rda_rozh@ukrpost.ua
22 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
21.11.2014 | Держава передбачила гарантії військовослужбовцям, які брали участь в АТО

Держава передбачила гарантії військовослужбовцям, які брали участь в АТО

news-image

Українське законодавство містить чимало актів, якими передбачено державні гарантії й пільги для учасників бойових дій, до яких нині прирівняно і військових, що беруть участь в АТО.

Міністерство соціальної політики України надало стосовно цього інформацію газеті «Урядовий кур'єр».

21.11.2014 | Енергетична незалежність країни повинна стати пріоритетом на місцевомку рівні

news-image

Україна є державою зі значним рівнем енергоспоживання.

При цьому 78 відсотків енергетичних ресурсів використовується для потреб населення, яке проживає в містах. На цьому акцентував увагу представник офісу Європейської ініціативи «Угода Мерів» Олександр Шумейда, виступаючи впродовж засідання регіонального круглого столу «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності».

«Ми в Україні споживаємо близько 260 кіловат енергії на метр квадратний протягом року. Такий показник є максимально критичний, − наголосив він, − і свідчить про те, що необхідно щось робити з нашими енерговитратами, які є колосальними, занадто великими. Європейський Союз прийняв директиву з 2015 року досягнути показників у 91-105 кіловат.  Тобто вони відрізняються від нас у цьому плані більше, ніж удвічі». 

Щоб почати виправляти ситуацію, за словами Олександра Шумейди, необхідно, перш за все, змінювати психологію українців щодо споживання енергоресурсів. Також важливо на рівні міст створювати системи енергетичного моніторингу, проводити повний аудит власності з визначенням показників енергоспоживання, сформувати перелік завдань зі зниження рівня використання енергетичних ресурсів. Представники Європейської ініціативи«Угода Мерів» з-поміж іншого пропонують призначати енергоменеджера, фахівця, який володітиме інформацією про щоденне споживання енергії різних видів тим чи іншим містом.

21.11.2014 | Всім Героям Небесної Сотні буде присвоєно звання Героя України

ВсімГероям Небесної Сотні буде присвоєне звання Героя України — Президент

news-image

ВсіГерої Небесної Сотні будуть удостоєні звання Героя України. Про це заявив Петро Порошенко біля пам’ятного хреста на місці розстрілу учасників Революції Гідності 20 лютого.

«Я ухвалив таке рішення: я сьогодні підпишу указ про присвоєння звання Героя України героям Небесної Сотні», — сказав Глава держави під час спілкування з рідними загиблих та учасниками Революції Гідності.

В річницю початку Майдану у Києві Президент вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста та запалив свічку в пам’ять про загиблих.

Разом з Главою держави участь у церемонії взяли Голова Верховної Ради VII скликання Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представники громадськості.

21.11.2014 | Безпека дитини - спокій родини

20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини.Свято запровадила Генеральна Асамблея ООН, намагаючись звернути увагу людства на проблеми дітей та забезпечити малюкам щасливе та безпечне життя.

21.11.2014 | Пам‘ятне віче з нагоди відзначення 1-ої річниці Революції гідності

20.11.2014 р. керівництво району взяло участь у пам'ятному Віче з нагоди відзначення першої Революції гідності .

Учасниками Віче були: учнівська молодь, представники органів виконавчої влад, місцевого самоврядування, депутати районної ради та активісти Майдану в кількості близько 300 осіб.

Поминальну літургію відправив декан Рожнятівської єпархії Василь Пастух. Слово для привітання мали священнослужителі селища Перегінське та села Н.Струтин, від  влади району — голова районної ради Назарій Іванів.

На заході звучали лише патріотичні пісні художніх колективів “Братове” Перегінського НД та “Мелодія” Рожнятівського НД.

18.11.2014 | До відома!
18.11.2014 | Україна отримала гарантії постачання реверсного газу зі Словаччини - Президент!

news-imageУкраїна отримала гарантії того, що словацькою стороною буде забезпечено постачання реверсного газу.

     Про це Президент України Петро Порошенко повідомив під час спільної прес-конференції зі словацьким колегою у Братиславі.

"Ми отримали чіткі гарантії, що питання реверсу і забезпечення України європейським газом будуть чітко виконуватися словацькими партнерами", - сказав Глава держави зазначивши, що такої домовленості було досягнуто сьогодні під час переговорів.

Петро Порошенко подякував Андрею Кіскі за забезпечення цього постачання. "Ми дякуємо Словаччині за те, що в тяжкі часи вона забезпечила реверсні поставки газу", - сказав він.

