rda_rozh@ukrpost.ua
1 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
31.10.2014 | "Це зрив народу, що в потребі піднявся проти ворогів"

  31 жовтня 2014 року у світлиці районної бібліотеки пройшла літературно-історична година  «Це зрив народу, що в потребі піднявся проти ворогів» з нагоди відзначення 96-ої річниці утворення ЗУНР.

  Святкове дійство розпочав молитвою отець-декан Василь Пастух. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять про старшин і стрільців, які ціною свого життя обороняли західні кордони української землі  та про героїв нинішнього часу, які віддають своє життя за волю і єдність України.
       

31.10.2014 | Основне завдання дорадчого органу є дотримання прав та законних інтересів дітей

 31 жовтня 2014 року відбулось засідання дорадчого органу райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини Сагайдак, на якому розглянули проблеми, з якими стикнулися окремі сім’ї та прийняли конкретні шляхи їх вирішення.

 Розглянуто також проміжні результати соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

31.10.2014 | Діти Рожнятівщини збирають книги дітям Східної України

     Протягом вересня-жовтня цього року учнівська молодь, діти Рожнятівщини активно долучилися до благодійно-просвітницької акції «Книжкові мости єднають серця», зміст якої полягає у наповненні книжкових фондів бібліотек Східної України сучасною україномовною книжковою продукцією. Всі подаровані книги будуть передані бібліотечним закладам на сході України.
     Той факт, що треба зібрати цікаві дитячі книжки для дітей, які проживають на Сході України, маленькі патріоти Рожнятівщини сприйняли з великим ентузіазмом. Розуміючи всю серйозність ситуації в нашій державі, діти разом із своїми батьками, педагогічними колективами, бібліотекарями шкільних та публічних бібліотек з великою відповідальністю поставились до цього завдання.

30.10.2014 | Сьогодні відбулось засідання колегії райдержадміністрації

30 жовтня 2014 року у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь в колегії взяли голова райдержадміністрації Василь Рибчак, голова районної ради Назарій Іванів, заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації, начальник бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Качур, начальники управлінь та відділів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного, культурного розвитку та бюджету району за 9 місяців 2014 року.

доповідала Наталя Герасимчук – начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

30.10.2014 | Інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"

C:\Users\Rozhnyativ\Desktop\Візит лікарів 2014(1)\Візит лікарів 2014\SDC11278.JPG       Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту  від 21.01.2014 № 104 проводиться Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»  метою якої є привернення уваги молоді до здорового способу життя.

Цікаво було дівчатам-ліцеїсткам поспілкуватися з фахівцями Центру та жіночої консультації центральної районної лікарні, Христиною Міляновською та  Христиною Семко з питань планування сім’ї, збереження репродуктивного здоров’я жінки, ведення здорового способу життя.

30.10.2014 | Лікарняні оподатковуються військовим збором на загальних підставах

       Виплати по листках непрацездатності (оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця та допомога по тимчасовій непрацездатності) з метою оподаткування військовим збором прирівнюються до заробітної плати.

        Слід зазначити, що виплати фізичним особам у вигляді допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюються відповідно до норм Закону України від 18.01.2011 р. № 2240-III «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», яким визначено правові підстави для отримання такої допомоги, встановлено умови надання, тривалість та розміри виплат.

29.10.2014 | Голова райдержадміністрації Василь Рибчак провів нараду щодо забезпечення асигнуваннями на виплату заробітної плати та теплоенергоносії до кінця бюджетного року

28 жовтня 2014 року відбулась нарада під головуванням голови райдержадміністрації Василя Рибчака щодо забезпечення асигнуваннями на виплату заробітної плати та теплоенергоносії до кінця бюджетного року по розпорядниках:

- Центральна районна лікарня;

- Перегінська номерна лікарня;

- Спаська та Вербівські сільські ради.

Дано доручення провести аналіз забезпечення по кожному КЕКВ та надати пропозиції по перерозподілу з не першочергових на першочергові, зокрема заробітну плату та енергоносії.

 

29.10.2014 | У Рожнятові відзначили 70-річчя визволення України від фашистських загарбників

            Урочистості, присвячені 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників, пройшли вчора, 28 жовтня, біля пам’ятника полеглим воїнам у роки Другої світової вій ни.

В них взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Рибчак, голова районної ради Назарій Іванів, селищний голова Рожнятова Василь Мацевко, керівники підприємств та установ, громадських організацій. Вони поклали квіти до пам'ятника та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. 
«Нічого не можна забувати, потрібно вміти оцінити і порівняти минуле з днем сьогоднішнім. І тоді ми зуміємо жити правильно, довго і щасливо», - підкреслив голова районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Василь Ткачук.

Після покладання квітів отець Богдан Головчак відслужив панахиду за загиблими.  
 

28.10.2014 | Відбулось засідання спостережної комісії

28 жовтня 2014 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання спостережної комісії під керівництвом голови комісії Ірини Сагайдак.

    Заслухали питання порядку денного:

1)     - про діяльність виконавчого комітету Верхньострутинської  сільської ради про здійснення профілактичної роботи щодо попередження правопорушень в дитячому та молодіжному середовищі;

2)     - про діяльність виконавчого комітету Камінської сільської ради про здійснення профілактичної роботи щодо попередження правопорушень в дитячому та молодіжному середовищі.

3)     - про стан роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань соціального супроводу за дітьми та молоддю, які відбувають покарання та засуджені без позбавлення волі.

 

 

28.10.2014 | Проведено тиждень БЖД

 «Обізнаність дітей – запорука безпеки!» – під таким своєрідним гаслом відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Рожнятівськогорайону, з метою запобігання загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Як показує практика, у побуті часто трапляються прикрі випадки, які виникають через пустощі дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, пiротехнiчнимизасобами (хлопавками, петардами, феєрверками), незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних і трагічних наслідків.

В рамках Тижня знань з учнями та вихованцями закладів освіти проводилися конкурси, вікторини, дидактичні вправи на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

Тому, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, відважні дітлахи знатимуть як вберегти себе та інших від загрозливої небезпеки, до того ж зможуть передати свій досвід не тільки одноліткам, а й дорослим.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2014-2015 рр. НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО З 22 ЖОВТНЯ 2014 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

"ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ"

від 21.10.2014 р. № 278

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації (на період 2015-2017 рр.) Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2020 року

Івано-Франківська обласна рада та Івано-Франківська обласна державна адміністрація за сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

До відома!!!
2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області