23 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
23.11.2017 | ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ Снятинської РДА ЗАПРОШУЄ на фестиваль драматичних театрів "Театральна осінь" з 24 по 26 листопада 2017року в Снятинському РБК 24.11.2017р.(п'ятниця)

Вистава І.Тендентикова "Хто сміється тому не минеться" СБК Заболотів Початок: о 17 год. 25.11.2017р. (субота) Вистава М.Кропивницького "ЖАРТІВНИЦЯ" СБК Балинці Початок: о 15 год. Вистава Н.Ладонко "Україна і війна" СБК Прутівка Початок: о 17 год.

Вистава В.Герасимчука "АНДРЕЙ" СК Олешків Початок: о 12 год.

Вистава В.Самійленко "Дядькова хвороба " СБК Завалом Початок: о 14 год.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ!


22.11.2017 | Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів апаратну нараду

22 листопада голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака провів апаратну нараду з працівниками апарату районної державної адміністрації. На порядку денному висунуто наступний перелік питань: дотримання регламенту райдержадміністрації при виконанні службових обов’язків, підготовки документів, розробки проектів розпоряджень, доручень та заходів, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури РДА.

    


22.11.2017 | Тренінг «Образа. Як з нею впоратися»

Людина – створіння емоційне. І якщо немає позитивних відчуттів  або присутній фактор, що позбавляє тих чи інших задоволень, то порожнечу починають заповнювати негативні емоції. Що таке образа, знає кожен. З цим почуттям ми знайомимося ще в ранньому дитинстві і продовжуємо зустрічатися в дорослому житті. Хтось  схильний ображатися рідше, хтось – частіше. Люди ображаються на рідних, друзів, колег по роботі, дітей, батьків, а іноді на долю, світову несправедливість.


22.11.2017 | Міні-ярмарок вакансій: працюємо на результат

21 листопада на базі Снятинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення національної мережі продуктових магазинів ТОВ «АТБ-маркет», де представлено такі посади та професії: адміністратор, товарознавець, продавець-консультант, молодший приймальник товарів (вантажник), охоронник, помічник продавця-консультанта (прибиральниця).


22.11.2017 | Військова служба – це почесний обов’язок кожного громадянина України

Сьогодні в малій залі засідань адмінбудинку під керівництвом військового комісара Снятинського РВК Романа Монастирецького за участі завідувача сектору з мобілізаційної роботи Романа Миронюка спільно з керівниками органів місцевого самоврядування відбулось розширене засідання призивної комісії.


22.11.2017 | Торгівля людьми. Обирай безпеку.

На жаль, Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення  для торгівлі людьми; випадки торгівлі людьми також зафіксовані всередині України. За оцінками представників МОМ в Україні, понад 160 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі людьми.

 


22.11.2017 | Про можливу участь у реалізації механізму надання державної підтримки у реалізації державних житлових програм

16 березня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1954-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм», що дає змогу учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам та членам їх сімей отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла, та, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", на фінансування програми передбачено 30,0 млн.грн.


22.11.2017 | ДФС України Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» організовує форум на тему: «Податки. Фінанси. Право.»

Коломийська ОДПІ повідомляє, що з метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства офіційне видання ДФС України Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» організовує 7 грудня 2017 року у м. Києві Національний агрофорум  для платників податків на тему: «Податки. Фінанси. Право».


21.11.2017 | У Снятині відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

Сьогодні, 21 листопада в день коли почався Євромайдан, у центрі міста Снятин урочисто відбулось відкриття пам’ятнику Героям Небесної Сотні. На відкриття монумента прийшло чимало небайдужих громадян та представників влади. Зокрема, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, міський голова Анатолій Шумко, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, представники громадськості.


20.11.2017 | Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак здійснив прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до першого заступника своє звернення з приводу допомоги у вирішенні земельного спору із суміжним землекористувачем адресувала жителька с.Белелуя, яка висловила надію на допомогу виконавчої влади району на позитивне вирішення її питання.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області