rda_rozh@ukrnet.ua
27 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
27.07.2016 | Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно, - Віталій Ковальчук

news-imageКабмін виконав одну із вимог Указу Президента щодо зарахування дітей загиблих учасників антитерористичної операції на сході України на навчання до вищих навчальних закладів за кошти державного бюджету.

27.07.2016 | На Івано-Франківщині продовжується реалізація програми забезпечення молоді житлом

news-imageУ Івано-Франківській області місцева влада та Держмолодьжитло продовжують здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію програми забезпечення молоді житлом.

Про це повідомив директор Івано-Франківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Кулик.

Олександр Кулик зауважив, що у 2016 році в місцевих бюджетах Івано-Франківщини на пільгове довгострокове кредитування молоді для придбання житла передбачені кошти у сумі 6,5 млн грн. Крімтого, молодіжні кредити надаватимуться також і за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла.

27.07.2016 | Про демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

 

З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик домогосподарств Прикарпаття працівниками Головного управління статистики  проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2016 році. В області нараховується близько 451,5 тис. домогосподарств, що становить три відсотки загальної їх кількості по Україні, з них 54,9% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях.

За отриманими в результаті опитування даними, середньостатистична родина нашого краю складається з трьох осіб. Водночас майже 37% – це сім’ї з чотирьох та більше осіб. Майже однакова частка домогосподарств мають у своєму складі двох та трьох осіб (25,2% та 24,4% відповідно), дещо менша – одну (13,8%). Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає третє місце за часткою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.

Близько 48% родин області мають дітей віком до 18 років, серед них 69,5% виховують одну дитину, 29,2% – двох, решта – трьох і більше дітей.

27.07.2016 | Про виконання будівельних робіт підприємствами

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2016р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 477,6 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2015р. становив 106,5%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (71,4% загального обсягу), Тлумацького (4,9%), Калуського (4,7%), Долинського (3,7%) районів та м.Калуша (4,3%).

Зростання обсягів будівництва досягли підприємства обласного центру, Богородчанського і Тисменицького районів, міста Коломиї, Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Рожнятівського та Тлумацького районів (на 1% – у 8,1  раза).

Водночас, значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалось в Снятинському (на 55,7%), Косівському (на 46,2%), Долинському (на 34,1%) та Галицькому (на 33,7%) районах. Також не досягнуто рівня січня–червня 2015р. підприємствами міст Бурштина і Калуша, де обсяги скоротилися на 17% і 9,8% відповідно.

Вагомі обсяги робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення виконували будівельники обласного центру, Рожнятівського, Галицького, Калуського, Долинського та Тлумацького районів, де їх частка у загальному обсязі виконаних будівельних робіт коливалась від двох третин до 97,2%.

Обсяги робіт з капітального ремонту переважали на підприємствах м.Коломиї, Коломийського, Надвірнянського та Снятинського районів (52,8–90,4%), з поточного – м.Бурштина та Богородчанського району (55,9% та 57,8% відповідно).

27.07.2016 | Українці масово відмовляються від опалення газом

Уже понад 18 тисяч українських родин відмовилися від газу і, скориставшись Урядовою програмою з енергоефективності, встановили у своїх оселях котли, які працюють на альтернативних видах палива. Лише за останні три тижні придбано 2 444 «негазових» котли, що утричі більше, ніж за весь червень 2016 року. Про це, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності, повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, показовою є статистика і за тиждень. Так, за останні сім днів українці придбали 1 357 "негазових" котлів на суму 24,4 млн. грн.

"Дана статистика – це яскраве вираження енергоефективності в дії. Своїм вибором – переходом на альтернативні види палива - українці підтримують державу в прагненні досягнути повної енергонезалежності до 2020 року. Держава у свою чергу допомагає населенню підготуватися до зими й зменшити плату за комунальні послуги – надає безповоротну фінансову допомогу на заміну старих котлів на більш енергоощадні. І попит на державну підтримку в проведенні енергоефективних заходів щомісяця зростає», - наголошує С.Савчук.

