31 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
30.08.2016 | Відбулася нарада з головами міськсільрад району

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин  за сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України вручили спільні грамоти головам та секретарям міської селищної та сільських рад району.

 

30.08.2016 | Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності інформує

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

 

Майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку.

 

30.08.2016 | Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує

Про оприлюднення

результатів конкурсу

 

 В зв’язку із проведенням конкурсу на зміщення вакантних посад в управлінні соціального захисту населення  Снятинської  районної  державної  адміністрації, відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015р. №889-VIII, та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016р.

 

30.08.2016 | Оголошення!!!

30.08.2016 | Розпорядження
30.08.2016 | Відбулася щотижнева нарада

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району. Також, у нараді взяв участь голова районної ради Іван Угрин.

 

 

30.08.2016 | Пленарне засідання районної науково-практичної конференції педагогічних працівників

Напередодні нового навчального року вже традиційно відбулася серпнева конференція освітян Снятинського району. Серпневі педагогічні зустрічі – це особлива традиція, що пронизана смутком прощання з сонячними літніми днями і радістю нових зустрічей з вихованцями та колегами, сповнена новими педагогічними ідеями та починаннями.

 

26.08.2016 | Сектор мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації інформує

ПРИЙОМ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ОСІБ ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ

 

 ОФІЦЕР - ПРОФЕСІЯ ГЕРОЇЧНА

 

На військову службу за контрактом, осіб офіцерського складу приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби

 

26.08.2016 | Відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

26 серпня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

26.08.2016 | Відбулося засідання комісії

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулося засідання комісії по наданню одноразових допомог. У засіданні комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області