19 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11 Серпень 2017 | Платники податків Снятинщини забезпечили понад 80 млн.грн. надходжень до Зведеного бюджету

Снятинським  відділенням Коломийської ОДПІ     протягом   січня-липня    2017 року  забезпечено надходження платежів до Зведеного бюджету в сумі  81,2 млн. грн., що на 32 відсотки більше за аналогічний період минулого року – повідомив начальник Снятинського відділення Мирослав Остафійчук.

 

До Державного бюджету за сім місяців ц.р. надійшло  25,9 млн.грн., а це  на 10,6 млн.грн. більше ніж в 2016 році.

 

Найбільшу частку у доходах до Державного бюджету займає  податок на доходи фізичних осіб  та складає 11,5 млн.грн., або 44,4 відсотка усіх надходжень. Левову частку забезпечено платниками податку на додану вартість – 7,3 млн. грн. Надходження  від рентної плата за користування надрами  для видобування  природного  газу  склали 1,4 млн.грн. та податку на прибуток поступило 1,1 млн.грн.

 

Мирослав Іванович зазначив, що місцеві громади Снятинщини отримали в своє розпорядження 55,4 млн. грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 13 млн. грн.  Активно наповнювалась скарбниця міських та селищних бюджетів податком на доходи фізичних осіб, якого надійшло 34,4 млн.грн.,  єдиним податком на 8,7 млн.грн., податком за  землю   на 6,5 млн. гривень. та акцизним податком з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 3,1  млн. гривень.

 

Прес-служба Коломийської ОДПІ

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області