25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.04.2018 | Привітання

Шановний  Богдане Романовичу!

 

Прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди Вашого 50-літнього ювілею!


Нам випала нагода разом з Вами працювати
в розбудові Снятинського району.

Ви - керівник, який згуртовує всіх навколо себе, враховує думку кожного, напрацьований досвід, разом з громадою вирішуєте подальші шляхи розбудови району.


Ваша відданість справі, високе почуття відповідальності за кінцевий результат – запорука успіху у роботі.


Використовуємо цю нагоду, щоб висловити нашу глибоку повагу і шану до Вас, як до всебічно обдарованої, мудрої, чуйної людини, ініціативного, наполегливого, талановитого керівника, здатного виділити невідкладні і перспективні задачі, мобілізувати колективи і громадськість району на їх вирішення.


Щиро зичимо Вам, шановний
Богдане Романовичу, міцного здоров’я на довгі літа, особистого щастя і благополуччя, добробуту і невичерпного джерела оптимізму.


Хай доля буде прихильною до Вас, дарує здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, нових здобутків і звершень, радість і задоволення від щирої людської вдячності за добрі справи, які Ви зробили на благо людей.

З повагою,

апарат районної державної адміністрації


24.04.2018 | Глава Уряду про реформу держслужби: Не треба допомагати Уряду, треба приходити в Уряд і працювати разом

Кабінет Міністрів України запроваджує фундаментальні зміни в державі, одна з яких – реформа державного управління, покликана переформатувати структуру керівництва державою та запровадити нові підходи, здатні привести Україну до успіху. Але на цьому шляху Уряд очікує не стільки допомоги, скільки бажання доєднуватися до спільної роботи і зміцнювати Україну разом.

 


24.04.2018 | Тісна співпраця служби зайнятості з роботодавцями

19 квітня Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади проведено виїзний семінар з роботодавцями на тему: «Спільна діяльність служби зайнятості та роботодавців регіону щодо сприяння зайнятості населення».


24.04.2018 | Для учасників АТО та членів їхніх сімей
ЗАРВАНИЦЯ запрошує учасників війни та членів їх сімей на реабілітаційний відпочинок з 14 по 20 травня 2018 року! 
Проживання та харчування - безкоштовно. З Вашими дітками працюватимуть аніматори.
 

24.04.2018 | Проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до частини другої статті 23 Закону України  від 10.12.2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (із змінами) 23 квітня 2018 року об 11:00 год. в кабінеті № 215 проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, яка віднесена до посад державної служби категорії «В» –  співбесіду з кандидатом з метою оцінювання відповідності його професійної компетентності.


24.04.2018 | Порядок повідомлення про нещасний випадок на виробництві

Головне призначення охорони праці полягає у створенні безпечних умов праці, контролю за дотриманням працівниками законодавчих вимог, що, в свою чергу, дає змогу запобігти травмуванню на виробництві. Якщо нещасний випадок усе-таки трапився, необхідно здійснити все можливе, щоб об’єктивно встановити причини нещасного випадку, зробити відповідні висновки та провести роботу щодо усунення небезпечної ситуації.


23.04.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю голови районної ради Івана Угрина, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


23.04.2018 | У першого заступника голови райдержадіінстрації Миколи Пішака відбувся прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до першого заступника своє звернення з приводу допомоги у вирішенні земельного питання адресувала жителька с. Борщів, яка висловила надію на допомогу виконавчої влади району на позитивне вирішення її питання.


23.04.2018 | Від високоврожайної кормової культури – до серйозної проблеми довкілля - саме такий шлях у природі пройшов борщівник сосновського

Територія  району, маючи величну хліборобську  історію, повинна мати належний екологічний стан й привабливий вигляд і бути безпечною для здоров’я населення. Це особливо актуально зараз, коли в Україні триває підготовка до вступу в Євросоюз, розробляються інші міжнародні програми. Тому на фоні недостатньої загальної культури в суспільстві, в тому числі й у землеробстві, необхідно вживати невідкладних заходів для виправлення становища, по недопущенню подальшої засміченості території району, особливо шкідливими дикоростучими рослинами (борщівником Сосновського,  Амброзією полинолистою) тощо.


23.04.2018 | Бережіть бджіл, бо їхній мед – це наше здоров’я

Управління Держпродспоживслужби в Снятинському районі нагадує сільгоспвиробникам, що всі обробки сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин (далі - ХЗЗР) необхідно проводити згідно плану, узгодженого з органом місцевого самоврядування. Фізичні та юридичні особи, які застосовують ХЗЗР під час цвітіння медоносних рослин, згідно статті 37 Закону України «Про бджільництво» зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані 10 км від оброблених площ особистим телефонним чи письмовим повідомленням, а також по радіо чи через сільські ради.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області