rda_rozh@ukrpost.ua
28 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
27.08.2014 | За несплату військового збору передбачена фінансова та адміністративна відповідальність

        За ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій та адміністративна відповідальність.

Статтею 127 Податкового Кодексу України передбачено, що ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть  за собою накладення штрафу в розмірі 25% суми податку, що підлягає  нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

27.08.2014 | З робочим візитом на Прикарпатті побував міністр молоді та спорту Дмитро Булатов

news-imageМіністр молоді та спорту Дмитро Булатов побував на Прикарпатті та взяв участь у Форумі молоді діаспори.

Виступаючи перед учасниками Форуму, міністр зазначив, що йому дуже приємно знаходитись в оточенні молодих і талановитих українців, які, хоча й проживають за межами своєї батьківщини, залишаються справжніми патріотами.

«Дуже приємно бачити, що патріотичний ланцюжок простягнувся по всьому світу, - зазначив Дмитро Булатов. - Українська символіка майорить всюди, і дуже приємно, переглядаючи соцмережі, бачити, як українці в різних куточках світу піднімають синьо-жовті прапори та об’єднуються  заради спільної мети. Не зважаючи на те, що зараз дуже складні часи, є позитив, який нас об’єднав. Ніколи Україна не була такою єдиною, ніколи українці не були такими вічливими один до одного і ніколи вони не були такими сильними духом як зараз».

Міністр молоді та спорту подякував представникам СКУМО за організацію Форуму й пообіцяв подальшу підтримку влади.

27.08.2014 | Синьо-жовте знамено замайоріло на Грофі

Тридцятеро юних патріотів Рожнятівщиини

з нагоди Дня народження України підкоряли вершину Карпат

 

Приклад патріотизму і мужності проявили юні учасники туристичного сходження на гору Грофа, приуроченого 23 річниці Незалежності України. Тридцятеро дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, із неблагополучних сімей, вихованців районної  школи «Юні міліціонери», спеціалістів та волонтерів служби у справах дітей райдержадміністрації з гордістю несли синьо-жовтий стяг на вершину Карпат. «Щасливої дороги» учасникам сходження побажав голова райдержадміністрації Василь Рибчак та його заступник Ірина Сагайдак, які всіма силами посприяли у проведенні акції.

26.08.2014 | Відпрацювання смт. Перегінськ

20 серпня 2014 року проведено комплексне відпрацювання смт. Перегінськ, де склалась тривожна ситуація із виникненням пожеж, травмуванням та загибеллю людей на них.

В залі засідань Перегінської селищної ради проведено нараду, де висвітлювались питання необхідності проведення таких відпрацювань.

В ході відпрацювання проводилось навчання населення правилам пожежної безпеки, особливу увагу звернуто на багатодітних сімей, одиноких осіб похилого віку, яким було роздано агітаційні матеріали та наголошено щодо обережного поводження з вогнем в побуті, під час користування газовими та електронагрівальними приладами, пічним опаленням, правильному поводженню під час відпочинку у лісопаркових зонах та на водних об’єктах, дотримання правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

26.08.2014 | Виступ Президента на параді на честь 23-ї річниці Незалежності України

news-image"Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! -

а сила знову розцвіла"

Ціслова – проникливі, аж мороз шкірою. Із душі та серця великого поета Тичини вони вирвалися 71 рік тому. Під час іншої, ще тієї війни. Та вони такі злободенні, ніби сказані прямо сьогодні...

Шановні солдати і матроси!

Сержанти і старшини,

офіцери, генерали і адмірали,

ветерани!

Бійці добровольчих батальйонів та волонтери!

Воїни зведеного підрозділу учасників антитерористичної операції!

Дорогі співвітчизники!

Високоповажні закордонні гості!

Події останніх місяців стали для нас хоча й не оголошеною, але справжньою війною. Вона, можливо, так і увійде в історію як Вітчизняна війна чотирнадцятого року. Війна проти зовнішньої агресії. За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ. За Незалежність.

