25 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
25.04.2017 | Привітання

Шановний Богдане Романовичу!

 

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги для Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 

Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям.

 

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

 

                                                                                                                 З повагою, колектив райдержадміністрації!

24.04.2017 | В районі обговорюють питання децентралізації влади

В неділю, 23 квітня в Іллінецькому сільському будинку культури відбулись сходи громадян по питанню децентралізації влади у районі. Основним питанням обговорень було входження Іллінецької сільської ради до складу  майбутньої Заболотівської ОТГ.

24.04.2017 | Відкриття клубу в с. Хлібичин

23 квітня відбулось урочисте відкриття клубу після капітального ремонту в с. Хлібичин, участь в якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, начальник відділу культури Богдан Юрчук й інші поважні гості, а саме депутат обласної ради Орися Книшук.

24.04.2017 | Обговорили питання щодо розгляду заяв жителів району про проходження альтернативної (невійськової) служби
21 квітня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулося засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби.  На порядку денному стояло питання розгляду заяв жителів району щодо проходження альтернативної (невійськової) служби відповідно до чинного законодавства.
21.04.2017 | Відбувся фестиваль "Повір у себе"

Сьогодні в Снятинському РБК відбувся районний фестиваль «Повір у себе», який організували працівники Снятинського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді директор центру Алла Каравацька.Головна мета фестивалю виявити та підтримати творчі надбання дітей, допомогти їм самореалізуватися, подолати ізольованість та привернути увагу громадськості до проблем дітей цієї категорії.

21.04.2017 | Обговорено шляхи співпраці з іноземним інвестором

Всебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади. На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

 

21.04.2017 | У Коломиї на семінар-форумі з питань децентралізації підбито підсумки діяльності перших ОТГ, утворених в Івано-Франківській області

За ініціативи Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування та у рамках програми «U-Lead з Європою» в Коломиї відбувся семінар-форум «Децентралізація на Прикарпатті: роль місцевого самоврядування в процесі добровільного об’єднання територіальних громад». Це вже третій Форум з питань децентралізації, який організовано в області впродовж останнього місяця. Участь в заході взяли заступник голови облдержадміністрації Валерій Крецул, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк, представники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації та РДА, жителі з Верховинського, Городенківського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Снятинського районів, а також міста Яремче.

21.04.2017 | Прем'єр-міністр про реформу охорони здоров'я: Лікують не койко-місця, а кваліфікований лікар та якісні лікарні

Ефективність медицини в країні визначають не кількість койко-місць, а якість послуг, що надаються закладами охорони здоров'я. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на питання студентів Національного університету "Києво-Могилянська академія". 

 

20.04.2017 | Платники відділень Коломийської ОДПІ сплатили понад мільйон гривень військового збору

За три місяці поточного року на зміцнення обороноздатності нашої країни платники Верховинщини, Косівщини та Снятинщини перерахували 4,3 млн. грн. військового збору. Зокрема, Верховинські платники сплатили 0,9 млн. грн. даного збору,  платники Косівщини – 1,8 млн.грн.  та Снятинщини – 1,6 млн.грн.  Слід зазначити,  що показники надходжень військового збору за січень- березень 2017 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились  на 1,7 млн. грн.

20.04.2017 | Представники з Снятинського району відправились на семінар-форум по децентралізації

20 квітня з метою активізації роботи щодо добровільного об’єднання територіальних громад, популяризації  досягнень перших трьох утворених в області об’єднаних територіальних громад та у рамках програми «U Lead з Эвропою» відбувся семінар-форум «Децентралізація на Прикарпатті: роль місцевого самоврядування у процесі добровільного об’єднання територіальних громад».

 

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області