22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
19 Травень 2017 | 21 травня-День пам'яті померлих від СНІДу

Тисячі червоних метеликів – символ пам’яті наслідків епідемії СНІДу, скорботи та надії. 21 травня Україна вшанує пам’ять людей, які померли від СНІДу. Цей день, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається у всьому світі щорічно, починаючи з 1983 року. Головним покликанням пам’ятної дати є – вшанування пам’яті людей, які пішли з життя через СНІД та привернення уваги до проблеми ВІЛ/СНІДу. За даними ЮНЕЙДС загальна кількість людей, інфікованих ВІЛ в світі складає понад 35 мільйонів. Кожної години у світі інфікується вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) понад 300 людей.

 

Від хвороб зумовлених ВІЛ щодня помирає 5,5 тис. людей. Нажаль, епідемія ВІЛ/СНІДу не минула і Україну. Розпочав свій сумний відлік у 1987 році, епідемія ВІЛ/СНІДу забрала тисячі життів наших громадян. До сьогодні поки людство ще не винайшло ані вакцин від ВІЛ, ані ліків, що можуть вилікувати раз і на завжди СНІД. Але світові вже відомі рятівні кроки до збереження здоров’я та захисту від ВІЛ-інфекції. Прагнення до здорового способу життя, визначення своїм життєвим пріоритетом сімейних цінностей та моральності, відмова від ризикованої статевої поведінки і відповідальність за своє здоров’я – це запорука захисту від інфікування ВІЛ.

 

Працівниками Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з волонтерами проведено акцію присвячену вшануванню померлих від СНІДу та поінформовано населення як уникнути даної загрози.

 

Отже у День пам’яті померлих від СНІДу Україна, згадає людей, які пішли з життя через СНІД та ще раз нагадає про глобальну небезпеку ВІЛ-інфекції для людей, які живуть. В цей день по всій країні пройдуть символічні акції з червоними метеликами, нагадуючи, що життя – найважливіше, а краща пам'ять про померлих – це турбота про живих. Червоні Метелики – символ пам’яті, легкості душ, які нас покинули, символ переродження та мінливості життя.

 

Вшануємо пам’ять всіх тих, чиї життя забрала епідемія та будемо пам’ятати, що тільки від нас самих залежить наше майбутнє і майбутнє наших дітей.

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області