rda_rozh@ukrpost.ua
25 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
24.10.2014 | Україна буде чесною ефективною європейською державою - Президент

news-imageУкраїна буде чесною ефективною європейською державою. Таке переконання висловив Президент України Петро Порошенко під час представлення "Стратегії реформ – 2020" в Одесі.

"Якщо ми побудуємо нову сильну економіку, країну без корупції, утвердимо верховенство права, ми заживемо по-новому", - наголосив Глава держави.

Президент висловив переконання, що ситуація на Донбасі не повинна бути перешкодою для реалізації реформ. "Саме зараз – або ніколи, бо сьогодні ми об'єднані, як ніколи, є команда, яка може і вміє зробити реформи. Сформуємо нову проєвропейську коаліцію без брехні і популізму, і Україна буде чесною і ефективною державою", - сказав він.

24.10.2014 | Очільники Рожнятівщини зустрілись з перевізниками району.

Вчора у залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з перевізниками району під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Рибчака та голови районної ради Назарія Іваніва.

В нараді участь взяли завідувач сектору інфраструктури Михайло Марків, начальник управління соціального захисту населення Богдан Мельник,

В ході наради обговорили питання:

- підготовки до роботи в осінньо-зимовий період;

- про стан компенсаційних виплат перевізникам за 2014 рік.

А також підвівши підсумки грамотою голови райдержадміністрації було нагороджено водіїв та перевізників Рожнятівського району.

23.10.2014 | З метою підготовки органів управління та служб цивільного захисту до виконання завдань щодо захисту населень і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період 22 10.2014 р. було проведено штабне тренування

22 жовтня 2014 року Рожнятівською  райдержадміністрацією  проведено   штабне   тренування  на  тему  « Організація  управління   заходами   цивільного  захисту  населення  і  територій  від  надзвичайних  ситуацій  у  мирний  та  в  особливий  період».

       До  тренування   залучались:

- керівний  склад  райдержадміністрації;

- члени  районної  комісії  ТЕБ  та  НС;

- члени районної  евакукомісії;

- штаб  з  ліквідації  надзвичайних  ситуацій;

- служби  цивільного  захисту  району.

23.10.2014 | Президент підписав антикорупційні закони

news-imageПрезидент України Петро Порошенко підписав закони щодо боротьби з корупцією – "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про запобігання корупції", "Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів".

Запропонований Президентом Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України" передбачає створення спеціального державного правоохоронного органу, завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, які становлять загрозу національній безпеці.

22.10.2014 | Щоб вибори пройшли безпечно

 Рожнятівському районі утворено 53 виборчих дільниці. Більшість із них розташувалася у приміщеннях будівель з масовим перебуванням людей, а це: загальноосвітні школи, сільські клуби тощо. У зв’язку з цим, керівники тих об’єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці та голови виборчих дільниць повинні подбати про виконання заходів цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки й організувати їх дотримання 26 жовтня 2014 року під час проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

22.10.2014 | Справляння податку на прибуток підприємств на території ВЕЗ „Крим”

Відповідно до пункту 6.5 статті 6 Закону №1636-VII для цілей застосування податкового та митного законодавства договори, укладені між суб’єктами господарювання із місцезнаходженням (місце проживання) на території вільної економічної зони „Крим” (далі – ВЕЗ „Крим”) та іншими суб’єктами господарювання, є документами, що використовуються замість зовнішньоекономічних договорів (контрактів).

Справляння податків на території вільної економічної зони „Крим” визначено статтею 5 Закону №1636-VII з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 12.3 статті 12 цього Закону.

На території ВЕЗ „Крим” не справляються загальнодержавні податки та збори, визначені статтею 9 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), та збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, передбачений Законом України „Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування”.

22.10.2014 | Президент доручив цього тижня розпочати опалювальний сезон

news-imageПрезидент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні.

"Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими", - наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – "повна відповідальність місцевих органів влади".

Глава держави звернувся до віце-прем'єра з проханням дати відповідні інструкції на місця. "Голови обласних державних адміністрації та відповідних районних підрозділів отримають сьогодні від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання", - сказав Президент.

22.10.2014 | У Рожнятові відбулось відкриття спортивного майданчику

21 жовтня 2014 року відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. На святі присутні були голова селищної ради Василь Мацевко, голова райдержадміністрації Василь Рибчак, голова районної ради Назарій Іванів, кандидат в депутати до Верховної Ради Володимир Грабовецький, а також підприємці та громадськість району.

Штучне покриття придбано за спонсорські кошти (50 тис.грн. – профінансував кандидат у народні депутати Володимир Грабовецький, 50 тис.грн. – профінансував народний депутат Анатолій Дирів, 100 тис.грн. – кошти підприємців смт.Рожнятів ).

22.10.2014 | Відбулась нарада з питань підготовки господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр.

           21 жовтня 2014 року у голови райдержадміністрації Василя Рибчака відбулась нарада з питань підготовки господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр.. В нараді участь взяли керівники житлово-комунальних підприємств освіти, культури, охорони здоров’я, Рожнятівського УЕГГ та філії «Рожнятівський РЕМ».

           Обговорили питання порядку денного:

1)      готовності котелень паливних, топочних, водопровідних мереж, систем опалення до початку опалювального сезону;

2)      видачі актів на обстеження димовентканалів у житлових будинках.

20.10.2014 | Підготовка до позачергових виборів народних депутатів України

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада про організаційне забезпечення проведення  позачергових виборів народних депутатів України під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Рибчака та голови районної ради Назарія Іваніва. Обговорили питання про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Участь в нараді взяли також начальник РВ УМВС Мирослав Яців, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, а також сільські та селищні голови району.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2014-2015 рр. НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО З 22 ЖОВТНЯ 2014 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

"ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ"

від 21.10.2014 р. № 278

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації (на період 2015-2017 рр.) Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2020 року

Івано-Франківська обласна рада та Івано-Франківська обласна державна адміністрація за сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

До відома!!!
2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області