Голова Держенергоефективності каже, що котли на твердому паливі мають ряд переваг порівняно з газовими. Зокрема, це відсутність складних дозвільних процедур на встановлення, чого не скажеш про газові котли; доступність і низька вартість місцевого палива; а також те, що вибір палива залежить від самого споживача.

Крім того, сучасні модифіковані твердопаливні котли легкі в експлуатації та мають високий ККД – на рівні 90-95%.

Нагадаємо, що Уряд надає населенню безповоротну фінансову допомогу через Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк на придбання котлів, що працюють на інших крім газу та електроенергії видах палива, а саме – 20% відшкодування суми залученого кредиту, а для субсидіантів – 70%. Така програма була запроваджена ще у жовтні 2014 року.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

27.07.2016 | Долинська ОДПІ інформує

 

Суб’єкти господарювання Долинщини, Рожнятівщини та Болехівщини сплатили до місцевих бюджетів понад 11 млн. грн. акцизного податку

 

Cуб’єктамигосподарювання Долинщини, Рожнятівщини та Болехівщини до місцевих бюджетів за перше півріччя 2016 року сплачено 11,3 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 4,8 млн. грн. Зокрема, у червні 2016 року до місцевих бюджетів Долинського та Рожнятівського районів та Болехівської міської ради надійшло 2,2 млн. грн. акцизного податку, а саме Долинського району - 1,4 млн. грн., Рожнятівського району - 0,6 млн. грн. та Болехівської міської ради – 0,3 млн. грн. Про це повідомила головний державний ревізор-інспектор з питань контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Долинської ОДПІ Уляна Гарбера.

26.07.2016 | Керівництво області ознайомилося із роботою сільськогосподарських підприємств Калуського, Долинського та Рожнятівського районів

news-imageВідродження галузі тваринництва, особливо молочного скотарства сьогодні не можливе без розвитку родинних ферм.

З метою вивчення даного питання та обміну досвідом та ведення господарської діяльності, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк та директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка з робочою поїздкою відвідали фермерське господарство Романа Щупака в с.Хотінь Калуської міської ради. Родина Щупаків утримує 35 корів. Молоко охолоджується в сучасному холодильнику. Голова господарства в найближчі дні планує закупити сучасну доїльну установку «DeLaval», що значно полегшить його роботу.

В Долинському районі робоча група побувала на полях ФГ «Дитинко», яке вирощує лохину на площі 35 га. Керівник господарства Віктор Дитинко ознайомив присутніх із технологією вирощування цієї культури. Керівництво області також ознайомилося із роботою лабораторії із вирощування саджанців лохини методом Invitro та теплицями, на яких проходить дорощення даних саджанців.

Наступним об'єктом було ознайомлення із ПОСП «Долинський теплично-овочевий комбінат». Варто зазначити, що впродовж 30 років підприємство займається вирощуванням овочів у закритому грунті. За словами директора Богдана Зелінського, щорічний збір урожаю на підприємстві складає близько 2800 тонн. Робочі місця створені для 130 людей. За період свого існування комбінату вдалося реалізувати низку інноваційних технологій та досягти високої врожайності. Продукція підприємства завжди користується великим попитом у населення.

У Рожнятівському районі голова райдержадміністрації Ірина Люклян та голова районної ради Василь Рибчак ознайомили робочу групу з роботою ТзОВ «Крез» (с.Брошнів), яке займається вирощуванням овочів та грибів. Нещодавно, в наслідок сильного градобою, було повністю побите скляне покриття на теплиці та завдано значної матеріальної втрати даному підприємству. Власники проводять відновлення скляного даху теплиці за рахунок власник коштів, а також підготували матеріали щодо можливої фінансової допомоги на відновлення теплиць із бюджетів різних рівнів.

