rda_rozh@ukrnet.ua
26 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 

 


ВАЖЛИВО

 

 

Увага!   Результати засідання круглого столу від 20.10.2016 року з питань соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів

 

 

Проведення IV Всеукраїнського конкурсу есе "Я- європеєць"( вересень 2016- березень 2017)

 

 

Увага! УСЗН РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної

посади головного спеціаліста!

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
25.10.2016 | Небезпека в кабінеті стоматолога

Коли у нас виникають проблеми з зубами ми, звичайно ж, звертаємося до стоматологів і очікуємо отримати найкраще обслуговування. При відвідинах зубного кабінету нас не лякає тільки можлива біль, але і загроза заразитися інфекційними захворюваннями. Так як стоматологічне лікування можна порівняти з хірургічним втручанням, то існує ряд інфекційних захворювань, якими пацієнт може заразитися під час лікування зубів, і результатом недобросовісності лікаря може стати довічний діагноз: ВІЛ-інфекція, гепатит В,С або D, герпетична інфекція.

                      

25.10.2016 | Уряд спроcтив процедуру будівництва житла для військовослужбовців

news-imageУряд спроcтив процедуру будівництва житла для військовослужбовців. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 755-р

Зокрема, скасовано вимогу щодо необхідності погодження з Кабінетом Міністрів України договорів про будівництво на конкурсних засадах житла для військовослужбовців Збройних сил, Служби безпеки та Держспецзв'язку на земельних ділянках державної власності. 

Прийняте рішення спрощує процедуру укладання договорів, що своєю чергою дозволить прискорити вирішення питання забезпечення житлом громадян із числа військовослужбовців та членів їх сімей.

25.10.2016 | Прості поради для тих, хто не бажає переплачувати за електроенергію

На сьогоднішній день існує маса корисних порад щодо збереження електроенергії. Ці поради не є складними в дотриманні, але для ефективності потребують щоденного застосування. Крім того, скорочення споживання електроенергії відбивається не лише на сімейному бюджеті, а й на більш глобальних речах, а саме - знижується кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище, знижується енергоємність економіки держави, підвищується комфорт в приміщенні, економляться енергоресурси для наступних поколінь, стимулюється розвиток нових енергозберігаючих технологій.

Декілька порад, як економити :

1.          Використовувати енергозберігаючі лампи, бажано  такі, які виготовлено за технологією LED (Light Emitting Diode) тобто це лампа, основою якої є напівпровідниковий прилад діод, який випромінює світло при подачі на нього постійного струму. Економія на освітлення при цьому може сягати 80-90 %. Наприклад, якщо лампа розжарювання 100 Вт за 5 годин роботи в добу споживає 500 Вт ( Близько 35 копійок), то за місяць – 15 кВт год ( Близько 10 грн ). З аналогічною світловіддачею  LED – лампа потужністю 12 Вт за місяць в такому ж режимі роботи споживає 1,8 кВт год ( близько 1,26 грн). Інвестиція в одну LED  лампу є виправданою, наприклад за рік її експлуатації. А прослужить вона набагато довше.

25.10.2016 | На Прикарпатті проводяться осінні ярмарки

З ініціативи голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука департамент агропромислового розвитку ОДА спільно з райдержадміністраціями в Івано-Франківську організували проведення осіннього ярмарку «Золота осінь-2016».

Кожен район взяв активну участь у ярмаркових заходах на місцях виділених Івано-Франківським міськвиконкомом, а саме на вулицях Тролейбусна, Стуса та Короля Данила. Безпосередньо від товаровиробників був представлений широкий асортимент якісної сільськогосподарської продукції за цінами, нижчими ринкових.

Особливо це стосується таких продуктів, як борошно (5,30-6,0 грн/кг), жива риба - короп, товстолоб, карась, щука (30,0-45,0 грн/кг), картопля (2,50-3,50 грн/кг), капуста (4,0 грн/кг), яблука (4,0-8,0 грн/кг), овочі (2,50-4,0 грн/кг).

24.10.2016 | Долинська ОДПІ інформує

До місцевих бюджетів Рожнятівщини надійшло майже 6 млн. грн. єдиного податку

За дев’ять місяців 2016 року платники податків Рожнятівщини, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету 5,97 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з минулим роком цьогорічні надходження збільшились на 1,56 млн. грн. Про це повідомила головний державний інспектор Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ Павліна Ленько.

