26 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
24.02.2017 | Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

Фахівці із соціальної  роботи Томюк С.М та Федорук Н.Р відвідали проблемні сім'ї. в районі, які перебувають на відповідних обліках як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

24.02.2017 | Районни центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Незважаючи на складне суспільно-політичне становище у державі, увага дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування є приорітетом державної політики. В районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

24.02.2017 | Цього року на розробку і закупівлю нового озброєння та військової техніки буде виділено близько 9 мільярдів гривень – Глава держави

«Цього року на розробку і закупівлю нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки передбачено виділити близько 9 мільярдів гривень. Україна ніколи цього не робила. І завдання вам, товаришу Міністре оборони, іншим керівникам силових структур — забезпечити надійний та ефективний контроль за використанням кожної копійки фінансового ресурсу, який в ці скрутні часи виділений державою», - сказав Петро Порошенко.

 

24.02.2017 | Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації застерігає

До уваги рибалок!

  В зв’язку з підвищенням температури повітря   на ріках,  ставках району інтенсивно тане крига , яка стає  тонкою. В цей же час вище по течії формуються затори льоду і підйому рівня води ,які в любий момент можуть прорватися особливо на р. Прут. В цей період є велика небезпека провалитися під лід. Тому для запобігання виникнення трагічним випадкам,   просимо Вас утриматися від  виходу на лід .

24.02.2017 | Конкуренція за інвестора - умова розвитку об'єднаних громад

Місцеве самоврядування має переходити до конкуренції між регіонами, конкуренції за участь  у проектах, за інвестора і підприємця. Адже це створення нових робочих місць, збільшення заробітної плати і надходжень до місцевих бюджетів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на форумі «Від утворення об’єднаних громад – до розумного зростання».

 

24.02.2017 | Оголошення

Повідомляємо реквізити цільового фонду військово-цивільної адміністрації міста Авдіївки Донецької області, на які можуть бути перераховані кошти для забезпечення заходів, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, що сталася у м.Авдіївка, та надання необхідної матеріальної допомоги постраждалим мешканцям міста:

Одержувач- Авдіївське УК/м.Авдіївка/ 50110000

код за ЄДРПОУ-37990735

рахунок-№31513931700014

банк ГУДКСУ у Донецькій області

код банку-834016

Сподіваємся на Вашу допомогу!

24.02.2017 | 71-і роковини від дня смерті славного героя Покуття - Василя Андрусяка

24 лютого, у 71-у річницю від дня смерті легендарного полковника УПА, мужнього лицаря, борця за вільну і незалежну Україну Василя Андрусяка до монументу його памятника, зібрались вшанувати його память голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, заступник голови районної ради Петро Маліборський, секретар міської ради Марія Орищук, члени Снятинського Братства УПА , громадські активісти, молодь та мешканці міста.

 

24.02.2017 | У 2017 РОЦІ ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ ТЕНДЕНЦІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ СІЛЬГОСПВИРОБНИЦТВА

За прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, обсяги валової продукції сільського господарства у 2017 році становитимуть 253,6 млрд грн. Це на 0,2% менше, ніж у 2016 році, поінформував завідувач відділення організації виробництва та земельних відносин Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Віктор Месель-Веселяк.

24.02.2017 | Увага

5 березня 2017 року о 9.00 год в м. Снятин у приміщенні спорткомплексу відбудеться виставка голубів.

Клуб голубоводів.

24.02.2017 | Управління економічного розвитку і торгівлі інформує

Конкурс грантів “Підтримка розвитку туризму в регіонах”

 

Регіональний туризм – складна система, яка формується з унікального поєднання рекреаційних ресурсів, туристичної інфраструктури, екологічних особливостей, звичаїв місцевого населення та багатьох інших складових. Розвиток туризму на окремій території неможливий без урахування специфіки регіону.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області