rda_rozh@ukrnet.ua
12 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Єдиний інформаційний центр для учасників АТО та їх сімей

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
11.02.2016 | Олег Гончарук: Будемо нарощувати виробничі потужності деревообробних підприємств

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук оглянув виробничі потужності Брошнівської філії ТОВ «Кроно-Україна» у Рожнятівському районі.

Зокрема, посадовець ознайомився з роботою цеху із виготовлення декоративного паперу, який використовується для ламінування при виготовленні меблевої продукції.

Слід відзначити, що за сприяння керівництва облдержадміністрації, наразі відбувається перенесення об’єктів виробництва ТОВ «Кроно-Україна» зі східної України на терени Прикарпаття. Запуск відповідної лінії відбувся у рамках цього процесу.

11.02.2016 | Маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії – Президент

news-imageПрезидент Петро Порошенко наголошує на тому, що у подальшому формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом.

«Ми маємо використати всі ресурси і резерви для забезпечення комплектації контрактної армії»,– наголосив Президент, виступаючи на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку.

Глава держави повідомив, що поки що не прийняв рішення про направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації.

11.02.2016 | В райдержадміністрації проведено нараду-семінар за участю сільських, селищних голів.

            Сьогодні 11.02.2016р. в залі засідань райдержадміністрації проведено нараду-семінар за участю сільських, селищних голів та військових               обліковців. Головуючим на цьому заході був перший заступник голови РДА Андрій Тринчук.

Для інформування присутніх організаторами наради-семінару підготовлено та доведено ряд питань, зокрема:

-         про зведення (відновлення) військового обліку і бронювання посад, створення мобілізаційного резерву ;

-         про проведення оповіщення військовозобов`язаних осіб (заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділення РВК;

11.02.2016 | Рожнятівські податківці на семінарі розповіли платникам про новації податкового законодавства

Фахівці ДПІ у Рожнятівському районі провели для платників податків  семінар, на якому розглянуто зміни до Податкового кодексу щодо адміністрування податків, зборів та єдиного внеску у 2016 році.

Податківці розповіли про зміни в оподаткуванні податків і зборів, запроваджені у цьому році. Зокрема, про зміни торкнулись оподаткування податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо. Йшлося і про зміни ставок з акцизного податку, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та єдиного внеску.

Крім того, платники податків дізнались про нову нормативно-грошову оцінку землі, яка починає діяти з 2016 року та вплине на розмір земельного податку та орендної плати за землю.

10.02.2016 | Дії населення під час евакуації

Основнимспособом оповіщення населення в надзвичайних обставинах в мирний час і в разі війни:

–є передача необхідної інформації через мережі радіомовлення та телебачення.

Зметою привернення уваги населення до початку передачі інформації органами

цивільного захисту включаються сирени, виробничі гудки, інші сигнальні засоби, що означає подачу попереджувального сигналу

Увага всім!, по якому необхідно негайно ввімкнути гучномовці, радіоприймачі і телевізори (на програмах місцевого радіомовлення і телебачення) для прослуховування екстреного повідомлення.

10.02.2016 | Президент наголошує на необхідності якомога скорішого прийняття Верховною Радою «безвізових законів»

 

news-image  Президент наголошує на необхідності невідкладного розгляду Верховною Радою України пакету законопроектів, необхідних для повного виконання Україною своїх зобов’язань, які стосуються запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

Під час наради з керівним складом Національного антикорупційного бюро Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом спільно з Урядом, за участі Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ будуть доопрацьовані позиції щодо спецконфіскату. «Майно переписали на третіх осіб, а потім – де його шукати і як його шукати, ніхто не знає, – зауважив Президент та нагадав, що це стандартна норма Європейського Союзу, – Як би ти не ховав майно, яке набуто злочинним шляхом, якщо не можеш пояснити джерел його походження, воно може бути конфісковано державою».

9.02.2016 | Забезпечення господарств мінеральними добривами - чинник підвищення врожайності сільгоспкультур, - Олексій Павленко

news-image«Аналіз стану використання мінеральних добрив в Україні свідчить, що з 2010 року в країні намітилася позитивна тенденція до зростання їх кількості внесення на гектар посівної площі»,- зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, якщо у 2010 році під урожай сільськогосподарських культур було внесено всього 58 кг/га поживних речовин, то в 2014 році цей показник досяг позначки 82 кг/га , що майже в 1,4 рази більше проти базового  рівня.

9.02.2016 | Особливості сплати ПДВ платниками – сільськогосподарськими підприємствами у 2016 році

Державна фіскальна служба України листом від 27.01.2016 № 2533/7/99-99-19-03-01-17 повідомила про особливості визначення платниками податку на додану вартість – суб’єктами спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства, передбачені статтею 209 Податкового кодексу України, та платниками ПДВ, які відповідають критеріям, визначеним статтею 209 Кодексу, але не обрали спеціального режиму оподаткування, сум ПДВ, що підлягають сплаті до державного

Законом України  від 24 грудня 2015 року №909-VIII зокрема, внесено зміни до пункту 209.2 статті 209 Кодексу, відповідно до яких у 2016 році в межах спеціального режиму оподаткування запроваджена часткова сплата сум ПДВ до бюджету та на спеціальні рахунки. Розмір суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету та перерахуванню на спеціальні рахунки, залежить від виду сільськогосподарської продукції, що реалізується.

