22 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20 березень 2017 | Обговорено питання щодо ліквідації сміттєзвалищ

17 березня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак. Одним із питань, що розглядались  було невиконання  Заболотівською селищною  та Іллінецькою  сільською радами  рішення  даної комісії від 01.03.2017р. про  припинення   розміщення відходів  на ділянці  площею 1,0000га за межами населеного пункту села Іллінці в урочищі «Зарінки» до виготовлення право установчих документів.

 

Робочою групою  було встановлено факт накопичення новоутворених відходів. В зв’язку з цим, комісія прийняла рішення зобов’язати голів Заболотівської селищної І.Танюка та Іллінецької сільської М. Баглая негайно ліквідувати стихійне сміттєзвалище  в урочищі «Зарінки» за межами населеного пункнту с.Іллінці.

 

Робочою групою також були надані комісії матеріали щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ в  селах Белелуя, Красноставц, Задубрівці, Русів.

 

Прийнято  рішення комісії щодо негайної ліквідації стихійних сміттєзвалищ  у вищеназваних населених пунктах.

 

Управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області