23 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20.10.2017 | На Івано-Франківщині провели Єдиний стрілецький день для військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони

Сьогодні на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець Тисменицького району провели Єдиний стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області.


20.10.2017 | Задля забезпечення правопорядку в області запрацює проект «Громадська варта»

З ініціативи голови облдержадміністрації Олега Гончарука в ОДА відбулася зустріч із керівниками правоохоронних органів та представниками громадських спілок учасників АТО Прикарпаття. Як зауважив Олег Гончарук, забезпечення правопорядку на території області потребує конструктивних та консолідованих дій як органів влади, так і представників громадськості. Адже на Прикарпатті часто проводяться різноманітні багатолюдні заходи, під час яких можуть вчинятися різного роду правопорушення та провокації.

 


20.10.2017 | В Україні буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

Уряд ухвалив рішення щодо створення Державного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Метою постанови КМУ є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань сектору безпеки й оборони держави, у тому числі з урахуванням вимог стандартів НАТО.


20.10.2017 | Володимир Гройсман: Ми починаємо зміну системи медицини в інтересах громадян

Верховна рада України підтримала підготовлені Кабінетом  Міністрів України рішення, які започатковують медичну реформу в Україні, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. Так, за ухвалення урядового законопроекту №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який розглядався в сесійній залі протягом трьох днів, в цілому проголосували 240 народних депутатів.

 


20.10.2017 | Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».


20.10.2017 | Відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

19 жовтня в великій залі адмінбудинку від керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування щодо результатів державного фінансового аудиту виконання бюджету Снятинського району.


20.10.2017 | Відбулось засідання Центру надання допомоги учасникам АТО

У середу, 18 жовтня, в малій залі засідань адмінбудинку відбулось засідання Центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції, створеного при районній державній адміністрації у кінці 2015 року.


19.10.2017 | Надання методично-консультативної допомоги органам місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, 11 та 18 жовтня 2017 року свій візит до Тучапської, Княженської, Хутір-Будилівської, Іллінецької, Троїцької та Тростянецької сільських рад здійснила робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.


19.10.2017 | Про порядок поновлення актових записів цивільного стану

Поновлення актового запису цивільного стану проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану у разі його відсутності, що підтверджується документально (частина перша статті 23 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».


19.10.2017 | Відбулось засідання комісії за участі голови райдержадміністрації

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський взяв участь в засіданні районної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області