Президент повідомив, що для забезпечення надійності реверсних поставок сторони домовилися про створення робочої групи, яка відпрацює систему інтерконнекторів.

За його словами йдеться про розширення співпраці та створення хабу із залученням Словаччини, Польщі та Угорщини, який дозволить зробити газове питання не засобом тиску, а ринковим механізмом. Глава держави підкреслив, що Євросоюз має брати активну участь у цих процесах, адже йдеться про енергетичну безпеку всієї Європи.

Президент України також зазначив, що питання євробезпеки було головним під час сьогоднішніх перемовин і висловив подяку своєму словацькому колезі за слова підтримки, який сказав, що українські солдати зараз воюють не тільки за Україну, а й за Європу, за європейські цінності та безпеку. "Головне, що ми відчуваємо з боку ЄС єдність і солідарність з Україною. Ми вдячні вам за все, пане президент", - наголосив Глава держави.

АндрейКіска у свою чергу запевнив, що Словаччина й далі підтримуватиме нашу державу, стоїть і стоятиме на позиції підтримки міжнародного права у питанні щодо суверенітету та територіальної цілісності України, визнання її права самій вирішувати свій шлях. "Це - не дипломатична фраза, це - принципово важливий підхід не тільки для України", - наголосив Президент Словацької Республіки.

"Наша допомога в тому, щоб ми в Європі єдині, і Росія має чути наш спільний голос. Я хочу, щоб Україна завжди бачила в нас друга, який протягне руку допомоги", - додав він.

18.11.2014 | Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення в районі першої річниці Революції Гідності.

В ході засідання були прийняті рішення щодо самого проходження святкувань, взято  до уваги пропозиції представників районної ГО «Майдан» та духовенства району.  Опрацьовано  сценарний план проведення районного заходу та напрацьовано шляхи вирішення організаційних моментів.

18.11.2014 | Відбулась нарада з питань соціального забезпечення громадян, які тимчасово проживають на території району із окупованої території АР Крим та зони АТО.

Проблеми переселенців мають не лише кількісний, а й часовий вимір. І хоча люди, які залишають свої домівки, сподіваються, що це ненадовго й що вони ось-ось туди повернуться, насправді переважна їх більшість перебувають вдалині від дому вже по кілька місяців і дедалі більше розуміють, що найближчим часом повертатися їм буде нікуди.....

18.11.2014 р. відбулась нарада з питань пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються із тимчасо-окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, яку провів  перший  заступник голови РДА Андрія Тринчук.

        В районі взято на облік 60 осіб цієї категорії (27 сімей), з якими відбулась сьогоднішня зустріч . В ході якої працівники управління соціального захисту, ПФУ, районного центру зайнятості надали методичну допомогу щодо оформлення документів на отримання допомоги на проживання та оплату житлово-комунальних послуг, оформлення пенсій та працевлаштування.

      Слід зазначити, що допомогу  на проживання та оплату   житлово-комунальних послуг в районі виплачено 15 сім'ям в сумі 29,167 тис.грн. і нараховано 3 сім'ям в сумі 1929 грн., які буде виплачено до кінця місяця.

18.11.2014 | Під керівництвом першого заступника голови РДА відбулась нарада з питань рівня закупівельних цін на продукти харчування!

        18.11.2014 р. перший  заступник голови РДА Андрія Тринчук провів  нараду щодо рівня закупівельних цін на продукти харчування в бюджетних установах району. На нараді розглянуто результати аналізу закупівельних цін на продукти харчування бюджетними організаціями району та дано доручення Рожнятівській ЦРЛ, Перегінській номерній лікарні, відділу освіти РДА надалі проводити попередні моніторинги цін на основні продукти харчування та забезпечити формування запасу овочів на зимово-весняний період.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Звернення до жителів Рожнятівщини від штабу Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району.

Згідно прийнятого рішення

Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району

при сільських, селищних радах

створюються пункти прийому гуманітарної допомоги

для військовослужбовців у зону АТО.

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2014-2015 рр. НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО З 22 ЖОВТНЯ 2014 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

"ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ"

від 21.10.2014 р. № 278

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації (на період 2015-2017 рр.) Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2020 року

Івано-Франківська обласна рада та Івано-Франківська обласна державна адміністрація за сприяння Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробляють План реалізації (на 2015 – 2017 роки) до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2017 року і визначено джерела їх фінансування.

До відома!!!
2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області