rda_rozh@ukrnet.ua
30 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
27.05.2016 | Прикарпатським бійцям вручили почесні нагороди

news-imageСьогодні під час пленарного засідання п’ятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, участь у якій взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступники голови ОДА та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, прикарпатським учасникам Антитерористичної операції вручили почесні нагороди.

Зокрема, бійців АТО нагородили відзнаками «За бойову звитягу», а десятьом прикарпатцям, які брали участь в бойових діях у Донецькій та Луганській областях України у складі добровольчих формувань, надали посвідчення учасників АТО.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

27.05.2016 | Нова форма звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

news-imageЗметою створення комфортних умов для подання суб’єктами господарювання звітів з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на виконання вимог Порядку, Державна фіскальна служба надає для використання розроблені електронні формати.

З 01 липня 2016 року звіти з  єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за звітний період "червень 2016 року" подаються за новою формою згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 № 460/26905 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11.04.2016 року № 441, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.05.2016 № 682/28812).

Формати в електронному вигляді додаються. 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

·                              PDF.ZIP (Завантажити)

·                              XSD.ZIP (Завантажити)

27.05.2016 | Основні правила поведінки під час літнього відпочинку на воді, біля водоймищ

З настанням теплої погоди, початком сезону масових відпусток, а також шкільних канікул хочеться покинути будинок й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки.

Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та задоволення, але й джерелом небезпеки для життя людини. Зазвичай гинуть тi, хто порушує правила безпеки на воді. Уміння триматися на ній − запорука безпеки. У морі на воді триматися легше, бо густина солоної води вища за густину прісної.

Пам’ятайте, що на рiчцi є течія. Дно річки може бути замуленим. Вода у ставках стояча, тобто більш забруднена, ніж у річках, i це може спричинити зараження при купанні.

26.05.2016 | Прикарпатські аграрії готуються до Міжнародної виставки «АГРО-2016»

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду з питань підготовки та участі сільськогосподарських та переробних підприємств області у XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка відбудеться з 8 по 11 червня на території Національного комплексу «Експоцентр» України в м. Київ.

У нараді взяли участь заступники голів райдержадміністрації, що ведуть питання агропромислового комплексу, керівники підприємств та організацій, які будуть експонувати свою продукцію на виставці.

26.05.2016 | Заступник міністра фінансів розповів про можливості покращення механізму субсидій на житлово-комунальні послуги

news-imageЗаступник міністра фінансів України Роман Качур розповів про можливості покращення механізму субсидій на житлово-комунальні послуги під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі.

У дискусії також взяли участь народний депутат Ольга Бєлькова, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, старший економіст Центру економічної стратегії Марта Кузьмин, заступник голови Стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів України Павло Кухта.

26.05.2016 | ОДПІ інформує!

Оновлено Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску

 

17.05.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 № 393 «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.04.2016 за № 609/28739.

Цим наказом внесено зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.05.2015 за № 508/26953, яка визначає процедуру нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування страхувальниками, визначеними Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів Державною фіскальною службою України та її територіальними органами.

25.05.2016 | Звільнення Савченко: льотчиця повернулась в Україну

НадіяСавченко, що кілька хвилин тому повернулась в Україну, виступила зі своєю першою промовою на рідній землі.

Незаконно засуджена у Росії українська льотчиця Надія Савченко повертається в Україну. За попередніми даними, її обміняли на засуджених в Україні російських спецпризначенців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова.

Вона, зокрема, заявила, що дякує усім, хто її підтримували, а також вдячна усім матерям, чиї діти померли у зоні АТО та сидять по тюрмах.

25.05.2016 | Володимир Гройсман: За 3-4 роки Україна може стати повністю енергонезалежною

Встановлення єдиної ринкової ціни на газ дасть можливість подолати корупцію у газовій сфері, відновити українське газовидобування та енергетичну незалежність країни. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю, 20 травня.

"Встановлення ринкових, абсолютно відкритих і прозорих цін дає можливість подолати корупцію, дає можливість відновити українське газовидобування і відновити українську незалежність. Ми можемо за 3-4 роки отримати повну нашу газову незалежність", - заявив Володимир Гройсман.

25.05.2016 | Діюча Постанова КМУ щодо створення опорних шкіл має бути відкоригована відповідно до потреб ОТГ, — Геннадій Зубко

news-imageРеформа децентралізації передбачає новий, якісний рівень надання послуг в громадах, що об’єдналися, тих громадах, які що вже сьогодні взяли на себе нові повноваження, в тому числі і в галузі освіти.

Для цього влада надала цим громадам низку інструментів. По перше прийнято рішення про створення в Україні,  і в першу чергу в ОТГ,  нової освітянської моделі — моделі що передбачає формування шкільних округів. 

24.05.2016 | "Крим - це Україна!"

ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Щодо реєстрації на веб-порталі пенсійного фонду України

Відповідно до Положення "Про організцію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України", затвердженого Постановою правління ПФУ від 30.07.2015 року № 13-1 фізичні та юридичні особи мають можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ (через веб-портал http://portal.pfu.gov.ua), дистанційно отримувати в електронній формі інформацію та послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Детальніше про правила користування Веб-порталом електронних послуг тапорядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на порталі або в управлінні Пенсіного фонду (тел. 2-00-00)  

Інспекція Держенергонагляду в Івано-Франківській області інформує

        Інспекція Держенергонагляду в Івано-Франківській області  інформує щодо підготовки енергетичних господарств та джерел теплової енергії до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 р.р.

 

чит.детальніше...

                                                                               

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ

Про об'єкти державної, комунальної та приватної власності Рожнятівського району, у яких можливе розміщення

громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

 детальніше…

АНОНС II ФОРУМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА

 «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери

та переваги для житлових будівель»

 

12 травня 2016 року в м. Києві в НСК «Олімпійський» відбудеться II Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель».

Захід започаткує проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії в Україні стосовно термомодернізації об’єктів бюджетної та житлової сфер.

Ключовою подією Форуму буде підписання Меморандумів про партнерство між Агентством та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

 

 

Детальніше…

ВІДКРИТО СТОРІНКУ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РОЖНЯТІВСЬКОМУ РАЙОНІ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK

Основною метою функціонування сторінки є забезпечення інформування користувачів соціальної мережі про діяльність управління Пенсійного фонду України в районі, зміни в пенсійному законодавстві та інших актуальних питань сьогодення. 

Відкриття сторінки у соціальній мережі – це крок назустріч страхувальникам, застрахованим особам та людям пенсійного віку, які зможуть залишати свої питання, зауваження та побажання з багатьох аспектів діяльності Пенсійного фонду району, що зробить більш дієвим зворотній зв’язок керівництва установи з користувачами соціальної мережі. 

Шукайте нас за назвою «Управління Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі» або за адресою:  https://www.facebook.com/RozhnyativPFU/.

ГРАФІК ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ ГУПФУ в області

ГРАФІК

 

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

КЕРІВНИЦТВОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ОБЛАСТІ

НА   ІІ  КВАРТАЛ 2016 РОКУ

 

25  ТРАВНЯ   2016 року 

 

Берчак Роман Максимович 

 

заступник начальника

головного управління

  

Прийом громадян проводиться з 10 год.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Своїм громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел. Для придбання таких котлів можна скористатися кредитом.

Чит.далі...

Детальніше ...

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Оголошення про надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинилися в складних життєвих обставинах

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 09.02.2016  № 1771/0/14-16/081 просимо підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції Мінсоцполітики щодо надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014  № 535.

 

Чит.далі…


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області