27 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                               Богдан СвіщовськийНОВИНИ
26.10.2016 | Оголошення

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації запрошує на роботу (не державна служба) бухгалтера. За детальною інформацією звертатись каб.317, пл. Незалежності,1, м. Снятин або за тел. 2-18-79.

26.10.2016 | Проведено п’ятий етап конкурсу на заміщення вакантної посади

Cьогодні проведено п’ятий етап конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «Б» начальника відділу містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Снятинської районної державної адміністрації - тестування.

 

26.10.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

                                                            Виплату пенсій за жовтень  2016 року завершено  .

 

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Снятинському районі   25 жовтня 2016 року згідно календарного графіка завершено   фінансування пенсійних виплат за  поточний місяць.   На виплату пенсій та допомог спрямовано  25,7 млн. грн. Із загальної суми фінансування  пенсійних виплат  15,1 млн.грн. спрямовано на виплату через підприємство поштового зв’язку та 10,5 млн.грн. через банківські установи. Належні виплати вчасно отримає 17744 одержувачі.

 

   

26.10.2016 | Поважну столітню ювілярку Марію Косменко привітало керівництво району

23 жовтня виповнилося сто років мешканці Снятинщини Марії Юріївні Косменко, уродженці с. Русів, котра з 2014 р. проживає у с. Красноставці разом із донькою Ольгою та її родиною.

 

24.10.2016 | Інспектування освоєння коштів з державної субвенції

Сьогодні народний депутат Юрій Соловей спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Пішаком, депутатом районної ради Романом Маліновським, начальником управління капітального будівництва та житловокомунального господарства райдержадміністрації Мирославом Никифоруком інспектували освоєння коштів з державної субвенції у басейн  ДЮСШ управління освіти райдержадміністрації та Снятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Василя Стефаника.

24.10.2016 | Cектор організації роботи Коломийської ОДПІ інформує

Новації законодавства з акцизу

 

З 13 жовтня 2016 набрав чинності Закон України від 20 вересня 2016 року № 1534-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного (не придбаного) виноматеріалу (далі – Закон № 1534-VIII).

 

24.10.2016 | Снятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Працівниками Снятинського РЦСССДМ в Тулуківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено урок на тему: «Алкоголь, паління, наркоманія - повільна смерть». Урок було проведено в нетрадиційній формі дослідження та прес-конференції.

 

24.10.2016 | Управління Пенсійного фонду України в Снятинському районі інформує

                                                                             Виплата пенсій за жовтень 2016 року продовжується  .

 

  Управлінням Пенсійного фонду України в Снятинському районі  станом на 22 жовтня 2016 року  профінансовано пенсійних виплат в сумі 22,9  млн. грн  . Це складає 88,5 %  потреби поточного місяця. Із загальної суми фінансування виплат пенсій кошти спрямовані на виплату через підприємства поштового звязку складають 15,1 млн. грн та через установи банків 7,8 млн. грн. Фінансування пенсійних виплат проводиться відповідно до календарного графіка . Фактично профінансовано  виплату пенсій 15754 пенсіонерам або 89      % усіх одержувачів району.

 

21.10.2016 | Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

 

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації у рамках чинного законодавства України, локальних нормативно-правових актів. Так, в періоди з 01.09.2016 року по 10.09.2016 року  та 11.09.2016 року по 19.10.2016 року проведено два етапи Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на території  Снятинського  району.

 

21.10.2016 | Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста командування з обліковою спеціальністю «правознавство» Снятинського районного військового комісаріату Івано-Франківської області.

 

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області