22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20 березень 2017 | На Снятинщині заслуховують звіти керівників органів місцевого самоврядування району про проведену роботу

Снятинською районною державною адміністрацією спільно із районною радою проводиться робота щодо заслуховування у березні поточного року звітів - міського, селищного та сільських голів про проведену роботу у 2016 році.

 

З цією метою організовано чотири робочі групи очолювані головою райдержадміністрації, головою районної ради, першим заступником голови райдержадміністрації та заступником голови районної ради. До складу робочих груп увійшли заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, працівники відділів та секторів апарату райдержадміністрації та районної ради, керівники галузей освіти, медицини, соціального захисту населення, Пенсійного Фонду, газового господарства та РЕМу.

 

На даних зустрічах окрім звіту голів, обговорюються питання соціально-економічного та культурного розвитку територій населених пунктів, зокрема, ремонту доріг, надання субсидій, благоустрою населених пунктів та питання проведення заходів із децентралізації влади.

 

На даних зустрічах громадяни населених пунктів мають змогу надати запитання представникам влади та обговорити соціально-значущі проблеми жителів району.

 

Завершиться робота 28 березня у м.Снятині - міський голова А.Шумко прозвітує про проведену роботу у 2016 році. За результатами проведених зустрічей буде зроблено відповідний аналіз та надано окремі доручення головою райдержадміністрації щодо вирішення питань обговорених на зустрічах із жителями району.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області