rda_rozh@ukrnet.ua
30 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Увага! УСЗН РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної

посади головного спеціаліста!

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
29.09.2016 | Слово до Українського народу з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

news-imageДорогі співвітчизники! Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження видатного українського державного та громадсько-політичного діяча, організатора вітчизняної науки, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки – першої у XX столітті незалежної Української держави – Михайла Сергійовича Грушевського.

Колосальний внесок великого українця у скарбницю національного державотворення, його унікальний творчий спадок стали синонімом пробудження історичної самосвідомості, духовного відродження й національної гідності українців, ренесансу української науки і культури.

29.09.2016 | До 1 жовтня комунальні господарства будуть на 100% готові до опалювального сезону, — Геннадій Зубко

news-image «Моя зона відповідальності – забезпечити до опалювального сезону житлово-комунальне господарство країни. Запевняю, що до 1 жовтня комунальні підприємства будуть на 100% готові до опалювального сезону», — наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю «Обозревателю».

Він зауважив на важливості підготовки до зими територій Донбасу, контрольованих Україною. «Нещодавно проводив нараду у Краматорську, де були присутні міські голови майже усіх міст Донецької області, зокрема й Авдіївки. Люди готуються,  розуміють, як підготувати житловий комплекс, як підготувати соціальні об’єкти. Там проблем не виникає», — зауважив Геннадій Зубко.

29.09.2016 | Голова облдержадміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів області на наступний рік.

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів області на наступний рік. Зокрема, у документі йдеться про створення робочої групи із формування проекту обласного бюджету на 2017 рік. Її очолить заступник голови ОДА Ярослав Паранюк.

До складу робочої групи увійдуть т. в. о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леся Балагура, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук та заступник директора – начальник управління доходів та фінансів виробничої сфери департаменту фінансів ОДА Ганна Качур.

29.09.2016 | Податкова інформує!

До місцевих бюджетів Рожнятівщини надійшло майже 6 млн. грн. єдиного податку 

 

За вісім місяців 2016 року платники податків Рожнятівщини, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету 5,67 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з минулим роком цьогорічні надходження збільшились на 1,52 млн. гривень. Про це повідомила головний державний інспектор Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ Павліна Ленько.

Від фізичних осіб – підприємців надійшло 4,78 млн. грн, юридичні особи спрямували до бюджету 846,4 тис. грн. єдиного податку. Від платників єдиного податку, які перебувають на ІV групі надійшло 44,5 тис. гривень.

      

28.09.2016 | Усі об’єднані громади подали проектні заявки на використання коштів державної інфраструктурної субвенції у 2016 році

news-imageУсі 159 об’єднаних громад, між якими цього року розподілені кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, вже подали до Мінрегіону відповідні проектні заявки, хоча поки що не на усю суму.

Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, підсумовуючи результати чергового засідання експертної комісії при Мінрегіоні з розгляду поданих об’єднаними громадами заявок на інфраструктурні проекти, які можуть реалізовуватися за кошти субвенції з державного бюджету.

28.09.2016 | Нові правила розрахунку субсидій

news-imageВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 635 внесено зміни до порядку розрахунку житлової субсидії, а також додана умова припинення виплат.

Змінено порядок розрахунку доходів для врахування при призначенні субсидії для тих, хто перебував на строковій військовій службі. Якщо громадянин проходив строкову службу в рік, за який враховуються доходи при призначенні субсидії, то середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих такою особою доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня.

Крім цього, в разі, якщо на момент звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в її середньомісячному сукупному доході враховується розмір пенсії за попередній місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

28.09.2016 | Світовий Конгрес Українців відіграє важливу роль для підтримки України та її змін і реформ, - Прем’є-міністр під час зустрічі із керівництвом СКУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з керівництвом Світового Конгресу Українців на чолі з його президентом Евгеном Чолієм, під час якої відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців.

"Світовий Конгрес Українців відіграє важливу роль для підтримки України, для підтримки змін і реформ і відстоюванні правди і справедливості за межами нашої країни, на міжнародній арені", - заявив Володимир Гройсман на початку зустрічі

Прем'єр-міністр подякував Світовому Конгресу Українців за допомогу Україні та активну позицію щодо відстоювання її інтересів, зокрема у контексті боротьби з російською дезінформацією за кордоном.

