22 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
22.01.2018 | Відзначення у районі 99-ої річниці Соборності України

Сьогодні, 22 січня у Снятинському районному кінотеатрі ім. Івана Франка відбулося пам’ятне зібрання за участю керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, заступника голови районної ради Петра Маліборського, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також освітян, учнів загальноосвітніх шкіл міста Снятина та студентів і викладачів Снятинського коледжу Подільського ДАТУ.


22.01.2018 | Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності України

Президент Петро Порошенко переконаний, що якби сто років тому не було б ухвалено Четвертий Універсал Центральної Ради, у 1991 році – не було б проголошено Акт незалежності України.


22.01.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


22.01.2018 | Зміни в пенсійному забезпеченні громадян з 1 січня 2018 року

Починаючи з 1 січня цього року право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 25 років мають чоловіки після досягнення ними віку 60 років та жінки після досягнення ними:


22.01.2018 | До уваги громадян!

З метою захисту прав і законних інтересів громадян, які проживають на  тимчасово окупованій території України – АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Луганської та Донецької областей, та внутрішньо переміщених осіб роз’яснюємо процедуру отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території та процедуру отримання свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території. Вся необхідна інформація міститься у відповідних памятках та зразках заяв, що додаються.


22.01.2018 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі міського голови Анатолія Шумка, відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


19.01.2018 | На Йордан відбулась районна Розколяда - 2018

Сьогодні на третє і завершальне велике різдвяно-новорічне свято Водохреще (Йордан, Богоявлення) у м. Снятині відбулася традиційна щорічна Розколяда з участю кращих аматорських колективів із сіл району. Відкрили урочисте дійство керівники району – голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які щиро привітали усіх присутніх на святі та ,безпосередньо, учасників Розколяди, побажавши усіх земних гараздів, успіхів, щастя та міцного здоров’я, яке у ці дні примножує цілюща свята йорданська вода.


19.01.2018 | Священнослужителі йорданською водою освятили адмінбудинок

19 січня  в величне християнське свято Хрещення Господнє – Богоявлення у всіх храмах  району відбулися святкові богослужіння та освячення води. Після урочистих літургій та  водоосвячення священники декан Снятинський УГКЦ Теодор Оробець, декан Снятинський УПЦ КП Михайло Марусяк та протоієрей УПЦ КП Микола Марусяк завітали в приміщення райдержадміністрації окропили свяченою водою приміщення, керівників району та працівників управлінь і відділів РДА.


19.01.2018 | Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнє

Президент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.

 

 

 

 

 


18.01.2018 | Відбулось перше засідання робочої групи "Медична рада реформ"

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за підсумками селекторної наради ОДА відбулось перше засідання робочої групи «Медична рада реформ». До складу робочої групи входять: Ігор Гуцуляк - заступник голови РДА, голова робочої групи, Любомир Ступарик – головний лікар Снятинського районного Центру ПМСД, заступник голови робочої групи та члени робочої групи.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області