21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20.11.2017 | Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак здійснив прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до першого заступника своє звернення з приводу допомоги у вирішенні земельного спору із суміжним землекористувачем адресувала жителька с.Белелуя, яка висловила надію на допомогу виконавчої влади району на позитивне вирішення її питання.


20.11.2017 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, міського голови Анатолія Шумка, відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


20.11.2017 | Микола Пішак провів щотижневу оперативну нараду

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 


20.11.2017 | ОГОЛОШЕННЯ!

21 листопада об 11:00 год, у День Гідності та Свободи, відбудеться урочисте відкриття пам'ятника Героям Небесної Сотні у центрі міста біля адмінбудинку. Після освячення пам'ятника у районному Будинку культури відбудеться захід присвячений буремним подіям 2013-2014 років.

Запрошуємо жителів міста та району на святкування!


20.11.2017 | Помер український фотохудожник, відомий син Покуття - Василь Пилип’юк

Снятинська районна державна адміністрація висловлює найщиріші слова співчуття з приводу смерті визначного українського фотохудожника, митця національної світлини –Василя Васильовича Пилип’юка.

 

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної  втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Василя Васильовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

 

Вічна і світла йому пам’ять!

 

 

 

 

Довідково:

 

Василь Пилип’юк народився 10 січня 1950 у Новоселиці Снятинського району. Був лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка (1993), заслужений діяч мистецтв України (1998), йому присвоєно вчене звання професора (2015). Художник Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) (2007), президент видавничого підприємства "Світло й Тінь", головний редактор журналу "Світло й Тінь", член Національної спілки журналістів України, член президії та правління Національної спілки фотохудожників України, заступник президента Світового об'єднання фотографів українців (С. О. Ф. У. США), професор Львівської національної академії мистецтв. Василь Пилипюк – автор 87 фотоальбомів.


19.11.2017 | Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський побував на Тернопільщині, щоб вшанувати пам’ять жертв «Ягільницької трагедії»

19 листопада в місті Чортків, що на Тернопільщині відбулися перепоховання українських націоналістів, які були вбиті під час «Ягільницької трагедії». Разом з духовенством, родичами загиблих, місцевою владою і всіма небайдужими вшанувати пам'ять гороїв прибули голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова Снятинської районної державної адміністрації Богдан Свіщовський та його заступник Ігор Гуцуляк.

 

 


17.11.2017 | Привітання голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського

Шановні працівники сільського господарства Снятинського району!

 

Сердечно вітаю  Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій!

 

Сьогодні, саме завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.!

 

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку, а нива нехай щедро колоситься, здоров’я міцніє та трудові успіхи примножуються.

 

Миру, благополуччя, щастя, злагоди. Зі святом!


17.11.2017 | Відзначення професійного свята аграріїв в Снятинському сільськогосподарському коледжі

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Сьогодні, напередодні свята , в Снятинському коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення професійного свята аграріїв.


17.11.2017 | Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

1. Не погоджуйтесь на неповну зайнятість  та виплату заробітної плати у “конвертах”!;                   

2. Умови зарахування до страхового стажу періоду роботи в 2000-2003-х рр. у приватного підприємця, якщо первинних документів (трудових договорів)  і записів у трудовій книжці немає, але є сплата внесків за цей період згідно з індивідуальними відомостями про застрахованих осіб;             

3.Осучасненняпенсійу2017році;                                                                                                           

4. Мінімальний розмір пенсійної виплати інвалідам війни та учасникам бойових дій


17.11.2017 | Інформація для платників податків

1. Снятинські платники податків спрямували до бюджетів понад 127 млн. гривень;

2. ЄДИНИЙ ВНЕСОК ПІДЛЯГАЄ СПЛАТІ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПЛАТНИКА;

3. Щоб уникнути штрафу та пені, необхідно самостійно і вчасно виправили помилки в поданій податковій декларації;

4. Декларацію з прибутку можна подати через “Електронний кабінет” після фінзвітності;

5. Самозайняті особи при припиненні діяльності сплачують єдиний внесок до подання звіту;

6. Заборгованість з єдиного соціального внеску: чи підлягає розстроченню?;

7. Електронний цифровий підпис: вимоги до довіреності;

8. ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ТОРГІВЛІ СТОЛОВИМИ ВИНАМИ ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ – ПІДПРИЄМЦЕМ БЕЗ НАЯВІНОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ;

9. Термін подання декларації про майновий стан і доходи для новостворених фізичних осіб – підприємців;

10. Премії та доплати, що нараховуються фізичній особі за минулі періоди, оподатковуються у місяці, в якому здійснені нарахування;

11. У разі зміни податкової адреси юридична особа – платник єдиного податку третьої групи подає звітність за попереднім місцем податкової адреси.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області