rda_rozh@ukrpost.ua
21 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
20.10.2014 | Підготовка до позачергових виборів народних депутатів України

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада про організаційне забезпечення проведення  позачергових виборів народних депутатів України під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Рибчака та голови районної ради Назарія Іваніва. Обговорили питання про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Участь в нараді взяли також начальник РВ УМВС Мирослав Яців, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, а також сільські та селищні голови району.

20.10.2014 | Відбулась комісія з питань захисту прав дитини

         17 жовтня 2014 р. відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Ірини  Сагайдак.

          Обговорили питання порядку денного:

1     - придбання житла для дітей позбавленого батьківського піклування за кошти виділені з обласного бюджету на 2014 рік;

2    -  придбання житла, правокористування  якого належить малолітній дитині.

Враховуючи інтереси дітей, комісія вирішила надати позитивне рішення.

17.10.2014 | Жительці села Красного виповнилось 100 років

14 жовтня 2014 року в селі Красне Рожнятівського району відбулось вітання ювіляра Микитин Ганни Миколаївни, якій 14.10.2014 року виповнилось 100 років. Привітали з ювілеєм  заступник голови райдержадміністрації Ірина Сагайдак , начальник управління соціального захисту населення Богдан Мельник, журналіст районного часопису «Новини Підгір’я» Мирослава Кузюк, сільський голова с. Красне Василь Брандальський, секретар сільської ради Магдалина Зварун та побажали міцного здоров’я, бадьорості духу,  підтримки від рідних та вручили подарунок – вітальну листівку з квітами та  матеріальну допомогу від депутата Верховної Ради  Анатолія Диріва.

 Ми бажаємо Ганні Миколаївній, щоб подальша життєва дорога ніколи і ні в чому Вас не обтяжувала, а освячувалася любов’ю рідних, повагою і пошаною тих, хто поряд з Вами. Нехай доля зігріває й голубить Вас міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Нехай Бог береже Вас та рід Ваш ще багато – багато літ.

17.10.2014 | Олег Гончарук: «Виважений, конструктивний підхід завжди дає результат»

news-imageТриває процес визначення переліку пріоритетних для соціально-економічного розвитку районів Івано-Франківщини об’єктів, здійснення робіт на яких потребує бюджетного фінансування.

Пріоритети окреслюються на нарадах у голови облдержадміністрації Олега Гончарука за участю робочих груп, створених у кожному районі. Сьогодні відбулися наради з представниками влади і громадськості Косівського, Рогатинського та Рожнятівського районів.

16.10.2014 | Бібліотеки надаватимуть інформаційну допомогу внутрішньо переміщеним особам

       10 жовтня 2014 року на базі відділу інформаційних технологій «Інтернет-центер» Рожнятівської центральної районної бібліотеки з метою надання публічними бібліотеками якісних інформаційних послуг вимушеним переселенцям, налагодження ефективних комунікацій громадян з місцевими органами влади, сприяння соціальної адаптації громадян відбувся тренінг «Організація бібліотечно-інформаційних послуг для громад, які приймають внутрішньо переміщених осіб». У тренінгу взяли участь бібліотечні фахівці населених пунктів, де вже проживають внутрішньо переміщені особи, а також працівники тих бібліотек, що надають інноваційні послуги.

16.10.2014 | Сьогодні відбулось засідання районної комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

16 жовтня 2014 року у голови райдержадміністрації Василя Рибчака відбулось засідання районної комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому проведено аналіз списків СГД (суб’єктів господарської діяльності), які в серпні місяці 2014 року нараховували заробітні плати нижче від законодавчо встановленого мінімального розміру та в яких трудові договори із найманими особами укладені на 0,5 та 0,25 ставки мінімальної зарплати. 

16.10.2014 | Відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій і інших соціальних виплат.

Минулого тижня відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій і інших соціальних виплат.

Обговорили питання порядку денного:

1) про заборгованість із виплати заробітної плати працівникам філії «Рожнятіврайавтодор» ДП Івано-Франківськоблавтодор;

2) невиконання дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів за підсумками роботи 9 місяців 2014 року 7 сільськими радами;

16.10.2014 | Місія ОБСЄ має розширити свою діяльність - Президент України

news-imageПрезидент України Петро Порошенко на зустрічі з Головою Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Ертугрулом Апаканом наголосив на важливості розширення і технічного підсилення роботи місії для успіху мирного врегулювання та підвищення ефективності моніторингу українсько-російського кордону.

«Ваша ефективна робота, моніторинг та верифікація кордону за допомогою місії ОБСЄ допоможе нам забезпечити мирний процес», - сказав Глава держави.

Президент відзначив, що, нажаль, через місяць після Мінських домовленостей миру у Луганській та Донецькій областях не досягнуто. Петро Порошенко наголосив, що, незважаючи на напади з боку бойовиків, українські війська з великою відповідальністю ставляться до дотримання режиму припинення вогню.

16.10.2014 | Рожнятівщину, Сокальщину та Косівщину поєднала одвічна пам’ять про командира групи «Захід» полковника Василя Сидора-«Шелеста»

З нагоди святкування 72-річниці створення УПА, 14 жовтня 2014 року в урочищі «Яла» за с. Осмолодою відбулось урочисте відкриття і освячення новозбудованої хати-музею на місці, де від рук енкаведистів у 1949 році загинули члени проводу ОУН-УПА на чолі з командиром групи «Захід» полковником Василем Сидором-«Шелестом».

На заході були присутні керівники органів виконавчої влади,  члени братства УПА, депутати районної ради, учнівська молодь, громадськість району та всі небайдужі краяни-патріоти.

Всечесні отці після освячення хати-музею, відправили поминальну панахиду за душами тих героїв, які відали своє життя у боротьбі за кращу долю для Батьківщини на могилі Сидора-Шелеста - це і воїни УПА, Герої Небесної Сотні та учасники АТО.

15.10.2014 | Центр обслуговування платників Рожнятівської ДПІ працює для бізнесу та громадян

 

 

 З початку 2014 року фахівцями Центру обслуговування платників ДПІ у Рожнятівському районі надано 3847 адміністративних послуг.

 Найбільш запитуваними залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. У 2014 році фізичним особам-платникам податків було надано 2503 таких послуг. Також видано 122 довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами доходів і зборів. З початку року зареєстровано 261 розрахункову книжку, 198 книг обліку розрахункових операцій, 9 реєстраторів розрахункових операцій, 134 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видано 29 торгових патентів та взято на облік 96 платників єдиного внеску.

 Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів,  користування електронними сервісами Міндоходів.

 До послуг платників - комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і дає змогу платникам формувати та передавати звітність в електронному вигляді.

 Послуги  в ЦОП  надаються щоденно в робочі дні з 9-00 год. до 18-00 год, у вівторок та четвер -  з 9 - 00 год. до 20-00 год.; у п’ятницю -  з 9-00 год. до 16-45 год., субота з 9-00 до 16-00 год., неділя -вихідний.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації (на період 2015-2017 рр.) Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2020 року

Івано-Франківська обласна рада та Івано-Франківська обласна державна адміністрація за сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

До відома!!!
2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Щодо проведення IV Європейського Конгресу малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що 22-25 вересня ц.р. в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться  Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М. Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області