24 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
22.09.2017 | Запрошуємо побувати на районному фестивалю "Покутське яблуко"!


22.09.2017 | Проводиться підготовка до роботи бюджетних установ в осінньо-зимовий період

Комісією райдержадміністрації проведено об’їзд бюджетних установ району з метою оцінки підготовки до нового опалювального періоду та стану виконання ремонтних робіт. Результати об’їзду розглянуто на засіданні оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, що відбулось 22 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського.


22.09.2017 | ОБЕРЕЖНО ОТРУЙНІ ГРИБИ!

Управління держпродспоживслужби в Снятинському районі повідомляє, що  станом на 21.09.2017р. в області зареєстровано 8 випадків отруєнь грибами, в результаті яких потерпіло 12 людей. Отруєння грибами реєструвалися  в Верховинському Тисменицькому та Косівському районах.


22.09.2017 | Відбулась чотирнадцята позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 22 вересня, відбулася позачергова сесія районної ради VІІ демократичного скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Іван Угрин. В роботі засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський та заступник голови районної ради Петро Маліборський. Засідання відбулось також за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, а також депутатів районної ради, міськсіль голів, начальників структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ та інші.

 


22.09.2017 | Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло»

Урядом ухвалена постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».


22.09.2017 | Один із найбільших викликів для інклюзивної освіти – навчити учителів та дітей жити в новій для себе реальності

Новий Закон «Про освіту» несе в собі значне розширення інклюзивної освіти, але ми маємо й значні виклики щодо цього. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час круглого столу «Діти – провідники змін».


22.09.2017 | Програма монетизації субсидій охоплює 2 мільйони господарств

Програма монетизації субсидій охоплює 2 мільйони господарств. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко у коментарі  журналістам.


21.09.2017 | Перші результати на Снятинщині урядової програми «Доступні ліки»

1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Її мета – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Пацієнти  отримують  ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми цілком безкоштовно або з частковою доплатою.


20.09.2017 | Відбулася нарада з обговорення заходів щодо попередження в районі африканської чуми свиней

У зв’язку із ситуацією, що сталася в сусідньому районі – випадку виникнення  африканської чуми, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, сьогодні, 20 вересня, провів нараду із попередження даної ситуації в нашому районі. Участь у роботі наради також прийняли голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк представники Держпродспоживслужби в Снятинському районі та відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації.


20.09.2017 | Підвищуємо рівень знань з питань ЦЗ працівників Снятинської РДА

19 вересня на запрошення начальника відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Федора Шинкарика фахівцями Коломийського навчально-консультаційного пункту з питань цивільного захисту проведено виїзне навчання для керівників, яке відбулось в адмінбудинку.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області