11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
9.12.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

 

Фінансування на виплату пенсій за грудень 2016 року

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Снятинському районі 10 грудня 2016 року  на фінансування пенсійних виплат  за поточний місяць спрямовано 7,8 млн. грн. Забезпеченість ресурсами потреби на  виплату пенсій складає 28,5%. млн. грн. Із загальної суми фінансування виплати пенсій та грошової допомоги кошти спрямовані на виплату через підприємства поштового звязку в сумі 5,5 млн. грн. та через установи банків 2,3 млн. грн. Фактично профінансовано  виплату пенсій 4834 пенсіонерам, що становить 27,3% загальної кількості одержувачів.

 

.

9.12.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

                                                                             

Про роботу управління Пенсійного фонду України

в Снятинському районі 11 місяців  2016 року

 

За 11 місяців 2016 року управлінням Пенсійного фонду України в районі проведена робота, спрямована на реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення та виконання визначених Пенсійним фондом України завдань, забезпечення своєчасної виплати пенсій, покращення обслуговування громадян.

9.12.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

Оформлення трудових відносин без зарплати в “конвертах”

 

У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Недоліки тіньової заробітної плати не тільки в тому, що бюджет недоотримує кошти, а й в тому, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівника, позбавляє належного захисту на випадок непрацездатності  та  отримання достойної пенсії в майбутньому.

8.12.2016 | Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

 Понад 11 млн. грн. сплачено Снятинськими платниками єдиного податку

 

Протягом січня-листопада 2016 року платниками Снятинщини сплачено 11,6 млн.грн. єдиного податку. Порівняно з минулим роком надходження податку зросли на 2,8 млн.грн. Про це повідомив начальник Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Мирослав Остафійчук

8.12.2016 | Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

 

Понад 104 млн.грн. податків і зборів сплачено платниками Снятинщини

 

Протягом січня-листопада 2016 року платниками Снятинщини до зведеного бюджету мобілізовано  104,6 млн.грн. податків і зборів, що на 36,8 млн.грн. більше, ніж торік. Про це повідомив начальник Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Мирослав Остафійчук.

8.12.2016 | Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

 

Майже 153 млн.грн. ЄСВ сплатили працедавці Верховинщини,

Косівщини та Снятинщини

 

За 11-ть місяців поточного року платники податків Верховинщини, Косівщини та Снятинщини сплатили 152,8 млн.гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, платниками Верховинщини сплачено 32,2 млн.грн., Косівщини – 67,5 млн.грн. та Снятинщини – 53,1 млн.грн.

7.12.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

 Чи мають право родичі одержувати частку пенсії за особливі заслуги померлого пенсіонера.

Згідно із статтею 6 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” у разі смерті особи, яка мала право на пенсію за особливі заслуги відповідно до статті 1 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” непрацездатні члени сім’ї померлого мають право на встановлення  надбавки до пенсії у таких розмірах: за наявності одного непрацездатного члена сімї – 70 відсотків, двох і більше – 90 відсотків надбавки до пенсії померлого годувальника або надбавки до пенсії, що була йому встановлена.

7.12.2016 | Снятиська ЦРЛ інформує
7.12.2016 | Управління освіти Снятинської РДА інформує

Школярі  Снятинщини отримали листи від дітей зі Сходу. Понад  двадцять школярів Снятинщини отримали  листи від дітей з тимчасово  окупованих територій України.

7.12.2016 | Снятинський районний центр зайнятості інформує

В рамках проведення всеукраїнської декади зайнятості учасників антиттерористичної операції та осіб з інвалідністю 5 грудня 2016 року  у приміщенні Снятинського районного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для учасників АТО.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області