27 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
27.05.2016 | Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів

25-26 травня 2006 року у м.Харків відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків(кадети) 1999-2000рн. Весь пєдестал пошани у в/к до 54кг. зайняли вихованці тренера-викладача Снятинської ДЮСШ «Колос» та борцівського клубу «Ластівка» Івана Курилюка. Ім.- Андрій Джелеп(с.Тулуків), ІІм.- Валентин Блясецький(с.Джурів), ІІІм.- Ігор Никифорук(с.Троїця). У в/к до 58кг ІІІм. зайняв заболотівчанин Іван Марусик.

26.05.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Про зміни у виплаті пенсій дітям у зв’язку з втратою годувальника

Відповідно до статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні. При цьому дітям така пенсія призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника чи ні/

26.05.2016 | Першість України

24-25 травня 2016 року в м. Снятин відбулися зональні Всеукраїнські змагання серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з міні – футболу. Участь приймали переможці трьох областей Західної України, а саме:

 

25.05.2016 | «Ми – надія твоя, Україно»

25 травня у Снятинському районному будинку культури відбулося щорічне учнівське свято «Ми – надія твоя, Україно».

25.05.2016 | Відбувся день ради

24 травня 2016 р. виконавчим апаратом Снятинської районної ради організовано День ради, який відбувся на базі Шевченківської, Ганьківської та Задубрівської сільських рад. Передував цьому, плановому у роботі районної ради заходу, семінар-нарада з участю представників місцевого самоврядування, а також окремих керівників та спеціалістів бюджетних і приватних установ.

25.05.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Управлінням Пенсійного фонду України в Снятинському районі   25 травня 2016 року завершено   фінансування пенсійних виплат за  поточний місяць  2016 року.  На їх забезпечення спрямовано  25,25 млн. грн., що на 0,55 млн.грн  більше в порівнянні з минулим місяцем 2016 р.

25.05.2016 | Інспектування шкіл керівництвом району

Сьогодні з робочим візитом в районі перебував депутат Верховної Ради України Юрій Соловей. Спільно з головою районної державної адміністрації Богданом Свіщовським та начальником управління  освіти Уляною Іванійчук  відвідали навчальні заклади району.

25.05.2016 | Нарада щодо належного використання земельних ділянок на території сільських рад

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Пішака за участю голови районної ради Івана Угрина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації сільських голів сіл Попельники, Прутівка, Стецева, Тулуків та Белелуя, відбулась чергова нарада  щодо належного використання земельних ділянок на території сільських рад.

25.05.2016 | Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Міжнародного дня захисту дітей

23 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за участю начальника служби у справах дітей РДА Людмили Омельченко, заступників з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. Снятин та працівників дитячого садка  і центру дитячої та юнацької творчості відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Міжнародного дня захисту дітей.

25.05.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня 2016 року встановлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, в розмірі  1130 грн.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області