28 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
10 Серпень 2017 | Вакцинація проти кору – необхідність чи профілактика можливих ускладнень?!

З початку 2017 року захворіло на кір 28 жителів Снятинського району, в тому числі 9 дітей (32,1%). Для попередження виникнення ускладнень викликаних цією хворобою в Україні є комплексна вакцина від кору, паротиту і краснухи (КПК). Вона безпечна, ефективна, і забезпечує тривалий захист.

 

Для найкращого захисту дитина повинна отримати дві дози КПК вакцини( вакцинація в перший рік життя та ревакцинація в 6 років). Вакцина проти кору — це вакцина, яка дуже ефективно запобігає зараженню кором. Протягом 7 місяців 2017 року було  вакциновано 410 осіб від запланованої кількості 610, що становить 67,2 %. Ревакцинацію проведено 537 особам, від запланованої кількості- 733, що становить73,3%. Після першої дози 85 % дітей віком дев'ять місяців та 95 % дітей віком дванадцять місяців набувають імунітет. Майже всі з тих, хто не набув імунітет після першої дози, набувають його після ревакцинації — введення другої дози. Коли вакциновано більше 93 % населення, спалахів кору, як правило, більше не відбувається. Проте вони можуть виникнути знову, якщо охоплення населення вакцинацією зменшиться. Набутий після введення вакцини імунітет залишається напруженим багато років. Вакцина може також захистити людину від появи хвороби, якщо її введено протягом декількох днів після контакту з хворою людиною. Залишок на кінець липня місяця вакцини КПК по Снятинському району становить 870 доз.

 

Відповідно   п.2.12. наказу МОЗ України №188 від 17.05.2005р. «Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором» передбачена вакцинація контактних осіб у віці від 12 місяців до 30 років, які не хворіли на кір, не щеплені проти кору (не мають документально підтверджених відомостей про щеплення) не пізніше 72 годин з моменту виявлення першого хворого, тощо.

 

З метою запобігання виникнення нових випадків захворювання у дитячих організованих колективах (школах та дитячих садочках) з початком нового навчального року у школах та початком відвідування дітками садочків та щоб попередити захворювання і уникнути ускладнень проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо вакцинації.

 

ДУ Івано-Франківський ОЛЦ Снятин МВ

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області