9.02.2016 | Дії населення при виявленні вибухонебезпечних предметів

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, знайти які можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст. Більшість із них залишились нам у спадок після Другої світової війни.

Зовнішній вигляд боєприпасів від тривалого перебування в ґрунті або у воді сильно змінюється: під впливом вологи вони деформуються, іржавіють, проте вони не втрачають здатності вибухати навіть від невеликого тертя, струсу чи легкого удару.

Запам’ятайте! Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, до нього не можна навіть торкатися – це дуже небезпечно. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають право тільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

При виявленні підозрілого предмета, що може виявитися вибухонебезпечним:

- не чіпайте, не відкривайте, не рухайте знахідку;

- зафіксуйте точний час, коли вона була виявлена;

- відгородіть місце, де знаходиться підозрілий предмет;

- відведіть подалі людей від підозрілої знахідки;

- припиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця;

- організуйте тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускайте туди сторонніх осіб;

- про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити місцеві органи влади (сільську раду, відділення міліції, Державну службу з надзвичайних ситуацій за номером 101).

Не забувайте, що легковажне та необережне поводження з вибухонебезпечними предметами неодноразово призводило до загибелі або каліцтва як дітей, так і дорослих.

Олег Волошин

головний фахівець Рожнятівського РВ УДСНС в області

9.02.2016 | Відбулося засідання робочої групи райдержадміністрації з підготовки інвестиційних проектів та залучення потенційних інвесторів.

 05 лютого 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука відбулося засідання робочої групи райдержадміністрації з підготовки інвестиційних проектів та залучення потенційних інвесторів.Присутнім представлено презентацію інвестиційного потенціалу  та інвестиційний профіль району, розроблені управлінням економічного розвитку і торгівлі.

Члени робочої групи обговорили характеристики сформованої бази даних вільних земельних ділянок та виробничих площ на території району, які можуть бути представлені потенційним інвесторам. Вирішили  розширити перелік інвестиційних ділянок із залученням пропозицій сільських та селищних рад.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Про американську програму бізнес стажування "Управління ланками поставок"

Шановні колеги!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки

в Україніі програмою SABIT, яку спонсорує МіністерствоТоргівлі США ...

чит. далі...

Важлива інформація !!!

Порядок та умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На виконання рішення обласної ради закладам торгівлі на території району рекомендовано ввести спеціальне «помітне маркування товарів російського походження» позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації (з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження) та розміщувати їх на окремих полицях.

Товаром російського походження вважається товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації.

Можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення - СRМ-cистему

З метою сприяння в роботі місцевим державним адміністраціям, а також надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією ІJI ІТ GRОUР, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення - СRМ-cистему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).

чит.далі...

Доступ до Державного реєстру речових прав

Інформаційний Центр Міністерства юстиції України

Порядок надання безоплатної правової допомоги

Законом України "Про безоплатну правову допомогу "

передбачено надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги...

Звертаємо увагу суб’єктів туристичної діяльності...

Звертаємо увагу суб’єктів туристичної діяльності, що у рамках проекту Івано-Франківська область – край для туризму» передбачається створення туристичного порталу області. Окрім описаної частини про туристичні ресурси Прикарпаття, на порталі будуть розміщені контактні дані адміністрацій туристичних об’єктів, національних природних парків тощо.

Вказана інформація увійде до туристичної бази даних Івано-Франківської області і використовуватиметься в цілях промоції та розвитку туризму.

Запрошуємо до заповнення анкети, поданням якої представники туристичної галузі підтверджують достовірність вказаної інформації та надання згоди на її обробку і поширення.

https://docs.google.com/forms/d/1EhweT9O-hC0nQTN7kqGf8yPt8qY6c8sYA2qrmj7yGKw/viewform

Отримати субсидію дуже просто ...

- подаються лише 2 документи;

- документи можна надіслати електронною поштою;

- зняті всі можливі обмеження;

- не потрібно вказувати розмір доходу;

- ніяких штрафів;

- субсидія може бути більше 50% від суми рахунку за комунальні послуги.

________________________________________________________________

                   ЗВЕРТАЙТЕСЯ САМЕ ЗАРАЗ

  До управління праці та соціального захисту населення

                Рожнятівська райдержадміністрація

                    смт.Рожнятів, вул.Шкільна, 6

        Детально за телефоном безкоштовної гарячої лінії

                                     2-11-67

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ УКРАЇНИ

 

Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю

з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine)

та оператором ринку ІТ - послуг компанією I J I IT GROUP,

 з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.

  


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області