rda_rozh@ukrpost.ua
27 Травень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Єдиний інформаційний центр для учасників АТО та їх сімей

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Міжнародний інвестиційний форум «Інвестиції в Карпатський регіон»

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ !!!

 

У зв’язку з Постановою КМУ від 08 квітня 2015 року №234,

ініціативна группа з підготовки установчих зборів

 інститутів громадянського суспільства

(ІГС) по обранню громадської ради

при  Рожнятівській райдержадміністрації

продовжує набір документів для формування

нового складу громадської ради при Рожнятівській РДА:

 

                  читайте далі…новини
27.05.2015 | Відбувся виїзний прийом громадян керівництвом ГУ ПФУ в Івано-Франківській області

26 травня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі відбувся особистий прийом громадян першим заступником начальника гололовного управління ПФУ в Івано-Франківській області Валерієм Семенишиним.

Валерій Степанович зустрівся з головою районної спілки «Чорнобиль» Іваном Дженджерою та пенсіонерами району. Першочерговими основними питаннями, які порушувалися – низький місячний розмір пенсій чорнобильцям та інше.

27.05.2015 | Керівництво області та очільники районів обговорили з народними депутатами України основні проблемні питання розвитку краю

 Керівництво обласної державної адміністрації та голови райдержадміністрацій спільно з народними депутатами України Анатолієм Матвієнком і Михайлом Довбенком обговорили соціально-економічні проблеми Івано-Франківщини.

На зустрічі, яка відбулася сьогодні в облдержадміністрації, йшлося про проведення в області реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади на принципах децентралізації, мобілізаційні заходи, впровадження проекту «Єврокарпатська ініціатива», акумулювання акцизного збору у місцевих бюджетах, ремонт доріг. 

Учасники зустрічіозвучили проблемні питання, вирішення яких потребує втручання на загальнодержавному рівні, зокрема: удосконалення процедури вручення повісток, створення інформаційної бази військовозобов'язаних, посилення кадрового потенціалу військових комісаріатів, внесення змін до порядку надходження акцизного збору, перегляду механізму надання субвенцій на розвиток освітньої та медичної галузей. 

27.05.2015 | З початку року більше 300 мешканців Рожнятівщини скористалися правом на податкову знижку

  Зпочатку року 319 мешканців Рожнятівщини скористалися правом на податкову знижку. Згідно поданих розрахунків декларанти отримали право повернути з місцевого бюджету 316 тис. грн. сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, громадяни України, які в 2014 році  офіційно працювали, отримували заробітну плату, сплачували податки та понесли витрати на своє навчання або навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення, мають можливість скористатися правом на податкову знижку. Тобто, такі платники можуть повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більш ніж 15%. Щодо доходів від підприємницької діяльності та грошового забезпечення військовослужбовців - вони не є підставою на отримання часткового відшкодування понесених витрат на здобуття освіти.

27.05.2015 | Щаслива родина – сильна Україна!

C:\Users\Admin\Desktop\Прийомні сім'ї\IMG_4560.JPGПід таким гаслом відбулася перша творча зустріч прийомних сімей Рожнятівського району.

 

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові дотепні жарти та сімейні свята, коли родина збиралась за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки, або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує…

З вітальним словом до присутніх звернулась керівник апарату райдержадміністрації Ірина Сагайдак, яка подякувала прийомним батькам за рішучий крок,який вони зробили у своєму житті, тим самим подарувавши дітям батьківську любов, теплоту та ласку. «Адже, діти – найдорожче багатство кожної людини,  заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду» - наголосила Ірина Михайлівна.

26.05.2015 | Сьогодні відбулась нарада щодо оптимізації мережі закладів освіти, охорони здоров'я та культури

Сьогодні, на виконання доручення Прем’єр міністра України від 13 травня 2015 року №19541/1/1-15, голова районної державної адміністрації Ірина Люклян провела нараду за участю голови районної ради Назарія Іваніва, керівників, кадровиків і головних бухгалтерів відділу освіти, центральної районної лікарні, перегінської номерної лікарні, відділу культури, управління праці і соціального захисту населення РДА, РЦСССДМ, терцентру та ФСТ «Колос».

Про розроблення графіку оптимізації мережі закладів освіти, охорони здоров'я та культури (з урахуванням доручення Прем'єр-міністра України від 14 січня 2015 року №913/0/1-15) а також про план заходів, спрямованих на оптимізацію і покращення ефективності функціонування мережі закладів освіти, охорони здоров'я та культури доповів начальник фінансового управління Ростислав Баричка.

26.05.2015 | 25.05.2015р. проведено засідання робочої групи з розробки буклету.

