22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20 березень 2017 | Про заборону вивозу гравійно-піщаної суміші

На виконання доручення голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського проведено ряд оперативних заходів стосовно припинення незаконного вивозу гравійно-піщаної суміші з річок Рибниця, Прут і Черемош.

 

В результаті проведених заходів правоохоронними органами Снятинського району було затримано ряд транспортних засобів, такі як: завантажувачі та автомобілі по вивозу, при затриманні був присутній голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський .

 

У понеділок, 20 березня відбулася оперативна нарада з представниками правоохоронних органів, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак щодо посилення боротьби з незаконним вивозом піщано-гравійної суміші у Снятинському районі. Під час наради начальники правоохоронних органів району звітували про роботу яка ведеться.

 

 На нараді розглядалися такі питання як:

 

-       щодо виконання доручення голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського;

-       щодо вивозу піщано-гравійної суміші на річках району;

-       про подальші кроки у боротьбі з незаконним видобутком піщано-гравійної суміші;

 

«Відповідно до законодавства, піщано-гравійна суміш відноситься до корисних копалин державного значення, тож такі дії є кримінальними. Ми маємо не лише повністю знищену дорогу але і катастрофу на річках.» - зазначив Микола Пішак

 

Дані заходи мають неразовий епізодичний характер, боротьба з незаконним вивозом гравійно-піщаної суміші буде проводитися й надалі.

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області