27 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
26.06.2017 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю  голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 

26.06.2017 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

26.06.2017 | Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди геогргіївської (гвардійської) стрічки

 Верховна Рада України постановляє:

 

 I. Кодекс України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) доповнити статтею 173-3 такого змісту:

 

 "Стаття 173-3. Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки

26.06.2017 | Здійснено виїзд для виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

23 червня працівниками Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Том’юк С.М.,Гаврилюк І.С.) спільно із представниками служби у справах дітей (Качмарська Н.М.), сектору ювенальної превенції (Котелко Ю.Я.), управління соціального захисту населення (Редько Г.В.), органами місцевого самоврядування (Костащук Р.В.) та ФАПу (Плешкан В.В.) здійснено виїзд в с.Орелець  для виявлення  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перевірки умов проживання.

 

23.06.2017 | Привітання голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського

Шановні колеги!

Дозвольте  щиро привітати Вас усіх з  Днем  державної служби!

Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Бажаю вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

23.06.2017 | В районі відзначили День державної служби

Сьогодні, 23 червня  в районному будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня державної служби України. З вітальними словами до державних службовців району звернулися голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин.

 

Богдан Свіщовський привітав своїх колег, окресливши важливу значимість державних службовців в нинішніх непростих умовах, адже праця державних службовців є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою. Окремо висловив слова вдячності за сприяння у розвиток нашого району народному депутату України Юрію Соловю, заступнику голови Івано-Франківської обласної ради Василю Гладію, а також голові Снятинської районної ради Івану Угрину.

23.06.2017 | Члени організаційного комітету обговорили заходи щодо відзначення в районі прийдешніх свят

22 червня під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулось засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Дня молоді, Дня випускника та Дня Конституції України.

23.06.2017 | Здійснено робочу поїздку по деяких державних установах району

22 червня голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Пішаком здійснили робочу поїздку по деяких державних установах нашого району. Спершу вони відвідали Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян, що в селі Стецева. Очільники влади оглянули приміщення де проживають люди похилого віку, а також побували у будівлях відділення, які зараз знаходяться на стадії ремонту.

22.06.2017 | Стали свідком неправомірних дій співробітників ДСНС Снятинщини?

Телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України в Івано-Франківській області. Сектор створений з метою забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов'язаних з виконанням їх службових обов'язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об'єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них.

 

21.06.2017 | Богдан Свіщовський провів нараду щодо погашення єдиного соціального внеску до ПФУ

21 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з першим заступником начальника Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області Миколою Мізерним відбулась нарада з питань погашення єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області