28 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
9 Серпень 2017 | Стань патронатним вихователем!

9 серпня, відповідно до плану роботи, Снятинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Снятинським районним центром зайнятості проведено семінар на тему «Україна шукає патронатних вихователів». В семінарі взяли участь отримувачі послуг районного центру зайнятості, які шукають роботу. Учасників семінару було ознайомлено з суттю послуги  сімейного патронату; хто може стати патронатним вихователем, вимогами до кандидатів у патронатні вихователі; про державні гарантії патронатним вихователям та порядок організації діяльності сім'ї патронатного вихователя.

 

Сімейний патронат є альтернативою влаштуванню дітей, які внаслідок певних обставин не можуть проживати зі своїми батьками або іншими законними представниками, до притулків, центрів соціально-психологічної реабілітації та інтернатних закладів. Запровадження патронату над дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах дасть змогу кожній такій дитині реалізувати  право на догляд і виховання у сімейному середовищі.

 

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя па період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

За надані послуги з догляду та вихованню дитини сім’ї виплачується заробітна плата, допомога на дитину та забезпечується постійна підтримка команди професіоналів.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області