28 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
9 Серпень 2017 | Умови зарахування до страхового стажу періоду перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами

Снятинський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області повідомляє, що відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, яка надавалася у період з 01.01.2004року по 01.07.2013року, до страхового стажу не зараховувалася, оскільки під час такої відпустки не сплачувалися внески на пенсійне страхування.

 

З 01.07.2013року внесено зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, тож відтоді працюючих жінок, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами і отримують відповідну допомогу, внесено осіб, що підлягають  загальнообов’язковому  державному пенсійному страхуванню.

 

Отже, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, яка надається з 01.07.2013року,  зараховується до страхового  стажу.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області