23.08.2014 | Привітання голови райдержадміністрації Василя Рибчака з Днем Державного Прапора України

http://mostrda.org.ua/wp-content/uploads/1660.jpgШановні жителі Рожнятівщини!

 

23 серпня ми вшановуємо синьо-жовтий стяг - головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог.

       Успіхи кожного з нас складають багатство країни, а найяскравіші досягнення обов'язково зазначаються підняттям прапора. Повага до прапора - це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди. Саме тому День Державного прапора України - це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину.

      Бажаю вам, шановні земляки, упевненості і стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини. Миру вам і благополуччя. У цей святковий день  закликаю кожного українця з гордістю підняти державний прапор над своїм будинком. Будемо любити і шанувати його, захищати як найвищий скарб нації.

 

Слава Україні! Слава Українському народові! Слава Державному Прапору!

 

Голова Рожнятівської

райдержадміністрації                                              Василь Рибчак

23.08.2014 | Андрій Троценко: Ми повинні забувати всі незгоди й образи, об’єднуючись в діяльності задля України!

news-image          Відзначаючи День незалежності України в сьогоднішніх складних суспільно-політичних умовах, коли наша держава зазнає небаченої агресії з боку колись дружнього стратегічного партнера, кожному з нас потрібно дбати про те, щоб українське майбутнє стало кращим, а на зміну споживацькій психології прийшло усвідомлення власної відповідальності та необхідності спільної наполегливої праці.

Про це у своєму виступі з нагоди державного свята в обласній філармонії говорив голова облдержадміністрації Андрій Троценко.   

23.08.2014 | Виступ Президента України на церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

Дорогі співвітчизники, брати і сестри!

 

Вітаю всіх нас з Днем Державного Прапора!

Поздоровляю і юного українця Петра Зубара із Артемівська, що на Донеччині. 16-річний парубок більше місяця переховував від окупантів Герб України, збитий бойовиками з приміщення міськради. Петре, ти справжній герой!

Особисто хочу звернутися і до десятирічного львів’янина Тараса Кротька. Дитина мріяла купити собі планшет. Хто з нас не пригадує сили своїх дитячих бажань? Але зібрані гроші хлопець здав у фонд допомоги армії. Так прямо й приніс їх зі скарбничкою. Сказав, що він без планшета може обійтися, а солдат без бронежилета – ні. Тарасику, ти справжній патріот!

23.08.2014 | Призначення соціальних пільг на контролі влади району

20 серпня 2014 року відбулось засідання комісії по призначенню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та пільг особам, які мають право на пільги під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Ірини Сагайдак.

В ході комісії призначено 36 допомог малозабезпеченим сім’ям, 26 житлових субсидій та надано пільги 3-м сім’ям.

 

23.08.2014 | Нещодавно відбулась зустріч голови райдержадміністрації Василя Рибчака з керівниками підприємств та представниками суб'єктів підприємницької діяльності району

        Голова райдержадміністрації Василь Рибчак доповів про стан соціально-економічного розвитку району та роль суб’єктів господарської діяльності у соціально-економічному розвитку. Заступник начальника ДПІ в Рожнятівському районі проінформував про стан сплати податків і зборів суб’єктами господарської діяльності району у І півріччі 2014 року. Про порядок надання дозвільних документів та адмінпослуг згідно чинного законодавства ознайомив присутніх директор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Михайло Вагилевич.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

До уваги платників податків!

 У приймальні громадян ДПІ Рожнятівського району 21 серпня ц.р. з  14-00 до 15-00 год. особистий прийом громадян буде проводити заступник начальника ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області – Глушпенко Віктор Миколайович.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 календарних днів до дати прийому.

Здійснити запис на прийом можна у Центрі обслуговування платників  за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4 або за телефоном (03474) 2-12-83.

До відома!!!
Шановні жителі Прикарпаття!

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня

в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів,

2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Щодо проведення IV Європейського Конгресу малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що 22-25 вересня ц.р. в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться  Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М. Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області