23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14 Липень 2017 | Прикарпаття — один з лідерів по показнику урожайності в Україні

Станом на 13 липня, середній показник урожайності озимих зернових на Івано-Франкіщині становить 57,4 ц/га. Окремі господарства області звітують про урожайність — 64 ц/га.

 

У цьому році по всіх категоріях господарств до збирання підлягає 145,2 тис. га зернових та зернобобових культур, повідомляє Департамент АПР Івано-Франківської області.

 

На початку місяця в області розпочато жнива. Станом на 13 липня по всіх категоріях господарств озимого ячменю обмолочено на площі 2,3 тис. га при середній врожайності 57,4 ц/га. 

 

Наразі валовий збір зерна складає 13,4 тис. тонн. Окремі господарства Снятинського, Коломийського, Рогатинського  районів  обмолочують озимий ячмінь при середній врожайності 60 ц/га, а в деяких сягає навіть 64 ц/га. Крім того, зібрані перші гектари гороху при середній врожайності 47,0 ц/га на площі 0,1 тис. га.

 

Зернозбиральна і зерноочисна техніка підготовлена до жнив. Враховуючи наявність у сільгосппідприємствах високопродуктивних зернозбиральних комбайнів та агрокліматичні умови, прогнозується провести основні жнива за 15-20 робочих днів.

 

Про щоденні зміни у ході збиральної кампанії, урожайність культур та обсяги цьогорічного урожаю дізнавайтеся з інтерактивного онлайн-проекту Latifundist.com«Урожай Онлайн 2017».


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області