22 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
21.04.2018 | У районі відбулася традиційна весняна толока щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

21 квітня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території району  відбулися заходи з благоустрою.  Керівництво та працівники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації,  районної ради навели лад на прилеглій до адміністративної будівлі території. 


20.04.2018 | Для застосування пільг зі сплати земельного податку громадянам варто подати заяву до 1 травня

У головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.


 

 


20.04.2018 | Снятинська міжрайонна філія інформує:

Весна - це пора пробудження не тільки "чудової" природи, але і паразитів, особливо, це стосується кліщів. Зустрітися з кліщами можна у лісі під час відпочинку, в лісопаркових зонах міст та на території дач.


20.04.2018 | Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко: Перерахунок підвищених пенсій військовим пенсіонерам завершиться до першого травня

Пенсійний фонд здійснює перерахунок пенсій військовослужбовцям, яким було осучаснено і підвищено пенсії за рішенням уряду. Ця робота має бути завершена до першого травня, і до першого травня всі військові пенсіонери отримають усі свої перераховані виплати. Станом на сьогоднішній день 480 тисяч військових пенсіонерів уже отримали підвищені пенсії або їм вже було їх перераховано.

 


 


20.04.2018 | У район завітав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій

19 квітня в Снятинському районі з робочою поїздкою побував перший заступник голови Івано-Фраківської обласної ради Василь Гладій. Метою приїзду представника влади стала подія, яка відбудеться 27 квітня 2018 року, це виїздна сесія обласної ради.


20.04.2018 | Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич заслухала керівників органів місцевого самоврядуваня

19 квітня в керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич за участі начальника відділу правової, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Марії Драбчук, головного спеціаліста організаційно-інформаційного відділу Христини Тодощук та головного спеціаліста відділу документообігу та звернення громадян апарату райдержадміністрації Галини Скуповської відбулася нарада з головами та секретарями органів місцевого самоврядування Кулачківської, Стецівської, Русівської та Потічківської сільських рад.


19.04.2018 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про організаційно-правове забезпечення діяльності комісії з питань захисту прав; про доцільність позбавлення батьківських прав; про визначення місця проживання малолітньої дитини.


19.04.2018 | Сподіваюся, що це рішення буде прийнято до 1030-річчя Хрещення Русі-України – Президент щодо надання Томосу про Єдину Помісну Українську Церкву

Президент Петро Порошенко сподівається, що рішення щодо надання Томосу про Єдину Помісну Українську Церкву Вселенським Патріархом Варфоломієм І буде ухвалене до 1030-річчя святкування Хрещення Русі-України.


19.04.2018 | Надання методично-консультативної допомоги органам місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, 18 квітня 2018 року свій візит до Будилівської, Устянської та Балинцівської сільських рад здійснила робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.


18.04.2018 | Проведено навчання для лікарів Снятинського районного Центру ПМСД щодо правильності заповнення декларацій із пацієнтами

Медична реформа на Снятинщині набирає обертів. Кампанія із вибору свого лікаря триває у всіх структурних підрозділах Снятинського районного Центру ПМСД. Щодня десятки нових пацієнтів підписують декларації із лікарями ЗПСМ, лікарями-терапевтами та лікарями-педіатрами.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області