"

28.09.2016 | провели зустріч з вихователями та вихованцями Перегінської школи-інтернату

Працівники Рожнятівського та Перегінського бюро правової допомоги провели зустріч з вихователями та вихованцями Перегінської школи-інтернату

 

Нещодавно працівниками Рожнятівського та Перегінського бюро правової допомоги, в рамках виконання плану роботи,  проведено зустріч з вихованцями Перегінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

 Метою цього заходу було розширення доступу дітей, що навчаються у вказаному закла діосвіти, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які стали жертвами насильства в сім’ї до безкоштовної правової допомоги. З учнями школи проведено вступну бесіду, а також їм та вихователям роздані інформаційні буклети про надання безоплатної правової допомоги.

27.09.2016 | Працівники власної безпеки ДФС Прикарпаття провели 66 службових перевірок

news-imageЯк повідомили у відділі власної безпеки Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-серпень 2016 року працівниками відділу проведено 66 службових перевірок щодо діяльності працівників податкової та митниці, розглянуто 22 скарги та звернення на їх дії.

За результатами таких перевірок керівникам територіальних органів ГУ ДФС в області внесено 6 подань для вжиття заходів реагування, 13 матеріалів направлено до правоохоронних органів для надання правової оцінки діям посадових осіб відомства області.

На підставі внесених підрозділом власної безпеки подань, до відповідальності притягнуто 29 працівників органів ДФС області.

27.09.2016 | Долинська ОДПІ інформує!

    На потреби Збройних сил України платники Рожнятівщини спрямували майже 4 млн. грн.

       Як повідомили у Рожнятівському відділенні Долинської ОДПІ, протягом січня-серпня 2016 року платники Рожнятівщини спрямували на потреби Збройних сил України 3,66 млн. грн. військового збору. Цена 0,54 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, тільки у серпні поточного року платниками сплачено 370 тис. грн. військового збору, що на 13,7 тис. грн. більше, ніж у серпні 2015 року.

   Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Увага! Конкурс! Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

            Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше тут…

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

 

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

Оголошення

Оголошення

Рожнятівська РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури Рожнятівської районної державної адміністрації

Умови

Наказ

Про результати конкурсу

Управління соціального захисту населення повідомляє про результати на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з опрацювання заяв відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею п’ятирічного віку.

результати

У Рожнятові розпочало роботу бюро правової допомоги!

Рожнятівське бюро правової допомоги працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 год. до 18-00 год., за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4.

Збільш детальною інформацією про безоплатну правову допомогу можна ознайомитись на сайті: http://frankivsk.legalaid.gov.ua/

Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше…

ЗВЕРНЕННЯ!

ПРЕС-СЛУЖБА

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

E-mail – pressaokzaxid@gmail.com;

адреса: 33000, Україна м.Рівне, вул. Дубенська,2

Більше новин на нашій сторінці в мережі ФейсБук:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010322643480, 

https://www.facebook.com. Пресс-служба-Оперативного-Командування-Захід -1004202012935343/notifications/

В зоні відповідальності ОК «Захід»

 проводиться оповіщення військових-резервістів

У вересні 2016 року в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» проводитимуться збори з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

          Чит.детальніше...

П А М' Я Т К А

З метою застереження громадян від захворювань на гострі кишкові інфекції у літній період рекомендуємо:

ü            НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук приватних осіб;

ü            НЕ допускати споживання продуктів та напоїв протермінованого зберігання;

ü            НЕ вживати харчових продуктів та напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості;

ü            НЕ вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини;

 

Чит.далі…

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, жителі району!

Відповідно до інформації Державної служби України з питань праці, щодо випадків смертельного травматизму на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства районна державна адміністрація  звертає  Вашу увагу та нагадує про те, що всі роботи,  які проводяться  на даних об’єктах, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу  і є роботами підвищеної небезпеки.

 

Чит.далі…

 

Деталі…

ОГОЛОШЕННЯ НА ПРВЕДЕННЯ КОНКУРСУ!

      Управління соціального захисту населення оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з опрацювання заяв відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею п’ятирічного віку.

Наказ…

Умови проведення конкурсу…

Оголошення конкурсу!

Управління економічного розвитку і торгівлі Рожнятівської райдержадміністрації

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: 

- головного спеціаліста відділу соціально-економічного аналізу та бухгалтерського обліку управління економічного розвитку і торгівлі Рожнятівської районної державної адміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку).

Основні вимоги до кандидатів вказані в умовах проведення конкурсу, які розміщені на сайті Рожнятівської районної державної адміністрації та сайті Національного агентства з питань державної служби в розділі “Вакансії”.

 

 

Чит.детальніше…

Центр допомоги учасників АТО інформує!

З метою забезпечення підготовки до осінньо-зимового періоду рішенням районної ради затверджено порядок надання 5 м3 дров учасникам антитерористичної операції, які зареєстровані в Рожнятівському районі, в рамках районної Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

 

 

Чит.далі


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області