20 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16.02.2018 | Відбувся семінар-навчання для працівників апарату райдержадміністрації

16 лютого за участю керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальника відділу правової, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Марії Драбчук, завідувача сектору контролю Марії Квасняк, головного спеціаліста відділу документообігу та звернень громадян Мар’яни Голосної  проведено семінар – навчання для працівників апарату райдержадміністрації.


16.02.2018 | Про порядок оформлення та видачі паспорта громадянина України йшлося на нараді у керівника апарату райдержадміністрації

Сьогодні в керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич відбулась нарада з начальником Центру надання адміністративних послуг Миколою Тутецьким та начальником Снятинського районного сектору управління Державної міграційної служби Валентиною Ткачук.


16.02.2018 | На першому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації обговорено план роботи на 2018 рік

Сьогодні в малій залі засідань адмінбудинку відбулось перше засідання Громадської ради при Снятинській райдержадміністрації в цьому році , в якому взяв участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, яке провела голова громадської ради Скіцко Тетяна.


16.02.2018 | Проведено перевірки цільового використання одноразової державної допомоги при народженні дитини

15 лютого відповідно до плану роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівцями із соціальної роботи Ганною Плехтяк та Марією Равлюк було здійснено виїзд у с. Устя, Тулова, Орелець.


16.02.2018 | В Центрах обслуговування Коломийської ОДПІ надано майже 3000 адміністративних послуг

Як повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Мирослава Бундзяк, у січні 2018 року представники бізнесу та громадськості отримали в центрах обслуговування платників Коломийської ОДПІ 2951 адміністративну послугу. З них у Верховинському відділенні - 224 послуги, у Косівському відділенні – 658, у Снятинському відділенні – 641 та у Центрі обслуговування платників Коломийської ОДПІ - 1428 адміністративних послуг.


16.02.2018 | Переможні трофеї юної боксерки Софії Івлєвої із Снятина

5-11 лютого у м. Рівне відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок, юніорок, дівчат. За інформацією Снятинської ДЮСШ, перед цим  на чемпіонаті  області з боксу серед дівчат, який проходив в Івано-Франківську,  вихованка відділення боксу Снятинської ДЮСШ  Софія Івлєва зайняла І місце ( тренер – Олександр Івлєв) і була включена в збірну області на чемпіонат України у м. Рівне. 


15.02.2018 | В районі вшанували пам’ять воїнів-афганців

Саме сьогодні, 29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, у наслідок якої загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців. Незважаючи на виведення радянських військ, мир в Афганістані так і не настав. З новою силою громадянська війна в Афганістані спалахнула в 1992 році і фактично не припиняється і сьогодні.


15.02.2018 | Громадянам, які мають у власності декілька земельних ділянок та пільги по сплаті податку слід подати заяву до 1 травня поточного року

У головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.


15.02.2018 | Про новації податкового законодавства розповіли платникам податківці Снятинщини

Нещодавно в Снятинському відділенні Коломийської ОДПІ відбувся семінар для платників податків. Відкрив семінар заступник начальника - начальник Снятинського відділення Мирослав Остафійчук.


14.02.2018 | Відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки

В обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Івано-Франківськ, вул.Симоненка, 3б) 14-16 березня (І-V модуль) і 19-21 березня (VІ-Х модуль) 2018 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники.


 

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області