Керівництво району також ознайомило гостей із роботою Брошнівської хлібопекарні, яка випікає до 8 тонн хлібобулочних виробів найвищого ґатунку на добу, та фермерським господарством «Агрорік», яке займається вирощуванням картоплі та овочів на площі майже 30 га.

Підсумовуючи поїздку, Ярослав Паранюк наголосив, що органи виконавчої влади сприятимуть розвитку агропромислового комплексу, у тому числі, через надання фінансової допомоги та залучення інвестицій. Пріоритом у роботі ОДА залишатиметься підтримка дрібного та середнього аграрного бізнесу.

26.07.2016 | У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, 695 сімей отримало допомогу від Уряду у сумі 5,26 млн. грн на заміну газових котлів. За кошти держави – 86,6 млн. грн. – у червні 2016 року утеплилося до зими 9 513 українських родин. 14 багатоквартирних будинків, об’єднаних в ОСББ, а це 1 076 сімей, скористалися Урядовою підтримкою на суму 630 тисяч гривень й належним чином підготувалися до опалювального сезону.

"Механізм співфінансування енергоефективних заходів, закладений в основу Урядової програми з енергоефективності, виправдовує себе. Це співпраця влади та населення, від якої виграють обидві сторони. Уряд надає безповоротну фінансову допомогу на утеплення, а населення, вкладаючи ці кошти в енергозбереження, заощаджує на рахунках за комунальні послуги як мінімум удвічі, створює комфортніші умови проживання та підвищує вартість свого житла", - наголошує  Сергій Савчук.

Загалом у 2016 році Урядом України надано 478,55 мільйонів гривень безповоротної фінансової допомоги населенню на проведення енергоефективних заходів. За час дії Урядової програми з енергоефективності її учасниками стали 170 тисяч українців, які залучили понад 2,3 млрд. грн. на утеплення. Загальна сума допомоги за період з жовтня 2014 р. до  червня 2016 р. складає 782,82 млн. гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

25.07.2016 | «СТОП торгівлі людьми!»

 

Здається досить дивним, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі. На превеликий жаль зараз мільйони людей у світі перебувають в рабстві. Звичайно, «нові раби» не носять кайданів, їх не пропонують відкрито на ринках, як то було у прадавні часи, на них ніхто немає легальних прав, тому що у всіх країнах рабство заборонено. Тим не менш, люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.

Світова спільнота намагається боротися з цим явищем, але не зважаючи на увагу міжнародних організацій до зазначеної проблеми, торгівля людьми останніми роками набула надзвичайного поширення. Прибутки від неї сягають астрономічних розмірів і щорічно приносять кримінальним угрупуванням мільярди доларів. Це – третій за розмахом кримінальний бізнес у світи після торгівлі зброєю і наркотиками.

25.07.2016 | Президент підписав Закон про посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння

news-imageПрезидент Петро Порошенко в присутності Керівника Національної поліції Хатії Деканоідзе та її заступника – керівника Патрульної поліції Олександра Фацевича підписав Закон (№1446-VIII) «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Нарада!!!

14.07.2016 року о 10.00 год.в залі засідань райдержадміністрації відбудеться нарада по використанню лісових ресурсів на території району.

Оголошення!!!

22.07.2016 року з 11.00 до 13.00 год. заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківської області Солонина Володимир Федорович буде проводити особистий прийом громадян.

Попередній запис проводиться за день до прийому за номером телефону 2-11-75

Конкурс

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційного забезпечення управління соціального захисту населення Рожнятівськоїрайонної державної адміністрації

 

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Рожнятівської районної державної адміністрації

 

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста по контролю за правильністю призначення і виплати пенсій відділу інформаційного забезпечення управління соціального захисту населення Рожнятівської районної державної адміністрації

 

 

НАКАЗ

УМОВИ проведення конкурсу

Оголошення!

