rda_rozh@ukrpost.ua
28 січень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

АНОНС

 

28.01.2015 р. о 11:00 год. в сесійному залі районної ради

відбудеться нарада-семінар за участю сільських,

селищних голів та суб'єктів господарювання 

з питань проведення податкової реформи.новини
27.01.2015 | В разі загрози під час виникнення надзвичайних ситуацій

 

ПЕРЕЛІК

найпростіших укриттів (підвальних приміщень) для населення

в разі загрози під час виникнення надзвичайних ситуацій

в Рожнятівському районі

27.01.2015 | Петро Порошенко провів телефонну розмову з Дональдом Туском

news-imageПрезидент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

Петро Порошенко поінформував Дональда Туска про розвиток подій на Донбасі після терористичної атаки на Маріуполь. Він подякував президенту Європейської Ради за його заяву про чітку підтримку України та заклик до жорсткішої позиції ЄС щодо сторони-агресора.

Співрозмовники скоординували позиції напередодні засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, яке відбудеться у четвер, 29 січня.

27.01.2015 | Уряд утворив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

news-imageКабінет Міністрів України утворив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідну постанову №18 Уряд прийняв під час виїзного засідання, яке відбулося 26 січня у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Зазначеною постановою Уряд затвердив положення про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та її склад.

26.01.2015 | У зоні АТО під Дебальцевим загинув іванофранківець Сергій Хіврич

news-imageІвано-Франківська обласна державна адміністрація  та обласна рада глибоко сумують з приводу загибелі

 в районі проведення антитерористичної операції

у Донецькій області старшого сержанта

 з Івано-Франківська

       Сергія Олександровича Хіврича

 та висловлюють щирі співчуття родині та близьким полеглого героя за незалежність України.

26.01.2015 | Мінрегіон починає підготовку узгоджених пропозицій до проекту змін до Конституції України в частині децентралізації та місцевого самоврядування, - Геннадій Зубко

news-imageПодальша робота над реалізацією реформ у сфері місцевого самоврядування передбачає внесення змін до Конституції України. Це одне із першочергових завдань, оскільки від того, які конституційні зміни і як швидко набудуть чинності, залежить зміст пакету всіх інших законодавчих актів і взагалі можливість проведення реформ у визначені терміни. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

26.01.2015 | Відбулась нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука

          26.01.2015 р. перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Тринчук провів щотижневу апаратну нараду з працівниками апарату райдержадміністрації, начальниками  відділів, управлінь. Обговорили питання щодо проходження в районі четвертої хвилі мобілізації з 20.01.2015р. та події, які відбуваються на сході держави. Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Сагайдак подякувала всім хто долучився до організації в районі відзначення 22 січня 2015 р. Дня Соборності України, а також про основні завдання та напрямки роботи керівництва району на поточний тиждень.

        Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ростислав Баричка доповів присутнім про стан фінансового стану по бюджетних установах району, зокрема наголосив, що за станом на 26.01.2015 р. виплачено всі борги із заробітної плати педагогічним працівникам також заплачено частково заборгованість по тепло енергоносіях, яка склалась на 1 січня 2015 року. Розпочато фінансування інших незахищених статей бюджету.

26.01.2015 | Мобілізація до лав Збройних Сил України триває планово

http://www.myvin.com.ua/content/modules/news/25937_real.jpgЗа даними офіційного веб сайту Міністерства облорони України, станом на 25 січня 2015 року оповіщено 61 тисячу 747 військовозобов`язаних, що складає 71,7% від запланованих заходів та повністю визначені потреби для мобілізації техніки народного господарства.

У рамках четвертої хвилі мобілізації ведеться робота щодо створення єдиного реєстру військовозобов’язаних. На даному етапі до цього реєстру потраплятимуть ті, хто ухиляється від мобілізації. У подальшому списки будуть подані до Міністерства внутрішніх справ та Генерального штабу ЗС України, де будуть проведені відповідні заходи щодо покарання.

26.01.2015 | Павло Розенко: Соціальні служби повинні тісніше співпрацювати з громадськими організаціями

news-imageПісля зниження напруги на сході країни волонтерські та громадські організації можуть стати доповненням до системи надання соціальних послуг.

Таку думку висловив під час зустрічі з керівниками установ сфери соціального захисту населення Івано-Франківщини, за участі голови облдержадміністрації Олега Гончарука, міністр соціальної політики Павло Розенко. 

