rda_rozh@ukrnet.ua
28 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
24.06.2016 | Привітання з Днем Конституції

 

Дорогі краяни!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Нехай цей святковий день принесе в оселі жителів Рожнятівщини радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                  Ірина Люклян

24.06.2016 | Цікавитесь інформацією про Європу? Зайдіть у бібліотеку!

    Серед важливих передумов підтримки громадянами України євроінтеграції важливу роль відіграє їхня поінформованість про ЄС, його цінності, надання громадянам відкритого доступу до європейської інформації та інформації про євроінтеграцію України.
      Майже півроку Рожнятівська центральна районна бібліотека впроваджує проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації». У відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів створено Пункт європейської інформації для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям громади районного центру та навколишніх сіл. Художник ЦБС Владислав Михайлів розробив цікавий логотип Пункту, що символізує бойківську хату-читальню з доступом до Інтернет,  що легко летить на крилах книги під зорями Євросоюзу.

   

24.06.2016 | До 6 мільйонів гривень можуть отримати місцеві бюджети від лісового доходу за гриби, ягоди та лікарські рослини

news-imageВідбулося засідання обласної комісії із розподілу лісових ресурсів місцевого значення. Зазначимо, що дана комісія створена відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації Олега Гончарука.

Під час засідання було розподілено ліміти на заготівлю 1043 тонн дикорослих ягід та 346 тонн грибів між 32 суб’єктами підприємницької діяльності.

За інформацією учасників заходу, заготівля другорядних лісових матеріалів та побічні лісові користування з згідно ст. 67 Лісового кодексу України є одним з видів спеціального використання лісових ресурсів. Біологічний запас та обсяги щорічного можливого невиснажливого використання дикоростучих плодів, ягід, грибів та лікарської сировини  встановлюється підчас проведення лісовпорядних робіт для кожного лісогосподарського підприємства.

24.06.2016 | Прикарпаття поглиблюватиме співпрацю з Австрією

news-imageСьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Австрія в Україні Герміною Поппе’ллер та Почесним консулом Республіки Австрія в Чернівцях Сергієм Осадчуком.

Вітаючи гостей, Олег Гончарук подякував за підтримку, яку австрійці надають нам у складний час проведення Антитерористичної операції на Сході України, та розповів про перспективи розвитку ключових галузей області.

«Пріоритетними напрямками розвитку економіки Прикарпаття є туристична та деревообробна сфери, - зазначив голова облдержадміністрації. – Впродовж минулого року нашу область відвідали близько двох мільйонів туристів, тому сьогодні нашим завданням є сформування ефективної стратегії розвитку цієї галузі, раціональне використання її потенціалу. Окрім того, доречним чинником у стимулюванні туризму може стати досвід ведення туристичного господарства  австрійськими фахівцями».

22.06.2016 | «Артек.UA» відкриває першу зміну

news-image21 червня 2016 року в МДЦ «Артек», що знаходиться в «Пущі Озерній» під Києвом, офіційно заїхала перша зміна дітей. Наразі, з області поїхало 11 дітей.

У 2014 після анексії АР Крим Державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек» не припинило своєї роботи і сьогодні продовжує працювати для українських дітей та юних миротворців в усьому світі. Саме санаторно-курортний комплекс «Пуща-Озерна», який розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 га став новим місцем розташуванням відомого міжнародного табору.

22.06.2016 | Понад 2 млрд гривень залучено населенням на утеплення за програмою «теплих» кредитів

news-image

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи оперативні дані моніторингу державної програми стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

«Цього тижня населенням залучено чергову рекордну суму коштів на придбання енергоефективних продуктів за програмою «теплих кредитів», - підкреслив Сергій Савчук та додав, що з 13 по 21 червня ц.р. оформлено 6352 «теплі» кредити на суму 103,9 млн гривень.

Попитом продовжують користуватися «негазові» котли, на придбання яких лише за тиждень видано 252 кредити сумою 4,2 млн гривень.

Серед учасників програми найбільш популярним енергоефективним продуктом залишається придбання матеріалів і обладнання. За цей тиждень залучено 6096 «теплих» кредитів на суму майже 99 млн гривень.

22.06.2016 | 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

news-image

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

21.06.2016 | Завершено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

news-imageПротягом 15 – 16 червня 2016 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області проведено другий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед працівників місцевих державних адміністрацій.

Традиційно змагання проходило в у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Учасники другого туру конкурсу проходили конкурсні випробування в три етапи:

перший етап – співбесіда з питань державного управління;

другий етап – виконання практичних завдань і тестів з питань службової етики та етикету;

21.06.2016 | 125 років в серцях україців живе незламний дух Євгена Коновальця

      Для багатьох людей в Україні ім’я Євгена Коновальця стало синонімом таких понять, як «патріотизм», «національна гідність», «боротьба за незалежність». Його ідея волі вела за собою тих, хто бачив Україну незалежною і вільною державою. 14 червня 2016 року минуло 125 років з дня народження великої історичної постаті, одного з ідеологів українського націоналізму Євгена Коновальця. Він два десятиліття був рушійною силою визвольного руху на Україні та поза її межами. Він був тим яскравим світилом, тим авторитетом, перед яким схилялись навіть його противники. 
       Працівники районної бібліотеки провели історичну годину «125 років в серцях україців живе незламний дух Євгена Коновальця» та організували книжкову виставку «Вела його ідея волі». Розпочалася зустріч гімном ОУН «Зродились ми великої години» у виконанні народного хорового колективу Союзу українок. Присутні подивилися документальний відеосюжет про життя, громадсько-політичну діяльність та активну боротьбу за незалежність України цієї визначної постаті. 

