rda_rozh@ukrnet.ua  

23 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Офіційні сайти
_________________________

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/image001.jpg  

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2370/9

 

Рожнятівський районний суд

 

banner.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/logotype.png 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/drv_baner1.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/centr-zajnjatist.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/odpa.gif

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/prez.jpg 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/uryad.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/vr.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/konst.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/rnbou2.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/niss.png

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/sud.jpg

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukr-nato.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/rojnyatynska/ua/ban_left/ukrinf.gif


ВАЖЛИВО

Стоп корупції

У випадку, якщо Ви стали свідком або об’єктом незаконних, корупційних дій з боку працівників системи ДСНС на території району, для отримання необхідної інформації та кваліфікованої допомоги можете повідомляти за «телефоном довіри» в ДСНС (044) 289-12-41 та УДСНС в області (0342) 53-71-41.

Конфіденційність гарантовано.

 

До уваги жителів району

Якщо Ви виявили тверді побутові відходи в непризначених для цього місцях або факти незаконного завозу сміття та створення несанкціонованих сміттєзвалищ, просимо повідомляти для реагування управління Держпродспоживслужби в Рожнятівському районі за телефонами 2- 09-88, 2-06-10 або районний відділ поліції- 102.

 

Інформація щодо переліку санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та постраждалих учасників антитерористичної операції

Оголошенняпро оприлюднення розпорядження  від 10.10.2017 р. № 271 «Про розроблення проекту містобудівної документації»

Про початок виборчого процесу перших виборів депутатів та голови Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, що відбудуться 29 жовтня 2017 року.

Виїзне засідання  колегії  районної  державної  адміністрації в с.Сваричів. 07.11.2017 року , 09.00год.

Інформація про долучення до духовно-патріотичного проекту міст-побратимів Луцька та Волновахиз побудови у м.Волноваха церкви «Святого Миколая Чудотворця та гуманітарного центру.

 Інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі в Революції Гідності у 2017 році

Увага! Оголошено конкурс заявок у рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації оголошуєконкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу прийняття заяв та документів управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на умовах безстрокового договору).

 До уваги всіх одержувачів субсидії!

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій (бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця  з 8:00 до17:00 годновини
23.11.2017 | Мешканці Прикарпаття можуть звернутися на телефон довіри обласної державної адміністрації

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/70434/image002.jpg Розпорядженням облдержадміністрації від 27 жовтня 2017 року № 636 затверджені положення про «гарячу» телефонну лінію та телефон довіри обласної державної адміністрації.

23.11.2017 | Чергове он-лайн консультування громадян з правових питань

http://librozh.at.ua/_nw/6/s60527619.jpg З метою розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, 22 листопада 2017 року у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів Рожнятівської центральної районної бібліотеки спеціалістом Рожнятівського бюро правової допомоги Іриною Лакатир в режимі Skype-спілкування проведено он-лайн консультування громадян з правових питань. 

        

     

23.11.2017 | Рожнятівська центральна районна бібліотека запрошує на годину реквієм.

 Завтра 24 листопада 2017 року о 11:00 годині, Рожнятівська центральна районна бібліотека запрошує на годину-реквієм «Відгомони голоду- в кожному з нас, в нащадках тих, хто вижив….»

23.11.2017 | Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об'єктів заповідного фонду України

Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження обПрезидент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування,розвитку лісів, удосконалення системи державногоуправління у сфері охорони, захисту, використаннята відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем,розвитку заповідної справи України.

23.11.2017 | Голова РДА прозвітувала про основні результати роботи в 2017 році

 Вчора голова районної державної адміністрації Ірина Люклян  прозвітувала перед членами Громадської ради про реалізацію поставлених, як писала района газета, амбітних, завдань виконавчої влади у 2017 бюджетному році.

23.11.2017 | В облдержадміністрації обговорили питання надання медичної допомоги учасникам АТО під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/70422/1 Участь у нараді взяли заступник голови районної державної адміністрації Богдан Яковина та головний лікар Рожнятівської ЦРЛ Віктор Тріщ.

22.11.2017 | Уряд ухвалив рішення щодо контролю за обігом пального

Пов’язане зображення       Уряд ухвалив рішення щодо затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів – лічильників, які повинні використовувати ті підприємства, що здійснюють виробництво та обіг пального.

 

22.11.2017 | Перший заступник голови РДА Андрій Тринчук провів нараду з питань енергозбереження об’єктів соціальної сфери

 22 листопада 2017 року відбулась нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Андрія Тринчука за участю керівників бюджетних установ з питань енергозбереження  об’єктів соціальної сфери.

22.11.2017 | Демографічна ситуація в Рожнятівському районі.

Результат пошуку зображень за запитом "демографічна ситуація в україні"Демографічна ситуація у Рожнятівському районі у січні–вересні 2017 року

      

22.11.2017 | З обласного бюджету виділено понад 300 тис. гривень для потреб сімей загиблих учасників АТО

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/70358/image002.jpg Матеріальну допомогу на поліпшення житлових умов отримають сім’ї, члени яких загинули (померли) під час проведення антитерористичної операції, інвалідів І та ІІ групи, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, а також учасників АТО, житло яких пошкоджене внаслідок стихії з прямими збитками більше 100 тис. грн.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Соціальна реклама "Я маю право"

 

Важливо!

Адреса розташування Центру надання допомоги учасникам АТО

Оголошення про конкурсний відбір серед представників громадських об`єднань до складу конкурсної комісії районної державної адміністрації

Результат пошуку зображень за запитом "обєднана громади"

Зміни одне життя!
banner
Прозорро
banner
Урядова програма «Доступні ліки»

Урядова програма "Доступні ліки": запитання та відповідіЗ 1 квітня в Україні  діє програма  реімбурсації (відшкодування вартості) деяких  ліків, під назвою «Доступні ліки»

 

Корисна інформація

Куди поскаржитись на корупцію!

Результат пошуку зображень за запитом "телефон довіри про випадки корупції"

Безкоштовна семиденна духовно-психологічна реабілітація для учасників АТО на базі Реколекційного дому сестер Пресвятої Родини, що в с.Гошів Долинського району в періоди: 20-26.02; 06-12.03; 08-14.05; 17-23.07; 16-22.10; 13-19.11.
Духовно-психологічна реабілітація для учасників АТО
Захистимо Україну разом

bannerСтрокова військова служба

Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів.

 Вступ на військову службу за контрактом:

 Рекламні брошурки

 Удосконалення нормативно-правової бази проходження військової служби у резерві

Вступ у військові навчальні заклади

Новини

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Оголошення

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Своїм громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел. Для придбання таких котлів можна скористатися кредитом.

Чит.далі...

Детальніше ...

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.

Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області