28 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
26.05.2017 | Розглянуто питання про стан надання допомоги хворим

25 травня в Снятинській ЦРЛ відбулося засідання медичної ради. Розглянуто питання про стан надання медичної допомоги хворим з цереброваскулярною патологією. З інформацією про поширення мозкових інсультів виступив районний невролог М. Гуменюк. В обговоренні взяли участь кардіологи, терапевти та сімейні лікарі. 

 

Снятинська ЦРЛ


26.05.2017 | Відлунав останній дзвоник

От і завершився ще один навчальний рік. З букетами квітів і слідами суму на очах йшли до своїх «других домівок» учні, щоб залишити – хто на три місяці, а хто й назавжди – шкільні парти, за якими сиділи, слухаючи один за одним цікаві розповіді улюблених вчителів, і не думали про те, наскільки скоро промине ще один рік.

  


26.05.2017 | Богдан Свіщовський провів нараду з працівниками апарату райдержадміністрації

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів нараду з працівниками апарату райдержадміністрації.

 


25.05.2017 | Змагання з вільної боротьби

25 травня   у селі Джурів в спортивному клубі «Ластівка» відбулися змагання з вільної боротьби «Звитяжне коло». Завдяки талановитому тренеру Івану Курилюку село Джурів стає все більш відомим на карті української вільної боротьби.

 


25.05.2017 | Кір і його небезпека!

По Снятинському районі  за 4 місяця 2017 року  зареєстровано 1 випадок захворювання на кір у дорослого ( 1,5 на 100 тис. нас.). В Івано –Франківській області зареєстровано 139 випадків захворювань на кір, інтенсивний показник склав 10,12 на 100 тис. нас., в тому числі дітей до 17 років 124 особи ( 44,62 на 100 тис. нас.)     

             


25.05.2017 | ПЕНСІЯ - через банківські установи

Щороку зростає кількість пенсіонерів, які виявили бажання одержувати пенсію через установи банків. Пенсіонер самостійно обирає банківську установу, беручи до уваги умови обслуговування й зручне місце розташування. Між банком та клієнтом укладається договір, пенсіонер отримує ощадну книжку або платіжну карту. Пластикова карта-найзручніший варіант. Пенсіонер може знімати гроші у найближчому банкоматі. Також це дає можливість вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і в будь-який зручний час. Значною перевагою платіжної картки є зручність в безготівковому розрахунку за товари та послуги.

  


25.05.2017 | Меседж-бокс щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

Безвізовий діалог Україна-ЄС:

  • Це відображення реальної волі та бажання наблизити Україну до Європи, її цінностей та наглядно показати нашим громадянам, чого ми прагнемо для нашої держави.
  • Це результат злагодженої роботи Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та причетних ЦОВВ.
  • Це безпека документів - найвищий рівень захисту паспортів, безпека на кордоні та протидія нелегальній міграції, захист прав людини, захист персональних даних, громадських порядок, тобто боротьба з основними загрозами благополуччю будь-якої країни: корупцією, незаконним обігом наркотиків, тероризмом, торгівлею людьми тощо.

25.05.2017 | Надання методично-консультативної допомоги органам місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, 24 травня 2017 року свій візит до Прутівської, Видинівської та Рудниківської сільських рад здійснила робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.


25.05.2017 | Фізкультурне свято в Задубрівській школі присвячене Дню Героя

День Героїв  України, яке щорічно  відзначається  23 травня встановлене на честь вояків  - борців за волю України , передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, січових стрільців та вояків УПА, героїв Небесної Сотні, які чинили шалений опір антиукраїнській владі, борців за територіальну цілісність і незалежність України – вояків АТО, які є взірцем служіння українській нації для сучасної молоді.


24.05.2017 | На Снятинщині представники з області відвідали два будинки-інтернати

Сьогодні з робочим візитом у Снятинський район завітали заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський та заступник директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Віталій Яворський для того, щоб оглянути стан інтернатних закладів району. Зустрічали гостей з області голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, які разом з гостями побували в двох будинках-інтернатах.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області