21.06.2016 | Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності інформує...

Держенергоефективностіздійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів у розмірі 149,5  млн гривень

Згідно отриманих реєстрів позичальників за травень Агентство перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн грн для компенсації частини суми «теплих» кредитів.

З них:

·       4,4 млн грн отримали позичальники, які придбали в кредит «негазові» котли;

·       144,4 млн грн компенсовано учасникам програми на енергоефективне обладнання і матеріали;

·       742 тис грн відшкодовано ОСББ.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Конкурс

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційного забезпечення управління соціального захисту населення Рожнятівськоїрайонної державної адміністрації

 

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Рожнятівської районної державної адміністрації

 

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста по контролю за правильністю призначення і виплати пенсій відділу інформаційного забезпечення управління соціального захисту населення Рожнятівської районної державної адміністрації

 

 

НАКАЗ

УМОВИ проведення конкурсу

Оголошення!

Будемо щиро вдячні за Вашу підтримку газети "Галичина". Сподіваємося, Ви читаєте "Галичину" і надалі залишатиметесь нашим предплатником, а також надасте посильну допомогу в організації переплати на друге півріччя 2016 рік на газету "Галичина" - першу обласну комунальну демократичну газету України, яка стала за ці роки символом демократичних цінностей нашого краю.

      А зі свого боку "Галичина" буде завжди готова надавати Вам інформацію.          

Порядок створення ОСББ...

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

Цей довідник підготовлений у рамках проекту Групи Світового банку

Енергоефективність у житловому секторіУкраїни за підтримки Швей-

царськоїКонфедерації Він орієнтований на широкий загал: як на тих, хто

вжестворив об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

та потребуємати під рукою форми деяких документів, так іна тих, хто

щойно замислився про створення ОСББ іплануєпроведення установчих

зборів, затвердження статуту об'єднання тощо.

 

Чит.далі…

 

Порядок створення ініціативної групи…

 

Закони:

Про житлово-комунальні послуги

Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
П
ро особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

Оголошення!

21 червня 2016 року з 09.00 год до 12.00 год. в кабінеті керівника апарату Рожнятівської РДА відбудеться прийом громадян з особистих питань щодо порушення прав людини, уповноваженою з питань захисту прав людини в Івано-Франківській області Зоряною Романиця.

До уваги учасників антитерористичної операції!

До уваги учасників антитерористичної операції

«Протягом літа діти учасників АТО віком від 9 до 14 років мають можливість поїхати на відпочинок вУгорщину. Виїзди груп дітей проводитимуться щосуботи, термін відпочинку 7 днів. Для поїздки в Угорщину обовязковонеобхідно мати проїзний документ (закордонний паспорт) дитини та нотаріально завірену згоду батьків на виїзд дитини за кордон. Оформлення візи та зняття відбитків пальців рук (для дітей віком від 12 до 14 років) проводитиметься організовано і безкоштовно.

 

Детальніше тут…

ОГОЛОШЕННЯ!

Рожнятівський районний військовий комісаріат повідомляє:

у суботу 18 червня 2016 року о 11.00 в приміщені РВК відбудеться зустріч представників 14 омбр (м. Володимир-Волинськ) та представників місцевої влади і громадських організацій на предмет інформування щодо комплектування підрозділів 14 омбр та переваг проходження військової служби за контрактом

На зустріч запрошуються всі бажаючі  !!!!!

Рожнятівський РВК

ОГОЛОШЕННЯ!

Військовий комісар Рожнятівського РВК Олександр ЖИЛАК повідомляє, що на призовників КОРЕНЯКА Артура Олександровича 1992 р.н. з смт Рожнятова передано документи у Рожнятівське відділення національної поліції, щодо притягнення його до кримінальної відповідальності за статтею 335 «Кримінального кодексу України» Ухилення від призову на строкову військову службу – карається обмеженням волі на строк до трьох років. Також підготовлені документи на подання до кримінальної відповідальності на наступних призовників: Макаров І.Є. (с.Слобода Рівнянська), Притула Р.А. (с.Берлоги), Локатир О.Б. (с.Сваричів), Зварич В.В.  (с. Нижній Струтин), Пуляк М.В. (с.Петранка), Котурбаш О.Б. (с.Сваричів), Боринець В.М. (смт Брошнів Осада),Стефанишин Н.Я. (с.Князівське), Рензяк І.В. (с. Рівня) та інші. Всього тридцять девять чоловік.

Чит.далі…

Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо - 2016»

26 червня 2016 року у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться обласне свято «Полонинське літо – 2016». У програмі свята: запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах, святковий концерт за участю мистецьких колективів регіону Гуцульщини та Прикарпаття, гуцульські розваги, розіграш святкової лотереї, народні гуляння.

 

 

Чит.далі…

Щодо реєстрації на веб-порталі пенсійного фонду України

Відповідно до Положення "Про організцію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України", затвердженого Постановою правління ПФУ від 30.07.2015 року № 13-1 фізичні та юридичні особи мають можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ (через веб-портал http://portal.pfu.gov.ua), дистанційно отримувати в електронній формі інформацію та послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Детальніше про правила користування Веб-порталом електронних послуг тапорядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на порталі або в управлінні Пенсіного фонду (тел. 2-00-00)  

Інспекція Держенергонагляду в Івано-Франківській області інформує

        Інспекція Держенергонагляду в Івано-Франківській області  інформує щодо підготовки енергетичних господарств та джерел теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 р.р.

 

чит.детальніше...

                                                                               


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області