За словами урядовця, завданням соціальних служб в Україні має стати зміна системи надання ними послуг. Зокрема, включення в таку роботу приватного сектору –  як підприємців, так і волонтерів та громадських активістів.

25.01.2015 | Вчора в селі Брошнів відбулось велике свято " Розколяда "

Як і годиться розпочали із Святої Літургії, в якій взяли участь 6 Священнослужителів. Велика кількість людей, особливо молоді приступило до сповіді та Причастя-це дуже важливо ! Українськими піснями та старовинними колядками розпочав розколяду Народний артист України Михайло Кривень із Рогатинського р-ну (до речі місцевий настоятель храму о.Василь Пастернак є його племінником), продовжив прекрасним співом о.Вітольд Левицький із м.Долина. Пізніше заколядували осередки спільнот " Українська молодь Христові " із багатьох районів області та різноманітні молодіжні колективи.Зокрема із: смт.Брошнів-Осада, с.Берлоги, м.Калуш, с.Павлівка, с.Крилос, с.Хом"яківка, с.Тустань, с.Дубівці. Відзначу особливе виконання колядок та творів Надії Мартинів та Христини Качак із с.Брошнів. Своїм співом молодь прославляла Новонародженого Господа Ісуса Христа та Україну !

23.01.2015 | Єднаймось! У Рожнятові пройшла акція за мир , свободу і боротьбу проти тероризму

    22 січня 2015 року, у День Соборності України, у Рожнятові, на площі Єдності, відбулась акція "Єднаймося проти тероризму". Дійство відбулось з нагоди відзначення Дня Соборності України, 25-річчя Живого Ланцюга та вшанування річниці пам’яті перших героїв Небесної Сотні. Основна мета заходу – підтримка народу Франції в боротьбі проти насильства і тероризму “Єднаймося проти тероризму” та маршу миру в Україні “Я-Волноваха”.
   


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

АКТУАЛЬНО!!!

До уваги військовослужбовців за призовом

під час мобілізації, на особливий період.

 

 

Перелік документів для надання

статусу учасника бойових дій, особам які брали

безпосередню участь в АТО.

Мобілізація до лав Збройних Сил України триває планово

http://www.myvin.com.ua/content/modules/news/25937_real.jpgЗа даними офіційного веб сайту Міністерства облорони України, станом на 25 січня 2015 року оповіщено 61 тисячу 747 військовозобов`язаних, що складає 71,7% від запланованих заходів та повністю визначені потреби для мобілізації техніки народного господарства.

У рамках четвертої хвилі мобілізації ведеться робота щодо створення єдиного реєстру військовозобов’язаних.

 

читати далі...

Візьміть до уваги!!!

Посольство Німеччини в Києві кожного року надає фінансову підтримку мікропроектам, які спрямовані на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

Також і в 2015 році Посольство буде підтримувати проекти шляхом участі у фінансуванні. 

Термін подачі заявок до 28.02.2015.

Детальніша інформація – за посиланням:

http://www.kiew.diplo.de/contentblob/4368784/Daten/4837787/pdf_Merkblatt_Kleinstprojekte_2015.pdf

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 

Візьміть до уваги!!!

 

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі (торговельної діяльності) району

Відповідно до рішення обласної ради від 27.06.2014 р. №1291-29/2014 «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки держави на території області», рекомендовано запровадити спеціальне помітне маркування товарів російського виробництва позначкою «Товари з Російської Федерації» та їх розміщення на окремих полицях у закладах торгівлі на території району.

 

 

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

СБУ на Прикарпатті застерігає не стати жертвами кіберзлочинців

Мінсоцполітики звертається до українців із проханням приєднатись до благодійної акції.

Працівники Міністерства соціальної політики, з метою надання підтримки постраждалим учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам, вирішили провести благодійну акцію, в рамках якої вони перерахують свою одноденну заробітну плату для надання грошової допомоги таким особам.

Для зарахування коштів в національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ - 37567866

pax. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м. Київ

МФО 820172.

Звернення до жителів Рожнятівщини від штабу Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району.

Згідно прийнятого рішення

Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району

при сільських, селищних радах

створюються пункти прийому гуманітарної допомоги

для військовослужбовців у зону АТО.

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2014-2015 рр. НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО З 22 ЖОВТНЯ 2014 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

"ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ"

від 21.10.2014 р. № 278


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області