22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
18 Травень 2017 | Фахівцями із соціальної роботи проведено патріотично-виховний захід

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Тому так приємно зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді матимемо надію, що маленькі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.

 

18 травня  фахівцями із соціальної роботи з учнями Снятинської дитячої музичної школи (директор Чепига Богдан Степанович)  до Дня вишиванки було проведено патріотично-виховний захід.  Діти охоче брали участь у даному святі та свій позитивний та патріотичний  настрій передавали через  малюнки.

 

Хочемо в цей день побажали всім, щоб у кожен будинок постукала любов і вірність, щастя і благополуччя, достаток і взаєморозуміння, гармонія та вдача, мир і спокій, щоб усюди лунав дитячий сміх, іскрилася радість і било ключем здоров'я.

 

Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області