24 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
23.03.2018 | Створено Раду роботодавців при Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

За ініціативи Івано-Франківського обласного центру зайнятості, 22  березня Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання круглого столу з роботодавцями району з питань створення Ради роботодавців при районній філії.


23.03.2018 | Ярмарок кар’єри на Снятинщині

З метою надання молоді допомоги у виборі майбутньої професії та становленні професійної кар’єри 21 березня Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ярмарок кар’єри, у якому взяли участь учні старших класів шкіл району, роботодавці та представники навчальних закладів області, серед яких Надвірнянський коледж Національного транспортного університету, Снятинський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Коломийське ПТУ №14, Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника, а також представники військкомату.

 


23.03.2018 | Пологи в Україні буде оплачувати держава

Пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними для пацієнта після запровадження реформи. Держава покриє на 100% вартість цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль.


23.03.2018 | Глава держави підписав Закон щодо удосконалення законодавчого врегулювання будівництва доріг на умовах концесії

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2018 року.


23.03.2018 | Володимир Гройсман: Гірські райони треба активно інтегрувати в життя країни

Віддалені та гірські регіони України треба активно інтегрувати в життя країни і забезпечувати мешканцям доступ до медицини, освіти, якісної інфраструктури. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських територій. Нарада пройшла в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину.
23.03.2018 | Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group. 

 


23.03.2018 | Сумні статистичні дані по туберкульозу

Туберкульоз займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства. Він не ліквідований у жодній країні світу. Починаючи з 90-х років ХХ сторіччя помітно зросла розповсюдженість туберкульозу у всьому світі, зокрема і в Україні. Третина населення земної кулі інфікована туберкульозною паличкою. З 1995 року в Україні зареєстрована епідемія туберкульозу. Небезпека сучасної епідемії полягає в тому, що можливе зараження збудником туберкульозу, який стійкий до протитуберкульозних препаратів.

 


23.03.2018 | Вірусний гепатит "А"(хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха)

Вірусний гепатит А – це гостре інфекційне захворювання всього організму з переважним ураженням печінки. Вірус частіше всього попадає в організм людини фекально-оральним шляхом через інфіковані харчові продукти та воду, а також через   руки, іграшки,  посуд, білизну. 


23.03.2018 | «БЕЗВІЗ ОБИРАЙ БЕЗПЕКУ» туризм та інші поїздки до країн ЄС

22 березня працівниками Снятинського РЦСССДМ Марією Равлюк та Анною Плехтяк спільно з Школою Волонтерів проводили інформаційну компанію серед населення Снятинщини «БЕЗВІЗ ОБИРАЙ БЕЗПЕКУ» туризм та інші поїздки до країн ЄС.

 


23.03.2018 | Проведено оцінки потреб дітей та їх сімей у наданні соціальних послуг

Фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Г. Плехтяк та М. Зеленко здійснено виїзд у село Устя з метою відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області