Від фізичних осіб – підприємців надійшло 5,01 млн. грн., юридичні особи спрямували до бюджету 909,9 тис. грн. єдиного податку. Від платників єдиного податку, які перебувають на ІV групі надійшло 44,6 тис. гривень.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року, відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року № 909, зменшено розмір граничного річного обсягу доходу для платників третьої групи до 5 млн. грн. та збільшено відсоткові ставки єдиного податку до 3% (зі сплатою ПДВ) та 5% (без ПДВ).

24.10.2016 | Демобілізованим захисникам України шукаємо роботу

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості Івано-Франківської області є надання якісних, адресних, соціальних послуг щодо сприяння у працевлаштуванні учасникам антитерористичної операції. 

З початку 2016 року послугами центрів зайнятості скористались 1432 особи, жодна не залишилась без уваги. Колишнім військовим пропонували індивідуальні профконсультаційні послуги та запрошували відвідати семінари, тренінги з техніки пошуку роботи, а також заходи цільового призначення.

З метою підбору підходящої роботи фахівці міських, районних, міськрайонних центрів зайнятості співпрацюють із роботодавцями щодо виявлення їх кадрових потреб для працевлаштування учасників антитерористичної операції. Таким чином працевлаштовано 214 осіб, ще 91 особі забезпечено тимчасову зайнятість.

24.10.2016 | Президент Петро Порошенко:"24 листопада для громадян нашої держави буде запроваджено безвізовий режим"

Президент Петро Порошенко переконаний, що до проведення Саміту "Україна-ЄС" у Брюсселі 24 листопада для громадян нашої держави буде запроваджено безвізовий режим.

"Я впевнений в тому, що документи про надання Україні безвізового режиму повністю будуть підписані і ратифіковані Європарламентом. Не маю жодного сумніву. Можу навіть сказати до якої дати - це відбудеться до 24 листопада. Бо 24 листопада відбудеться Саміт Україна-ЄС, і ми домовились, що на цей Саміт документи будуть готові", - заявив Глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

За словами Петра Порошенка, було проведено низку переговорів, під час яких Україна заручилася підтримкою більшості політичних сил у Європарламенті. Йдеться про Європейську народну партію, соціалістів, лібералів і консерваторів, зазначив він. "Ми маємо абсолютну більшість в Європарламенті щодо ратифікації Угоди про безвізовий режим", - сказав Президент.

Президент пояснив, що затримка була викликана розробкою механізму призупинення безвізового режиму для країн. Однак, вона пов'язана не з Україною, а з деякими країнами Близького Сходу. Зараз переговори з Україною прискорили розгляд цього механізму призупинення. Мова йшла, зокрема, про суперечку між повноваженням Європарламенту і повноваженнями Єврокомісії.

"Я дуже сподіваюсь, що порозуміння буде знайдено. Наступного тижня буде проголосовано механізм призупинення і буде знайдено компроміс", - сказав Петро Порошенко.

24.10.2016 | Проведення Всеукраїнської благодійної акції «Подаруй мультфільм дитині»

Сьогодні Івано-Франківщина долучилася до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Подаруй мультфільм дитині», яка відбувається за підтримки благодійного фонду Петра Порошенка, зокрема, дружини Президента України Марини Порошенко. Мета проекту – дати можливість дітям з інтернатних закладів та вихованцям дитячих будинків безкоштовно переглянути анімаційний фільм «Микита Кожум’яка».

Безкоштовно переглянути перший український 3D-анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» у міському кінотеатрі «Космос» змогли понад 130 дітей із шести навчальних закладів області, зокрема, навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради, навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради, Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 1 Івано-Франківської обласної ради, Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 2 Івано-Франківської обласної ради, Солотвинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. Івано-Франківської обласної ради, Рогатинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

24.10.2016 | Голова районної державної адміністрації Ірина Люклян взяла участь у виїзному засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради.

21 жовтня на базі державного підприємства «Вигодське лісове господарство» відбулося виїзне засідання сесії Івано-Франківської обласної ради. Обласні депутати обговорили актуальні проблеми лісового господарства, зокрема актуальним питанням було використання лісових ресурсів, охорону та відтворення карпатських лісів. 

На виїзному засіданні дев’ятої сесії обласної ради, яка відбулася на базі державного підприємства "Вигодське лісове господарство" в Долинському районі, прикарпатські обранці обговорили стан використання лісових ресурсів. На запрошення керівництва Івано-Франківської обласної ради участь у роботі сесії також взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та очільник Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Спочатку для депутатів провели екскурсію до Центру відновлення лісу, де показали як вирощують саджанці ялиці, бука, модрини. Також лісівники продемонстрували процес гасіння лісових пожеж та ведення електронного обліку зрізаної деревини.

