26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14 Липень 2017 | У селі Княже відбулося освячення новозбудованої церкви

12 липня, у велике християнське свято Петра і Павла у с. Княже відбувся дуже очікуваний всіма парафіянами день - освячення новозбудованого громадою УГКЦ храму Божого, який почали зводити на початку 2016 року.

 

На святковій літургії були присутні очільники району – голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак та заступник голови районної ради Петро Маліборський.

 

У величній храмовій Божественній Літургії взяли участь священики Снятинського деканату (о.-мітрат Теодор Оробець) УГКЦ на чолі із правлячим єпископом Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Владикою Василієм Івасюком. Його святість привітно і велично зустрічали діти та мешканці села Княже.

 

Після Божественній Літургії правлячий архієрей Василій Івасюк нагородив золотим хрестом адміністратора громади о. Богдана Киктика, вручив грамоти меценатам новозбудованого храму та висловив вдячність отцю-пароху і всім його парафіянам за ревну працю й самопожертву під час будівництва Божого храму.

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області