Будемо щиро вдячні за Вашу підтримку газети "Галичина". Сподіваємося, Ви читаєте "Галичину" і надалі залишатиметесь нашим предплатником, а також надасте посильну допомогу в організації переплати на друге півріччя 2016 рік на газету "Галичина" - першу обласну комунальну демократичну газету України, яка стала за ці роки символом демократичних цінностей нашого краю.

      А зі свого боку "Галичина" буде завжди готова надавати Вам інформацію.          

Порядок створення ОСББ...

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

Цей довідник підготовлений у рамках проекту Групи Світового банку

Енергоефективність у житловому секторіУкраїни за підтримки Швей-

царськоїКонфедерації Він орієнтований на широкий загал: як на тих, хто

вжестворив об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

та потребуємати під рукою форми деяких документів, так іна тих, хто

щойно замислився про створення ОСББ іплануєпроведення установчих

зборів, затвердження статуту об'єднання тощо.

 

Чит.далі…

 

Порядок створення ініціативної групи…

 

Закони:

Про житлово-комунальні послуги

Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
П
ро особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

Оголошення!

21 червня 2016 року з 09.00 год до 12.00 год. в кабінеті керівника апарату Рожнятівської РДА відбудеться прийом громадян з особистих питань щодо порушення прав людини, уповноваженою з питань захисту прав людини в Івано-Франківській області Зоряною Романиця.

До уваги учасників антитерористичної операції!

До уваги учасників антитерористичної операції

«Протягом літа діти учасників АТО віком від 9 до 14 років мають можливість поїхати на відпочинок вУгорщину. Виїзди груп дітей проводитимуться щосуботи, термін відпочинку 7 днів. Для поїздки в Угорщину обовязковонеобхідно мати проїзний документ (закордонний паспорт) дитини та нотаріально завірену згоду батьків на виїзд дитини за кордон. Оформлення візи та зняття відбитків пальців рук (для дітей віком від 12 до 14 років) проводитиметься організовано і безкоштовно.

 

Детальніше тут…

ОГОЛОШЕННЯ!

Рожнятівський районний військовий комісаріат повідомляє:

у суботу 18 червня 2016 року о 11.00 в приміщені РВК відбудеться зустріч представників 14 омбр (м. Володимир-Волинськ) та представників місцевої влади і громадських організацій на предмет інформування щодо комплектування підрозділів 14 омбр та переваг проходження військової служби за контрактом

На зустріч запрошуються всі бажаючі  !!!!!

Рожнятівський РВК

ОГОЛОШЕННЯ!

Військовий комісар Рожнятівського РВК Олександр ЖИЛАК повідомляє, що на призовників КОРЕНЯКА Артура Олександровича 1992 р.н. з смт Рожнятова передано документи у Рожнятівське відділення національної поліції, щодо притягнення його до кримінальної відповідальності за статтею 335 «Кримінального кодексу України» Ухилення від призову на строкову військову службу – карається обмеженням волі на строк до трьох років. Також підготовлені документи на подання до кримінальної відповідальності на наступних призовників: Макаров І.Є. (с.Слобода Рівнянська), Притула Р.А. (с.Берлоги), Локатир О.Б. (с.Сваричів), Зварич В.В.  (с. Нижній Струтин), Пуляк М.В. (с.Петранка), Котурбаш О.Б. (с.Сваричів), Боринець В.М. (смт Брошнів Осада),Стефанишин Н.Я. (с.Князівське), Рензяк І.В. (с. Рівня) та інші. Всього тридцять девять чоловік.

Чит.далі…

Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо - 2016»

26 червня 2016 року у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться обласне свято «Полонинське літо – 2016». У програмі свята: запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, виставка-ярмарок продукції, виробленої на полонинах, святковий концерт за участю мистецьких колективів регіону Гуцульщини та Прикарпаття, гуцульські розваги, розіграш святкової лотереї, народні гуляння.

 

 

Чит.далі…


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області