24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20 березень 2017 | Виїзд в с. Хутір-Будилів фахівців з соціальної роботи

16 березня фахівці із соціальної роботи Федорук Н.Р. та Зеленко М.І. здійснили виїзд в с. Хутір-Будилів та відвідали сім'ї які перебувають на відповідному обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Складено Акти оцінки потреб дітей та їхніх сімей, а також з батьками проведено роботу щодо недопущення проявів насилля та жорстокого поводження з дітьми, підвищення батьківського потенціалу та покращення умов проживання, було проведено бесіду профілактичного характеру.

 

Також відвідали Хутір – Будилівську ЗОШ І-ІІ ступенів де учням було прочитано лекцію на тему: «Шкідливий вплив алкоголю та нікотину на організм людини», продемонстровано відеолекторій, та роздано пам’ятні буклети, проведено бесіду про ризик перебування в так званих «групах смерті». Учні школи були попереджені, про перебування неповнолітніх у розважальних закладах без супроводу батьків чи інших законних представників в період з 22:00 по 06:00 год., та факти продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП).

Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області