28 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
9 Серпень 2017 | Обговорено ряд важливих питань щодо призову на строкову військову службу

8 серпня в приміщенні Снятинського районного військового комісаріату за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, представників Снятинського РВК та силових структур району, відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування щодо проведення в районі призову та оповіщення на строкову військову службу, призову за контрактом та мобілізаційної роботи.

 

У ході наради обговорювали стан проведення додаткового літнього призову на строкову службу, проблеми та недоліки у роботі щодо оповіщення та доставки військовозобов’язаних до районного військкомату. Кожній сільській раді надано іменні списки призовників, які підлягають призову та ознайомлено з планом заходів щодо організації та проведення медичних оглядів призовників.

 

За результатами наради дані доручення щодо забезпечення виконання завдань, визначених на літній призов строкової військової служби, подачі призовників для проведення контрольного медичного огляду на обласний збірний пункт.

 

Особливу увагу керівників органів місцевого самоврядування звернуто на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

 

«За для успішного призову на строкову військову службу необхідно організувати своєчасне оповіщення призовників», - підкреслив Ігор Гуцуляк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області