         З нагоди відзначення в районі 150-річчя з Дня народження Митрополита А.Шептицького, планується видання популяризаційного буклету «Рожнятівщина: шляхами Андрея Шептицького». 25.05.2015р. проведено засідання робочої групи з розробки буклету. Обговорено основні аспекти щодо змісту, наповнення ілюстрацій та кольорового вирішення майбутнього видання.

26.05.2015 | В Івано-Франківську говорили про проблему утилізації сміття

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками компанії BG Technik – EKO (Сербія, Австрія) на чолі з генеральним директором Драженко Бувачем.

Під час зустрічі обговорили проблему утилізації твердих побутових відходів, зокрема, сміттєспалювання, сортування, зменшення негативного впливу на екологію.

«Про будівництво сміттєпереробного заводу на Івано-Франківщині говорять давно, але в силу об’єктивних та суб’єктивних факторів практичних кроків зроблено практично не було. Економічні проблеми в державі, зумовлені військовою агресією на сході України, й до сьогодні залишалися перепоною для залучення коштів на будівництво відповідного підприємства.

26.05.2015 | На Прикарпатті розпочався семінар з вивчення досвіду кращих практик місцевого самоврядування

news-imageВ обласній державній адміністрації розпочався семінар з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування у сферах надання публічних послуг, енергозбереження та енергоефективності, розвитку бізнесу та співробітництва громад».

Захід організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

26.05.2015 | Прикарпатських військовослужбовців нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня

news-image23 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про нагородження 264 військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції на Сході країни. Про це йдеться в офіційному документі, опублікованому на офіційному веб-сайті Глави держави.

Відповідно до Указу «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджені»  двох прикарпатських бійців нагороджено високою державно нагородою посмертно. Зокрема, солдата Збройних Сил України Павла Ліщинського та старшого прапорщика Володимира Суслика.

25.05.2015 | 24.05.2015 в селищі Брошнів-Осада урочисто відкрили та освятили пам'ятник Т.Г.Шевченку

Минулої неділі в селищі Брошнів-Осада урочисто відкрили та освятили монументальну споруду безсмертному символу української нації Тарасу Шевченку.

Церемонія відкриття пам'ятника розпочалася о 15:00 год.

Визначення з місцем для розміщення пам'ятника Тарасу Шевченку та встановлення пам'ятноїдошки відбулось ще в лютому 1990 року. І тільки тепер завершено роботи  з облаштування скверу, виготовлення та встановлення в ньому самого пам'ятника Тарасу Шевченку, автором якого є відомий прикарпатський скульптор Володимир Довбенюк.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Звернення прокурора району до жителів Рожнятівщини

Шановні громадяни!

 

Так склалися обставини, що на сьогоднішній день, ми живемо в нелегкий для країни, для кожного з нас час.

А тому, ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває питання виховання в нас почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

                            Читайте далі…

Актуально!!!

 

ГРАФІК ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ ГУ ПФУ В ОБЛАСТІ

 

26  ТРАВНЯ   2015 року 

 

Семанишин Валерій Степанович

 

перший заступник

начальника  головного управління

ПФУ в Івано-Франківській області

 

Прийом громадян проводиться з 10 год.

КРИМ - ЦЕ УКРАЇНА!!!

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ І ПЕРЕМОГА!!!

Я - ГРОМАДЯНКА УКРАЇНИ!!!

Економіка

Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України 2015»

 

Міжнародний конкурс інвестиційних проектів

 

Порядок  денний засідання  колегії  районної  державної  адміністрації

 

Кращий державний службовець

Телефон довіри Управління СБУ в Івано-Франківській області з питань безпеки

Шановні краяни!!!

Якщо Вам стала відома інформація про вчинення корупційних правопорушень,

в т.ч. пов’язаних із вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян

за уникнення від проходження військової служби у ЗС України під час проведення мобілізаційних

процесів в державі, просимо Вас телефонувати в Управління Служби безпеки України

в Івано-Франківській області за номером цілодобової телефонної лінії (0342) 59-03-03

або за цілодобовим номером чергового по Управлінню (0342) 52-22-95.

Ваші повідомлення будуть ретельно розглянуті, у кожному випадку Службою Безпеки

буде вжито заходів у відповідності до діючого законодавства.

Управління СБУ в Івано-Франківській області

ВІДЕОРОЛИКИ

 ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

 

Не будь байдужим!!! Вступай до Лав Збройних Сил України!!!

 

Мобілізація триває за планом

 

Мобілізація в Україні

АКТУАЛЬНО!!!

До уваги військовослужбовців за призовом

під час мобілізації, на особливий період.

 

Перелік документів для надання

статусу учасника бойових дій, особам які брали

безпосередню участь в АТО.

 

За знищення військової техніки противника

учасники ОТО отримуватимуть додаткову винагороду

 

Генеральний штаб ЗС України надав роз’яснення

щодо окремих питань проведення четвертої хвилі часткової мобілізації

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 

Візьміть до уваги!!!

 


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області