12 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12.12.2017 | Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів розширену нараду

11 грудня голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака провів розширену нараду з керівниками відділів, секторів, управлінь райдержадміністрації та його апарату, а також начальниками установ та організацій району.


11.12.2017 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


11.12.2017 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


11.12.2017 | Надання методично-консультативної допомоги органам місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, 6 грудня свій візит до Белелуйської, Княженської та Підвисоцької сільських рад здійснила робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.


11.12.2017 | З 1 грудня 2017 року зріс розмір соціальних виплат

В Україні з 1 грудня 2017 року підвищено прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні виплати, які до нього прив’язані.


11.12.2017 | Святкування Дня місцевого самоврядування у районі

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.


8.12.2017 | В День місцевого самоврядування у Заболотівській ОТГ відбулась перша сесія

7 грудня у новоствореній Заболотівській об’єднаній територіальній громаді відбулась перша сесія. Нагадаємо, що 29 жовтня відбулися вибори голови і депутатів громади. До Заболотівської ОТГ ввійшли шість сільських ради – Ганьківська, Іллінецька, Рудниківська, Троїцька, Тростянецька, Шевченківська та  Заболотівська селищна рада. На виборах головою громади обрали Заболотівського селищного голову Івана Танюка та 26 депутатів.


8.12.2017 | Відбулася акція «16 днів проти насильства»

Відповідно до плану роботи Снятинського РЦСССДМ 06.12.2017 року відбулася акція «16 днів проти насильства». Фахівцями із соціальної роботи Федорук Н.Р. та Том’юк С.М. роздано інформаційні буклети на дану тематику мешканцям та гостям м.Снятин. Адже кожен громадянин, чи то доросла людина, чи дитина не має права ображати чи принижувати, знущатися чи піднімати руку на іншого. За вчинене завжди наступає відповідальність. Зупинимо насильство разом!!!


8.12.2017 | Відбулась сесія районної ради

7 грудня відбулася 16 сесія районної ради сьомого демократичного скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Іван Угрин. В роботі засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський та заступник голови районної ради Петро Маліборський. Засідання відбулось також за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, а також депутатів районної ради, міськсіль голів, начальників структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ та інші.


7.12.2017 | На Снятинщині урочисто відзначили День Збройних сил України

6 грудня вся наша країна відзначає День Збройних Сил України. Це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.Воно ввібрало в себе всі подвиги нашого народу від сивої давнини до сучасних днів. З нагоди цього дня у Районному Будинку культури відбулися урочистості на честь Збройних Сил України, сучасних українських захисників.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області