25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24.05.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


24.05.2018 | Відбулася бесіда з учнями старших класів на тему «Я обираю здоровий спосіб життя»

Здоров'я — це найбільша цінність кожної людини. Важливо знати, що шкідливі звички шкодять нашому здоров'ю, призводять до хворіб, депресій, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими.


24.05.2018 | Пропонуємо працевлаштування!

Державна служба зайнятості вдосконалює методи та форми роботи, гнучко реагуючи на ринкові коливання з тим, аби послабити напругу в сфері зайнятості й зменшити рівень безробіття. На вимогу роботодавця служба зайнятості підбирає відповідні кадри, організовує ярмарки вакансій.


24.05.2018 | Як безпечно поводитись на воді:

1. Купайтеся краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17. Плавайте не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин.


24.05.2018 | Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує:

1. Строки призначення пенсії;

2. Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність найманого працівника;

3. Умови призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника;

4. Мінімальний розмір пенсії за віком;

5. До уваги нотаріусів;

6. Виплата пенсії у зв’язку з втратою годувальника  дітям, яким виповнилося 18 років;

7. В Заболотівській територіальній громаді розпочнуть прийом громадян працівники Пенсійного фонду;

8. Нове в перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року.


23.05.2018 | У рамках програми «Обдаровані діти» на Снятинщині нагороджено талановиту учнівську молодь (відео додається)

23 травня у Снятинському РБК відбулося щорічне свято з участю вчительства краю та обдарованих дітей, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців позашкільних закладів, які стали переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів та проектів.


23.05.2018 | Строкова військова служба. Актуальні питання та відповіді

1. Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року.  

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.


23.05.2018 | У Снятині відбулися урочистості з нагоди Дня Героїв

День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русікозаків Гетьманської Добиопришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНРУПА та діячів ОУН. В сьогоднішній час це також свято наших сучасних Героїв Небесної Сотні, учасників бойових дій, що захищали і захищають нашу державу на сході України від російського агресора.


22.05.2018 | До уваги суб’єктів насінництва та розсадництва

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 29.12.2017  № 709 затверджено уніфіковані форми актів, що складаються за результатами планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин. Зі змістом наказу можна ознайомитись у мережі інтернет на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у розділі «Діяльність», підрозділі – «Нормативно-правова база» - «Уніфіковані акти», або на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у розділі «Державний нагляд».


21.05.2018 | 22 травня - Міжнародний день біорізноманіття

Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття. День було проголошено з метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття на честь прийняття 22 травня 1992 року тексту Конвенції про біорізноманіття. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області