21 січень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
20.01.2017 | Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

 Зміни щодо застосування РРО

 

Підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій. Законом №1791-VIII внесено відповідні зміни до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України.

 

20.01.2017 | Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

Особливості нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

 Коломийська ОДПІ звертає увагу, що податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, як і раніше сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

20.01.2017 | Управління соціального захисту населення в Снятинському районі інформує

Нарада за участю віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка в Івано-Франківській облдержадміністрації.

Роль легалізаціі заробітної плати та зайнятості населення.

 

 

Під час перебування на Івано-Франківщині віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка в обдержадміністрації відбулася нарада за участю перших осіб області і міста, очільників районів, керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних органів виконавчої влади, голів міст обласного значення та ОТГ щодо соціального захисту населення.


19.01.2017 | А той третій праздник - Святе Водохреща

Водохреща (Йордан) – останнє із зимових свят, яке називають Святками. Цього дня християни запасаються святою водою. Напередодні, у водохресний святий вечір, священнослужителі у храмах освячують воду. А на Йордан господар дому з усією сім’єю надпиває кілька ковтків освяченої води, а потім бере з-за ікони священну вербу й кропить святою водою увесь дім, прибудови та все майно, щоб уберегтися від біди, напасті та від злого ока. Після здійснення всіх цих обрядів свята вода ставиться до образів, оскільки не лише має цілющу силу, але й, за повір’ям, не псується. Вважається, що на Водохреща (Йордан) звичайна вода перетворюється на воду священної ріки Йордан.

19.01.2017 | Управління комунікації та зв'язків з громадкістю

У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015 році

Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансової допомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.

18.01.2017 | Аналіз епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ в районі

 

Аналіз епідемічної ситуації з грипу

та ГРВІ в районі.

 

З початку епідсезону в районі на ГРВІ захворіло 4887 осіб, в тому числі 3135 дітей до 17 років, що становить 64,1%. Випадки захворюваності на грип не зареєстровані. В порівняні з епідсезоном 2015-2016 років за аналогічний період за медичною допомогою з приводу захворювань на ГРВІ та грип звернулось 2074 осіб, в тому числі 1202 дітей до 17 років,  що становить 57,9%.

18.01.2017 | Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки "Гуманітарно-медична співпраця"

Молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 23 по 30 квітня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

18.01.2017 | Відділ Держгекадастру у Снятинському районі інформує

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

18.01.2017 | Відділ Держгекадастру у Снятинському районі інформує

       Про порядок використання Державної геодезичної референцної  системи координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеустрою

Відділ Держгекадастру у Снятинському районі інформує розробників документації із землеустрою  про те, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 02.12.2016р № 509 затверджено Порядок  використання Державної геодезичної референцної  системи координат УСК-2000 при здійсненні робіт із землеустрою, який зареєстрований у Міністерстві  юстиції України 19.12.2016року за № 1646/29776.

18.01.2017 | Управління пенсійного фонду в Снятинському районі інформує

Роз’яснення про строки та  дату з якої повинна призначатися пенсія

 

Управління Пенсійного фонду в Снятинському районі повідомляє, що згідно ст. 83 Закону України “Про пенсійне забезпечення” пенсії призначаються з дня звернення за пенсією, крім таких випадків, коли пенсії призначаються  з більш ранніх строків.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області