26 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
24.06.2016 | Відділ молоді та спорту райдержадміністрації інформує

З 1червня 2016 року по 21 червня 2016 року 23 дітей  соціально незахищеної категорії зі Снятинського району за рахунок обласного бюджету  оздоровились в  ДзСТ   «Сокіл» Галицького району.

 

24.06.2016 | Снятинське відділення Коломийської ОДПІ інформує

Підприємці  «загальносистемники» при реалізації товарів через мережу Інтернет мають застосовувати РРО

Cуб’єкти господарювання, які використовують рекламні інтернет-сторінки для продажу товарів, робіт (послуг), реєструють РРО на загальних підставах за адресою розміщення таких магазинів, а у разі доставки власною кур’єрською службою можуть зареєструвати РРО на транспортний засіб, яким здійснюється доставка.

24.06.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Підтвердження стажу роботи, що дає право на пенсію

 за віком на пільгових умовах.

 

Обчислення стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, зокрема, відповідно до пунктів «а» і «б» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», органами Пенсійного фонду України здійснюється відповідно до списків №1 і №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених постановами Кабінету Міністрів України, та на підставі довідки про пільговий характер роботи, яка надається підприємством, на якому працював заявник, або його правонаступником, з урахуванням атестації робочих місць за періоди роботи, починаючи з 21.08.1992.

 

24.06.2016 | Сектор мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації інформує

ПРИЙОМ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ОСІБ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ

 

 ОФІЦЕР - ПРОФЕСІЯ ГЕРОЇЧНА

 

На військову службу за контрактом осіб офіцерського складу приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби

 

23.06.2016 | Снятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

22 червня  фахівцями із соціальної роботи  Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд у с.Хутір-Будилів та с. Залуччя з метою соціального інспектування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

23.06.2016 | Привітання

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/snyatynska/ua/51496/266526_1.gifЩиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби !

 

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

 

Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Голова районної

державної адміністрації                                               Богдан Свіщовський

22.06.2016 | Управління освіти райдержадміністрації інформує

В п’ятницю 17 червня 2016 року в приміщенні Снятинського ЦДЮТ відбулась зустріч керівників ЗНЗ району, голів первинних  профспілкових осередків працівників освіти з Зоряною Король – юристом, заступником голови Івано-Франківської обласної організації  профспілки працівників освіти і науки України.

 

22.06.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Роз”яснення щодо зарахування навчання та час проживання з чоловіком-військовослужбовцем у місцевостях, де не має можливості працювати за спеціальністю .                               

 

 Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі надає роз”яснення щодо зарахування періоду навчання та час проживання з чоловіком-військовослужбовцем у місцевостях, де не було можливості працювати за спеціальністю.

22.06.2016 | Відбулося засідання організаційного комітету

22 червня  під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського та голови районної ради Івана Угрина відбулося засідання організаційного комітету шодо святкування Дня Конституції  України.

 

21.06.2016 | Відбулася оперативна щотижнева нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю  голови районної ради Івана Угрина, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області