24 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
22.07.2016 | Про право на пенсію в разі втрати годувальника

Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі коротко надає роз”яснення щодо права на пенсію утриманцю в разі втрати годувальника, якщо годувальник отримував соціальну пенсію, був інвалідом з дитинства.

 

22.07.2016 | Переведення з пенсії по інвалідності на пенсію за віком

Право  на вибір пенсії передбачено ст.10 ЗУ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, яка свідчить, що особі, яка має право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначають один з цих видів пенсій за її вибором.

 

22.07.2016 | У якому віці призначають пенсію відповідно до Закону “Про державну службу”?

Пунктами 10 та 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року №889-VIII визначено категорії осіб, яким надається на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України  “Про державну службу” від 16 грудня 1993 року №3723-XII.

 

21.07.2016 | Обговорено підготовку та проведення 18 вересня 2016 р. у Снятині 7-го відкритого обласного фестивалю аматорського мистецтва «Покутські джерела»

Відбулося засідання робочої групи з питань підготовки та проведення 18 вересня 2016 р. у Снятині 7-го відкритого обласного фестивалю аматорського мистецтва «Покутські джерела». У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, директор Івано-Франківського обласного методичного центру культури Прикарпаття Василь Олексюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ігор Чиборак, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, начальник відділу культури РДА Богдан Юрчук, керівник апарату РДА Ігор Королько, радник голови районної ради Тетяна Вовк, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, духовності та ЗМІ Григорій Дудчук.

21.07.2016 | Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності інформує

Уряд продовжує надавати українцям фінансову допомогу на заміну газових котлів

 

Коштів на допомогу при придбанні «негазових» котлів у держбюджеті ще достатньо –  понад 70 млн грн. Це означає, що близько 7 тисяч домогосподарств зможуть відмовитися від дорогого газу та встановити котли на альтернативних видах палива. Про це повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

20.07.2016 | Здійснено виїзний прийом громадян

Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, керуючись статтею 40 Конституції України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян» районною державною адміністрацією видано розпорядження від 04.05.2016 року №168 «Про організацію прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації у 2016 році» яким затверджено графік прийому громадян з особистих питань керівництвом районної державної адміністрації та графік виїзних прийомів громадян, відповідно до якого заступником голови райдержадміністрації Ігорем Гуцуляком разом з робочою групою  було здійснено виїзний прийом громадян в с.Новоселицю Снятинського району щоб на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх як найшвидшому вирішенні.

 

19.07.2016 | Здійснено плановий виїзд

19.07.2016 року службою  у справах дітей  здійснено плановий виїзд в с.Іллінці Снятинського району  з метою  контролю за умовами  проживання, виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

19.07.2016 | Здійснено виїзд

Комісією райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Б.Свіщовським та головою районної ради І.Угрином здійснено обстеження прибережних смуг р. Прут та р.Черемош на предмет незаконного забору піщано-гравійної суміші. Масштаби незаконного видобутку вражають, на жаль горе-копачів застати "на гарячому" не вдалось.

 

 

19.07.2016 | Порушення трудового законодавства коштує роботодавцю дуже дорого

На сьогоднішній день продовжують мати місце факти коли окремі господарники намагаються уникати своїх обов’язків стосовно найманих працівників. Зокрема, не дотримуються норм чинного законодавства щодо легалізації зайнятості та заробітної плати, своєчасність її виплати, виплачують заробітну плату нижче встановленого мінімального рівня. Занепокоєння викликає ситуація, коли суб’єкти господарювання для створення видимості перед контролюючими органами  своєї роботи в правовому полі оформляють найманих працівників не на повний робочий день, кількість оформлених працівників не відповідає режиму роботи суб’єкта, тощо.

 

 

19.07.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Запрошуємо скористатись послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України

 

На сьогоднішній день особлива увага в органах Пенсійного фонду приділяється запровадженню єдиних стандартів обслуговування громадян та впровадженню нової централізованої системи призначення та виплати пенсій, яка дасть можливість для забезпечення максимальної доступності громадян до послуг Пенсійного фонду незалежно від місця їхнього проживання.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області