rda_rozh@ukrpost.ua
2 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
2.10.2014 | З 1 ЖОВТНЯ РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р, з 1 жовтня 2014 року окремі послуги, які надаються підрозділами міграційної служби, будуть надаватися виключно через утворені місцевими державними адміністраціями центри надання адміністративних послуг.

Зокрема, мова йде про оформлення та видачу паспорта громадянина України, у тому числі у зв’язку зі зміною прізвища та замість пошкодженого, втраченого або викраденого, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання та місця перебування особи, а також видачу довідки про реєстрацію місця проживання та місця перебування.

2.10.2014 | Щодо змін до порядку надання населенню субсидій

 

У зв’язку з настанням опалювального періоду особливо гостро постає питання надання населенню субсидій, яке розглядається комплексно, не тільки як вид соціальної допомоги, а як недопущення зниження рівня соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг.

Постановою КМУ  № 409 від 06.09.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування »  з метою забезпечення соціальних гарантій  у сфері житлово-комунального обслуговування встановлено соціальні норми житла .Дана Постанова набирає чинності з 01.10.2014 року.

         Соціальна норма житла для надання субсидій встановлено у розмірі - 13,65 кв. метра   площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство; тобто 48,87 кв.м. на одну особу.

       

2.10.2014 | Олег Гончарук: Без діалогу та постійної комунікації з громадами на місцях досягнути позитивних зрушень на рівні області неможливо

1 жовтня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук з робочим візитом побував у Рожнятівському районі, де зустрівся з головою райдержадміністрації Василем Рибчаком, головою районної ради Назарієм Іванівим, депутатами районних рад, сільськими і селищними головами, представниками громадських організацій, керівниками установ, організацій, бюджетоутворюючих підприємств таобговорив основні питання, що на даний час найбільшою мірою турбують місцеву громадськість.

- Ми живемо в надзвичайно складний, історичний період. Наведення порядку на Донбасі, втілення в життя децентралізації влади, проведення чесних та прозорих виборів є пріоритетними завданнями, якими займається команда Президента України, і за реалізацію яких, у межах повноважень на теренах Прикарпаття, відповідальним призначено мене, – зазначив голова облдержадміністрації.

       

2.10.2014 | Шевченкове слово у віках не старіє...

«Він був як полум’я!
Свої слова – легкі, як небо, сині, наче квіти,
Що ними тільки правду говорити –
Він в наші душі спраглі наливав».

     30 вересня 2014 року з нагоди відзначення Року Тараса Шевченка і 200-річчя з дня його народження та Всеукраїнського дня бібліотек біля пам’ятника Т. Шевченку в селищі Рожнятів відбулась літературно-музична імпреза «Шевченкове слово в віках не старіє». Захід організовано Рожнятівською центральною районною бібліотекою за підтримки та сприяння районної ради, районної державної адміністрації, відділу культури тавідділуосвітиРДА.
     На свято завітали очільники районної влади, представники депутатського корпусу, структурних підрозділів адміністрації, підприємств, громадських організацій, навчальних закладів, громадського та читацького активу, учасники різноманітних шевченківських свят та заходів.

2.10.2014 | Духовно-екологічна зустріч: Природа – Боже творіння

 «Якщо всі будуть трактувати природу не лише як ресурс та матерію для задоволення своїх потреб, але як Боже творіння, то, будьмо певні, 
й екологічний стан нашої країни значно покращиться»

     26 вересня 2014 року в читальному залі Рожнятівської центральної районної бібліотеки в рамках екологічної місії «Задля порятунку життя» організованої за підтримки Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської єпархії та Рожнятвського протопресвітеріату УГКЦ відбулась духовно-екологічна зустріч на тему «Природа – Боже творіння». На зустріч до світлиці завітали очільники районної влади, представники структурних підрозділів адміністрації, підприємств, громадських організацій, громадського та читацького активу.

 

30.09.2014 | Податкова реформа не повинна підривати державні фінанси

Метою реформування податкової системи на даному етапі є створення розумного балансу між обов’язком держави щодо фінансування суспільних потреб та комфортними умовами ведення бізнесу. Податкова реформа також повинна стимулювати розвиток обороноздатності й відновлення зруйнованих територій. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час ІІІ Податкового форуму, який відбувся сьогодні, 26 вересня, за підтримки Асоціації правників України.

