, державного управління (в тому числі у сфері, що пов’язана з діяльністю районної державної адміністрації), управління людськими ресурсами, сприяння впровадженню принципів належного врядування за період не менше як 12 місяців до дня подання заяви;

4)       документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи  у сфері

розвитку державної служби, державного управління (в тому числі у сфері, що пов’язана з діяльністю районної державної адміністрації), управління людськими ресурсами, сприяння впровадженню принципів належного врядування за період не менше як 12 місяців.

            Відповідність досвіду роботи громадського об’єднання вимогам, визначеним Порядком обрання представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затвердженим наказом Національного агентства з питань державної служби від 12 квітня 2016 року № 76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 травня 2016 року за № 786/28916, не може доводитися лише свідченнями (лист, довідка тощо) третіх осіб про наявність такого досвіду.

 

            Документи, які подаються громадським об’єднанням щодо кандидата:

            1) рішення керівного органу (для громадського    об’єднання) про висування кандидата до складу Конкурсної комісії;

            2) заява кандидата про згоду на участь у роботі Конкурсної комісії та згода на обробку персональних даних відповідно до законодавства;

            3) копія паспорта громадянина України кандидата;

            4) автобіографія кандидата, в якій зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (у разі наявності), число, місяць, рік народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську діяльність (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях ( у тому числі у минулому), відомості про наявність чи відсутність судимості, контактний номер телефону та адреса електронної пошти;

            5) копія (копії) документа (документів) про освіту;

            6) мотиваційний лист кандидата, в якому зазначаються особисті підстави для участі у роботі Конкурсної комісії, а також повідомляється адреса електронної пошти  для надсилання повідомлень державним органам.

 

            Поштова адреса та адреса електронної пошти, на які надсилаються документи громадських об’єднань та їх кандидатів:

 

            Поштова адреса: 78300, Івано-Франківська область, м.Снятин, пл.Незалежності, 1

з поміткою „Комітет з конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби в районній державній адміністрації”.

 

            електронна адреса:  kadry_snt@i.ua  з темою „Комітет з конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби в районній державній адміністрації”.

           

            Прізвище, ім’я, по батькові, найменування посади, адреса електронної  пошти та номер телефону відповідальної особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення відбору  громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії: Бережанська Людмила Іванівна, начальник відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації,  kadry_snt@i.ua, 03476 2 23 19.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області