17 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
15.12.2017 | Система моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних буде тимчасово призупинена

Верховна рада прийняла в другому читанні та в цілому зміни до Податкового кодексу, відповідно до якого вводяться нові тимчасові правила реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

 


15.12.2017 | Засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

13 грудня 2017 року в управлінні соціального захисту населення Снятинської райдержадміністрації відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, в якому взяли участь представники місцевої влади, Управління соціального захисту населення Снятинської райдержадміністрації, Снятинського РЦСССДМ, Снятинського відділення Косівського ВП ГУМП Івано-Франківської області, Служби у справах дітей  райдержадміністрації,  Снятинського районного сектору управління Державної Міграційної служби України в Івано –Франківській області, Районного центру зайнятості населення, Управління освіти райдержадміністрації, Снятинського центру ПМСД.  Засідання круглого столу мало на меті розгляд наступних актуальних питань:

 

     


15.12.2017 | Куди звернутися для реєстрації ФОП?

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу – підприємця. Підкажіть як і що нам треба робити?

Куди звернутися для реєстрації ФОП?

Реєстрацію фізичних осіб-підприємців уповноважені здійснювати:

·  виконавчі органи місцевих рад, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);

·  нотаріуси;

·  акредитовані суб'єкти.

Варто зазначити, що реєстрацію осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення АТО здійснює державний реєстратор за адресою тимчасового проживання особи незалежно від місця проживання в межах України.

 


14.12.2017 | Мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати був підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції  після квітневого вибуху.


14.12.2017 | Відбулось останнє в цьому році засідання колегії районної державної адміінстрації

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії райдержадміністрації прийняли участь: голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, а також на засідання колегії були запрошені: керівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, керівники установ та організацій району та доповідачі із певних питань порядку денного.

 


14.12.2017 | Закупівлі ліків для держави відбуватимуться за довгостроковими контрактами з виробниками

12 грудня цього року Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосила про підписання чотирьох довгострокових (рамкових) угод з виробниками ліків. Це світова практика, яка дає можливість знизити ціни на препарати, а також забезпечити їх швидке та безперебійне постачання.


14.12.2017 | Проведено зустріч зі студентами Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету

В рамках Всеукраїнського тижня права та відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, з метою реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», головними спеціалістами Снятинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Бачинською Оксаною Григорівною та Тарновецькою Марією Іванівною 13 грудня проведено інформаційну кампанію «Скажемо корупції у навчальних закладах – НІ» серед студентів Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.


14.12.2017 | Повітряно – тепловий режим в навчальних закладах

Повітряно – тепловий режим в школах регламентується Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримування загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу. Повітря  в навчальних закладах має відповідати таким параметрам як: температура, відносна вологість, швидкість руху. Також необхідно визначати вміст пилу і бактеріальне забруднення. Лабораторні дослідження та інструментальні виміри необхідно проводити регулярно.


13.12.2017 | Богдан Свіщовський проінспектував завершення робіт на будівництві ДНЗ в с. Тулуків

Чималу увагу представники влади приділяють побудові, реконструкції соціально- значимих об’єктів в населених пунктах нашого району. Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак з робочою групою здійснили робочу поїздку у с. Тулуків. Спільно з сільським головою Олегом Паньком вони проінспектували хід виконання робіт будівництва майбутнього дошкільного навчального закладу, будівельні роботи якого тривають два роки, нині майже завершені.


13.12.2017 | Стартувала операція «Новорічна ялинка»

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочала щорічну природоохоронну операцію «Новорічна ялинка». Зокрема, проводяться перевірки лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, перевірки із виявлення несанкціонованих рубок, а також фактів перевезення і незаконної реалізації новорічних ялинок.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області