1 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
30.09.2016 | На базі травматологічного відділення Снятинської ЦРЛ відбулося засідання асоціації травматологів області.

 

Був проведений обхід професором Клепачом М.С. та обласним травматологом Юрійчуком Л.М., проведено клінічний розбір та демонстрацію хворих. З доповіддю про аналіз роботи травматологічногї служби району за 2015 рік виступив районний травматолог Гладчук І.І. Також було заслухано доповідь обласного травматолога Юрійчука Л.М., був проведений обмін досвідом по лікуванню хворих із травмами опорно-рухового апарату.

 

29.09.2016 | Відбувся важливий семінар по призначенню субсидій населенню

У приміщенні великого залу Снятинської районної державної адміністрації, під керіництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови районної ради Петра Маліборськго, начальника управління соціального захисту населення Уляною Миронюк  було проведено семінар щодо порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату за електричну і теплову енергію, природний газ, тверде та рідке пічне побутове паливо та активізації роботи щодо залучення нових сімей до програми житлових субсидій.

29.09.2016 | Інформація щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам за надання соціальних послуг.

Міністерством соціальної політики здійснюється постійний моніторинг стану виплати компенсації фізичним особам за надання соціальних послуг, що призначається відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 29.04.2004року №558.

28.09.2016 | Відбулись святкові урочистості

У районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У святково вбраній залі зібралися представники влади та педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні та студенти навчальних закладів району.Урочисте дійство відкрила начальник відділу освіти райдержадміністрації Уляна Іванійчук, як завжди на піднесеній ноті. Вона зазначила, що ,віддаючи належне трудам наставників, педагогів, вчителів, вихователів, викладачів, методистів, управлінців ми хочемо сьогодні славити освітяна нашого краю – показати його внутрішню красу, духовну велич, світ його ідей та інтересів. І хоч доводиться відзначати свято у складних умовах подолання воєнної агресії Росії проти нашої держави, де зруйнований звичний спосіб життя, а тисячі молодих людей на фронті, чимало з них загинуло і стало Героями, та все ж маємо і обов’язок , і добру волю – кожного дня думати, жити і творити для України!

27.09.2016 | У вересні за тиждень 10 ОСББ залучили рекордну суму коштів на енергомодернізацію багатоповерхівок - більше 1,5 млн гривень

З настанням холодної пори року все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, приймають рішення утеплювати будинок, встановлювати вузли обліку, ІТП, замінювати вікна у під’їздах тощо. Так, у вересні минулий тиждень став рекордним: ще 10 ОСББ, а це близько 1000 сімей, стали учасниками Урядової програми з енергоефективності та разом залучили більше півтора мільйона гривень на утеплення своїх багатоповерхівок.

 

27.09.2016 | Управління соціального захисту населення інформує

У четвер, 29 вересня 2016 року, о 1000 год., у приміщенні великого залу Снятинської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою м.Снятин, площа Незалежності,1, за участю голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, начальником управління соціального захисту населення Уляною Миронюк  буде проведено семінар щодо порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату за електричну і теплову енергію, природний газ, тверде та рідке пічне побутове паливо та активізації роботи щодо залучення нових сімей до програми житлових субсидій.

 

26.09.2016 | Відображення у формі 1-ДФ доходів нарахованих самозайнятим особам

При нарахуванні (виплатів) доходів  ФОП не залежно від системи оподаткування та самозайнятим особам податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у формі 1-ДФ за той звітний квартал,  у якому вони були нараховані, навіть якщо виплат у цьому кварталі не було (пп.»б» п.176.2 ПКУ). При цьому податковий агент не повинен утримувати з таких доходів ПДФО, якщо самозайнята особа подасть такому податковому агенту документ, що підтверджує її статус самозайнятої особи:

 

26.09.2016 | Відбувся прийом громадян

Голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський  та заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провели прийом громадян з особистих питань. Участь в прийомі, разом з керівниками, прийняли безпосередньо, відповідальні керівники та фахівці різних напрямків діяльності.

 

26.09.2016 | Щотижнева нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступників голови РДА,начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

23.09.2016 | Виплату пенсій за вересень 2016 року завершено

Управлінням Пенсійного фонду України в Снятинському районі   23 вересня 2016 року згідно календарного графіка завершено   фінансування пенсійних виплат за  поточний місяць.   На виплату пенсій та допомог спрямовано  25,3млн. грн. Із загальної суми фінансування  пенсійних виплат  15,1 млн.грн. спрямовано на виплату через підприємство поштового зв’язку та 10,2 млн.грн. через банківські установи. Належні виплати вчасно отримає 17701 одержувач.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області