25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.05.2018 | Президент про будівництво житла для військових: У 21 області виростуть 184 нові житлові приміщення для 23 тисяч військовослужбовців

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Миколаївщину відзначив зміни, які відбуваються в соціальному захисті військовослужбовців. Під час урочистих заходів з нагоди 100-річчя створення морської піхоти Президент повідомив, що відвідає полігон «Широкий Лан», де вже збудовано 11 корпусів нових казарм. 


25.05.2018 | Зерновим культурам загрожує комплекс хвороб

До уваги землекористувачів:   зерновим культурам  загрожує комплекс хвороб, а вишням і черешням  - вишнева муха. Опади різної інтенсивності, що пройшли на Івано-Франківщині,  сприяли  поширенню та розвитку на  зернових колосових культурах хвороб: борошнистої роси, септоріозу,  бурої  листкової іржі, гельмінтоспоріозу та інших плямистостей.


25.05.2018 | Вигаданий батько

Чомусь у сучасному світі чоловіча безвідповідальність проявляється часто-густо. Особливо яскраво це виявляється в той момент, коли приходить час реєструвати новонародженого. Фізіологічний батько існує, а ось «офіційного» – і з собаками не знайти. Моральний аспект питання краще залишити осторонь і холоднокровно розібратися в юридичних тонкощах даної ситуації. 


25.05.2018 | Відбувся чемпіонат області з плавання серед юніорів

22 – 23 травня в м. Калуші відбувся чемпіонат області з плавання серед юніорів. В змаганнях взяли участь всі збірні команди спортивних шкіл області, які культивують плавання. Чотирьохразовим чемпіоном області став Макаренко Юрій.


24.05.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


24.05.2018 | Відбулася бесіда з учнями старших класів на тему «Я обираю здоровий спосіб життя»

Здоров'я — це найбільша цінність кожної людини. Важливо знати, що шкідливі звички шкодять нашому здоров'ю, призводять до хворіб, депресій, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими.


24.05.2018 | Пропонуємо працевлаштування!

Державна служба зайнятості вдосконалює методи та форми роботи, гнучко реагуючи на ринкові коливання з тим, аби послабити напругу в сфері зайнятості й зменшити рівень безробіття. На вимогу роботодавця служба зайнятості підбирає відповідні кадри, організовує ярмарки вакансій.


24.05.2018 | Як безпечно поводитись на воді:

1. Купайтеся краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17. Плавайте не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин.


24.05.2018 | Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує:

1. Строки призначення пенсії;

2. Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність найманого працівника;

3. Умови призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника;

4. Мінімальний розмір пенсії за віком;

5. До уваги нотаріусів;

6. Виплата пенсії у зв’язку з втратою годувальника  дітям, яким виповнилося 18 років;

7. В Заболотівській територіальній громаді розпочнуть прийом громадян працівники Пенсійного фонду;

8. Нове в перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року.


23.05.2018 | У рамках програми «Обдаровані діти» на Снятинщині нагороджено талановиту учнівську молодь (відео додається)

23 травня у Снятинському РБК відбулося щорічне свято з участю вчительства краю та обдарованих дітей, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців позашкільних закладів, які стали переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів та проектів.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області