23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
17 Липень 2017 | Відбулася щотижнева оперативна нарада

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району. Також, у нараді взяв участь голова районної ради Іван Угрин.

 

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень а саме: про виконання протокольних доручень  голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського.

 

По завершенню наради головою райдержадміністрації Богданом Свіщовським було надано такі протокольні доручення: заступнику голови райдержадміністрації провести засідання організаційного комітету; начальнику управління економіки та торгівлі райдержадміністрації провести засідання оперативного штабу; начальнику Держспоживслужби у Снятинському районі провести нараду щодо запобігання захворювання на шлунково-кишкові інфекції; директору Центру зайнятості в Снятинському районі надати звіт про працевлаштування людей, які зареєстровані в центрі зайнятості; начальнику фінансового управління райдержадміністрації взяти на контроль виплату заробітної плати у бюджетних установах району.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області