29 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
28.04.2017 | Краяни, бережіть здоров'я!

Снятинський МВ інформує, що згідно прогнозів ВООЗ передбачається збільшення смертності від неінфекційних захворювань. Рівень загальної захворюваності за всіма формами хвороб у районі зріс на 34%. Демографічні показники теж викликають занепокоєння, від'ємний природний приріст.  Зріс також і показник інвалідності дорослого працездатного населення, зростає показник інвалідності дітей до 17р. У 2016р. за причинами смерті в районі І місце займали хвороби системи кровообігу,ІІ – новоутворення,ІІІ – нещасні випадки, травми,отруєння, ІV – хвороби органів травлення.                

28.04.2017 | Туберкульоз - актуальна медико-соціальна проблема

Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Саме з метою обізнаності молоді з даною проблемою в окремих школах району фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М. Зеленко із залученням лікарів ЦРЛ, а саме лікаря кабінету «Довіра», нарколога обговорено тему: «Доступно про туберкульоз, ВІЛ (СНІД): причини, симптоми, профілактика».

28.04.2017 | Обговорено питання стосовно захисту прав дітей

27 квітня під головування заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

 

На порядку денному комісії розлядались питання:

 

-          про тимчасове влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування;

-          про присвоєння прізвища дитині при державній реєстрації народження;

28.04.2017 | Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною прожиткового мінімуму з 01.05.2017 року

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Івано-Франківської області, повідомляє, що з 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність зросте з 1247 грн. до 1312 грн.

 

27.04.2017 | Розглянуто заяви учасників АТО щодо надання грошових допомог

26 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулось засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог громадянам  району за участі голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака та заступника голови районної ради Петра Маліборського.

27.04.2017 | Організовано заходи із здійснення контролю за виконанням документів в райдержадміністрації

 

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського від 14.04.2017 року №157 щодо проведення перевірки, організації та здійснення контролю за виконанням документів в райдержадміністрації робочою групою, яку очолює керівник апарату райдержадміністрації Ігор Королько, надається відповідна інформаційно-методична допомога керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, відділам та секторам апарату райдержадміністрації. Вживаються заходи для усунення недоліків у роботі з документами.

27.04.2017 | Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу

Президент Петро Порошенко повідомив про рішення Комітету постійних представників Європейського Союзу (COREPER) щодо запровадження безвізового режиму для українців.

27.04.2017 | Навчання кандитатів у прийомні батьки

Шановні краяни!

В обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Івано-Франківськ, вул.Симоненка, 3б) 07-09 червня (I-V модуль) і 12-14 червня (VI-X модуль) 2017 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники.

.

27.04.2017 | У Снятиському районі відзначили 31-шу річницю аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль – це трагедія…, це подвиг…, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Тепер це слово знає увесь світ. Минув відтоді 31рік, як на долю українського народу випало жорстоке випробування – атомний вибух, від якого здригнулася вся планета. Саме в цей день, 26 квітня біля пам’ятного знаку полеглим чорнобильцям, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, що в м. Снятині,  відбулися пам’ятні скорботні заходи з участю духовенства, представників влади, громадськості та колишніх ліквідаторів, членів районної Спілки «Чорнобиль» та всіх небайдужих.

26.04.2017 | Визначено переможців премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

25 квітня в облдержадміністрації відбулося засідання лічильної комісії з проведення таємного голосування другого конкурсного туру з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області