Опісля прикарпатських обранців запросили до Центру спадщини Вигодської вузькоколійки, в якому розміщена інтерактивна експозиція, що розповідає про місцеву природу, лісову екосистему Карпат, виникнення вузькоколійки, етнографію та народні ремесла.

24.10.2016 | Статистика інформує

Про надання субсидій населенню у січні–вересні 2016 року

 

 Головне управління статистики інформує. У січні–вересні поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 138 тис. домогосподарств області (на 23,2% більше, ніж у відповідному періоді 2015р.), з них 34,3% – звернулись вперше. Більше, ніж чверть усіх звернень (26%), припадає на м.Івано-Франківськ. Серед районів області найбільше звернень надійшло від домогосподарств Коломийського та Тисменицького районів (відповідно 10,5% та 8,8% від загальної їх кількості по області), найменше – від домогосподарств міст Болехова та Яремче (0,3% та 1% відповідно), Рогатинського, Калуського та Верховинського районів (1,2% – 1,7%).


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Інформація про результати конкурсу
Інформація про
результати  конкурсу на заміщенням вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу культури Рожнятівської
районної державної адміністрації Івано-Франківської області
Управління економічного розвитку і торгівлі інформує про результати проведеного конкурсу!

Управління економічного розвитку і торгівлі інформує про результати проведеного конкурсу!

Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

            Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше тут…

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

 

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

Оголошення

Про результати конкурсу

Управління соціального захисту населення повідомляє про результати на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з опрацювання заяв відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею п’ятирічного віку.

результати

У Рожнятові розпочало роботу бюро правової допомоги!

Рожнятівське бюро правової допомоги працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 год. до 18-00 год., за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4.

Збільш детальною інформацією про безоплатну правову допомогу можна ознайомитись на сайті: http://frankivsk.legalaid.gov.ua/

Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше…

ЗВЕРНЕННЯ!

ПРЕС-СЛУЖБА

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

E-mail – pressaokzaxid@gmail.com;

адреса: 33000, Україна м.Рівне, вул. Дубенська,2

Більше новин на нашій сторінці в мережі ФейсБук:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010322643480, 

https://www.facebook.com. Пресс-служба-Оперативного-Командування-Захід -1004202012935343/notifications/

В зоні відповідальності ОК «Захід»

 проводиться оповіщення військових-резервістів

У вересні 2016 року в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» проводитимуться збори з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

          Чит.детальніше...

П А М' Я Т К А

З метою застереження громадян від захворювань на гострі кишкові інфекції у літній період рекомендуємо:

ü            НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук приватних осіб;

ü            НЕ допускати споживання продуктів та напоїв протермінованого зберігання;

ü            НЕ вживати харчових продуктів та напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості;

ü            НЕ вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини;

 

Чит.далі…

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, жителі району!

Відповідно до інформації Державної служби України з питань праці, щодо випадків смертельного травматизму на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства районна державна адміністрація  звертає  Вашу увагу та нагадує про те, що всі роботи,  які проводяться  на даних об’єктах, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу  і є роботами підвищеної небезпеки.

 

Чит.далі…

 

Деталі…

ОГОЛОШЕННЯ НА ПРВЕДЕННЯ КОНКУРСУ!

      Управління соціального захисту населення оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з опрацювання заяв відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею п’ятирічного віку.

Наказ…

Умови проведення конкурсу…

Оголошення конкурсу!

Управління економічного розвитку і торгівлі Рожнятівської райдержадміністрації

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: 

- головного спеціаліста відділу соціально-економічного аналізу та бухгалтерського обліку управління економічного розвитку і торгівлі Рожнятівської районної державної адміністрації (на умовах строкового договору, тимчасово на час відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку).

Основні вимоги до кандидатів вказані в умовах проведення конкурсу, які розміщені на сайті Рожнятівської районної державної адміністрації та сайті Національного агентства з питань державної служби в розділі “Вакансії”.

 

 

Чит.детальніше…

Центр допомоги учасників АТО інформує!

З метою забезпечення підготовки до осінньо-зимового періоду рішенням районної ради затверджено порядок надання 5 м3 дров учасникам антитерористичної операції, які зареєстровані в Рожнятівському районі, в рамках районної Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

 

 

Чит.далі

Важливо!

   8 серпня 2016 року з 10.00 год. до 13.00 у приміщенні Калуської місцевої прокуратури за адресою м.Калуш, проспект Лесі Українки, 16Б, прокурор Івано-Франківської області Стасюк О.М. буде здійснювати виїзний прийом громадян - жителів Долинського, Калуського та Рожнятівського районів.


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області