18 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
18.08.2017 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

18 серпня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про доцільність  вибуття жительки району з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на виховання в біологічну сім’ю; про доцільність позбавлення батьківських прав; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, позбавлених батьківського піклування.


18.08.2017 | В області повністю завершено процес перепризначення субсидій на наступний рік

Про це під час урядової селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана розповіла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. За її словами, підготовка до проведення осінньо-зимового періоду на Прикарпатті відбувається у плановому режимі. Загалом рівень готовності складає  близько 75 відсотків. У закладах освіти уже ведуться завершальні ремонтні роботи.


18.08.2017 | Профілактика вірусного гепатиту А

1,4 млн. людей страждають гепатитом групи «А», 20 млн. - гепатитом групи «Е». За останні роки захворюваність на вірусні гепатити щорічно знижується,однак минулого тижня у двох жителів Снятинського району ( 1 дитина та 1 дорослий) діагностовано та лабораторно підтверджено випадки захворювання вірусним гепатитом А.

 


18.08.2017 | Примусове відрахування з пенсії

Відповідно до законодавства, Закон України ” Про виконавче провадження” зокрема, у статті 70 ”Розмір відрахувань із заробітньої плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника розмір відрахувань вираховують із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


17.08.2017 | Лілія Гриневич: З наступного року за новим держстандартом початкової освіти навчатимуться усі першокласники

Більшість областей відповідально поставилися до підготовки початкових класів (у 100 школах), що пілотуватимуть новий держстандарт початкової освіти. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.


17.08.2017 | Прикарпатський бізнес нарощує обсяги торгівлі з країнами Європи

Як повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС, у січні-липні цього року через митні пости Прикарпаття імпортовано 187,5 тис. тон вантажів вартістю 281,9 млн доларів США, експортовано з України - 499 тис. тон на суму 244,2 млн доларів США. Загальний зовнішньоторговельний обіг склав 526 млн доларів США.


17.08.2017 | Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.


17.08.2017 | Умови зарахування до страхового стажу періоду навчання у вищих навчальних закладах з 2004 року

Снятинський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області повідомляє, що студенти, слухачі навчальних закладів не є застрахованими особами, а тому період навчання після січня 2004року, не зараховується до страхового стажу для очислення розміру пенсії.


17.08.2017 | Графік роботи мобільних точок доступу

З метою захисту прав землевласників та землекористувачів, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області розроблено Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Виїзний прийом громадян у Снятинському районі відбудеться 25.09.2017 р. в приміщенні Борщівської сільської ради, за адресою вул. Шевченка, 76, с. Борщів.

 


16.08.2017 | ОГОЛОШЕННЯ для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області