«Податкова реформа не повинна підривати державні фінанси. Сьогодні це дуже важливий момент. Але вона також має стимулювати розвиток обороноздатності та відновлення зруйнованих територій. Тому здійснити революційне зниження податків сьогодні не можливо. Наше завдання – це створення найбільш комфортного, справедливого та стабільного податкового середовища. А воно можливе тільки за рахунок проведення комплексу заходів», – наголосив Ігор Білоус.

Ключовою позицією податкової реформи, вважає керівник служби, є зниження ставки єдиного внеску для роботодавців, що сприятиме легалізації заробітних плат. Одночасно з такими змінами ставок буде запроваджено жорстке покарання за порушення закону.

29.09.2014 | Шановні краяни!!!

Запрошуємо Вас на літературне свято Кобзаря "Шевченкове слово в віках не старіє" з нагоди відзначення Року Тараса Шевченка і 200-річчя з дня його народження та Всеукраїнського дня бібліотек. Захід відбудеться біля пам'ятника Т.Шевченку в селищі Рожнятові.

Чекаємо Вас завтра у вівторок, 30 вересня 2014 року, о 13 год.

Не втрачайте чудової нагоди вшанувати великого українського поета. Будемо раді бачити Вас на святі із "Кобзарем" у руках.

У загальноосвітніх закладах району в цей час пройде "Ланцюг єднання України із Шевченком".

оргкомітет

29.09.2014 | Допомога військовим

Благодійна акція пройшла у Рожнятівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Патріотичне виховання та військовий аспект національної ідеї, що сягає корінням доби Української Повстанської Армії, є вже не просто молодіжними трендами, а головним запитом всього суспільства. Війна на сході нашої держави, розв'язана російським мілітаризмом, різко актуалізувала дії українців, яким не байдужа доля України.

Благодійна акція "Допоможи українській армії" з ініціативи активістів учнівського самоврядування пройшла у Рожнятівській ЗОШ І-ІІІ ст. У ній взяли участь вчителі, учні та їхні батьки. Було зібрано 5360.00 грн. і переведено на рахунок банку на матеріально-технічне забезпечення армії, а на 9000.00 грн. закуплено речі, які потребують українські воїни: генератор, засоби гігієни, утеплену білизну. Крім того, для підняття солдатського руху, учні школи у листах та листівках висловили щирі слова подяки військовим, а також передали їм сувеніри, які виготовили власноруч.

Усі ці речі було доставлено у військову частину в м.Делятин

29.09.2014 | Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо придбання житла неповнолітнім дітям

На комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася 29 вересня 2014 року було розглянуто два питання , щодо придбання житла на імя неповнолітних дітей під керівництвом голови райдержадміністрації, голови комісії Василя Рибчака.

Справи були досконало вивчені, прийняті рішення відповідали виключно інтересам дітей.

              

29.09.2014 | Президент готовий внести до Парламенту законопроект про заочне засудження правопорушників, які переховуються за кордоном

news-imageПрезидент України Петро Порошенко готовий внести до Верховної Ради законопроект про проведення заочних судових засідань відносно осіб, які переховуються від правосуддя за межами країни.

«Чому не покарані ті, хто стріляв на Інститутській, на Майдані? Я завжди був противником заочних судових засідань. Але зараз я готовий відступити від цього принципу і внести законопроект, який у виключних випадках дозволяє проводити заочне засідання суду. Бо чекати, що нам видадуть злочинця, у нас немає підстав. А пояснити суспільству, чому вони не засуджені, неможливо. Саме тому Парламент має проголосувати дозвіл в таких виключних випадках проводити заочне засідання публічне, прозоре», - сказав Глава держави.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації (на період 2015-2017 рр.) Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2020 року

Івано-Франківська обласна рада та Івано-Франківська обласна державна адміністрація за сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

До відома!!!
Шановні жителі Прикарпаття!

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня

в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів,

2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Щодо проведення IV Європейського Конгресу малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що 22-25 вересня ц.р. в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться  Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М. Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області