23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14 Липень 2017 | Керівники району привітали бухгалтерів із професійним святом

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин у великій залі засідань в приміщенні адмінбудинку привітали бухгалтерів органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та бюджетних установ.райдержадміністрації із професійним святом. Вони нагадали, що бухгалтерська справа – надзвичайно відповідальна, і саме від працівників цієї сфери залежить злагоджена робота усіх галузей народного господарства.

 

Очільники влади за сумлінну працю та з нагоди професійного свята вручили працівникам бухгалтерської справи спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, квіти та побажали усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги у роботі.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Анастасія Позичайло подякувала усім бухгалтерам за їхній професіоналізм, а також висловила вдячність представникам влади за увагу до праці обліковців та бухгалтерів.

 

Святковий настрій усім присутнім дарували музичні номери родинного дуету «Журавлики» - Михайло та Христина Жураківські та Марія Пашковська, ведуча святкового зібрання, яке організували фінансове управління спільно з відділом культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області