24 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
24.10.2017 | Про медичні послуги після реформи. Міфи і реальність

Цього тижня Верховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи. Головне: всі послуги, аналізи, дослідження, ліки, які надаються за державною програмою медичних гарантій, будуть для пацієнтів на 100% БЕЗОПЛАТНИМИ.

24.10.2017 | Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак здійснив прийом громадян

23 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до першого заступника своє звернення з приводу допомоги у вирішенні земельного спору із суміжним землекористувачем адресувала жителька с.Джурів, яка висловила надію на допомогу виконавчої влади району на позитивне вирішення її питання.

23.10.2017 | Богдан Свіщовський провів нараду з керівниками правоохоронних органів

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

23.10.2017 | Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148-VIII, яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

23.10.2017 | Проводиться підготовка до призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, які не проходили військової служби

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, Директиви Начальника Генерального штабу Збройних Сил України № 5 від 31.05.2017 року, розпорядження командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, розпорядження військового комісара Івано-Франківського ОВК * від 13.10.2017 року № 7/7173, проводиться підготовка до призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, які не проходили військової служби, віком до 43 років.

23.10.2017 | Піклуйтеся про здоров'я! Зроби щеплення собі та дітям

За 9 місяців  2017 року в Снятинському районі зареєстровано гострих респіраторних інфекцій 6323 випадки ( на 100 тис.9651,8), з них дітей до 18 років- 3919, за аналогічний період 2016 року -  5805 випадків ( на 100 тис.9136,1), в тому числі у дітей  до 18 років - 3059 випадків. Хворих на грип в 2017році не зареєстровано. За епідсезон в період 2015 - 2016 року щеплено 479 осіб, в епідсезон 2016 – 2017 років щеплення проти грипу не проводилося.

 

23.10.2017 | Список закріплених за населеними пунктами лікарів ЗПСМ та сестер ЗПСМ
20.10.2017 | На Івано-Франківщині провели Єдиний стрілецький день для військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони

Сьогодні на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець Тисменицького району провели Єдиний стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області.

20.10.2017 | Задля забезпечення правопорядку в області запрацює проект «Громадська варта»

З ініціативи голови облдержадміністрації Олега Гончарука в ОДА відбулася зустріч із керівниками правоохоронних органів та представниками громадських спілок учасників АТО Прикарпаття. Як зауважив Олег Гончарук, забезпечення правопорядку на території області потребує конструктивних та консолідованих дій як органів влади, так і представників громадськості. Адже на Прикарпатті часто проводяться різноманітні багатолюдні заходи, під час яких можуть вчинятися різного роду правопорушення та провокації.

 

20.10.2017 | В Україні буде створено Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки

Уряд ухвалив рішення щодо створення Державного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Метою постанови КМУ є забезпечення реалізації єдиної державної політики з випробування, сертифікації, розробки та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань сектору безпеки й оборони держави, у тому числі з урахуванням вимог стандартів НАТО.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області