23 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
22.03.2017 | До вересня усі педагогічні працівники отримають збільшену на 2 тарифні розряди зарплату

 1 січня 2017 року середня заробітна плата вчителя загальноосвітньої школи зросла до 4 800 – 6 800 гривень, а до 1 вересня просування по тарифній сітці на два розряди відбудеться для всіх педагогічних працівників. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час години запитань до Уряду у Верховній Раді.

 

22.03.2017 | Незаконний вивіз піщано-гравійної суміші на річках Прут та Черемош в Снятинському районі

22.03.2017 | Заслуховування звітів керівників органів місцевого самоврядування

Згідно спільного розпорядження голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського та голови районної ради Івана Угрина «Про затвердження  графіка  заслуховування  звітів керівників органів місцевого  самоврядування перед територіальними  громадами району у 2017 році» 21 березня в с. Завалля, с. Прутівка, с.Тростянець виїхали три групи для заслуховування звітів керівників органів місцевого самоврядування про виконання у 2016 році наданих повноважень перед територіальними  громадами району.

22.03.2017 | Володимир Гройсман: Боровся, борюся і буду боротися за реформу децентралізації - я не зійду з цього шляху

Реформа з децентралізації влади є однією з найбільш системних реформ, що забезпечила незворотніотні зміни і зміну якості життя людей з кожним роком. На цьому Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив під час наради з міськими, селищними, сільськими головами в рамках засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" під головуванням Голови Асоціації, Київського міського голови Віталія Кличка.

 

22.03.2017 | Інформація для платників податків

1. Задекларуйте свої доходи до 1 травня 2017 року;

2. Щодо відповідальності за помилки за формою №1ДФ;

3. Чи доходи від надання в оренду легкового авто або іншого рухомого майна підлягають декларуванню?

4. Коломийська ОДПІ:«Пульс» - антикорупційний сервіс ДФС України.

22.03.2017 | Президент підтримує ініціативу НКРЕКП щодо передачі частини повноважень з формування тарифів на рівень місцевого самоврядування

Під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенко наголосив, що повноваження із формування тарифів на тепло- та водопостачання мають бути передані від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на рівень місцевої влади. На думку Глави держави, це дасть можливість значно ефективніше використовувати цей ресурс та значно підвищить якість і наблизить відповідні послуги до людей.

 

21.03.2017 | Здійснено виїзд в сім’ю для підтвердження факту складних життєвих обставин

17 березня фахівцем із соціальної роботи спільно з представником органу місцевого самоврядування с. Джурів здійснено виїзд в сім’ю для підтвердження факту складних життєвих обставин. В ході роботи складено Акт оцінки потреб дітей. Матері надано інформацію щодо порядку надання Снятинським РЦСССДМ соціальних послуг, поінформовано про можливість отримання  одноразової грошової допомоги, умови і порядок її отримання, надано контакти закладів та установ, до яких потрібно звернутися за відповідною допомогою.

21.03.2017 | Засідання Ради регіонального розвитку

 

20 березня у Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулося  п’яте засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

 

21.03.2017 | Володимир Гройсман закликає місцеву владу максимально використати результати реформи децентралізації

Реформа з децентралізації влади створила передумови для ефективного вирішення проблем на місцях, тепер питання – за якістю управління місцевою владою. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

21.03.2017 | Право на пенсію відповідно до Закону України “Про державну службу”

Посада  сільського голови (посадова особа органу місцевого самоврядування), стаж роботи становить 44 роки, з них 14 років на посаді сільського голови. В жовтні 2016 року  виповнилося 60 років. Чи матиме право в 62 роки перейти на пенсію відповідно до Закону України “Про державну службу” з пенсії за віком,  в жовтні 2016 року відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”?  


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області