rda_rozh@ukrnet.ua
11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 

 


ВАЖЛИВО

 

Увага! 20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував   щорічний Всеукраїнськийконкурс «До чистих джерел».

 

 

Оголошення! 21 листопада о 10.30 год. в смт.Рожнятів на Площі Єдності ( біля пам'ятника Героям небесної Сотні та загиблим учасникам АТО)  вібдудеться пам'ятне віче "Герої не вмирають" , приурочене Дню Гідності та Свободи.

 

Проведення IV Всеукраїнського конкурсу есе "Я- європеєць"( вересень 2016- березень 2017)

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

 

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця  з8:00 до17:00 год.

 

Увага! Відповідно до Указу Президента України №480/2016 від 01.11.2016 р. оголосити  26.11.2016 року о 16.00 год. загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу  - Голодомору 1932-1933 рр., голодоморів 1921-1922 рр., 1946-1947 рр. та провести Загальноукраїнську акцію "Засвіти  свічку"

 

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
9.12.2016 | Всеукраїнська акція проти насильства

   Хто найбільше страждає від насильства ?                

      Жінки, діти, старші люди.

Тема насильства над жінками все більше привертає увагу громадськості та окремих людей. Майже кожна жінка може пригадати, що в житті вона могла стати або стала жертвою насильства. Будь-яке насильство, фізичне, сексуальне чи моральне створює суттєвий  травматичний вплив як на її життя та здоров’я, так і на її ставлення до себе та оточуючих.

      Зазнавши насильства, ви втрачаєте контроль над своєю  долею, віру в свої сили та можливості, перестаєте довіряти людям. Реакції на стрес , що виникають в результаті пережитого  насильства,  можуть суттєво змінити  вашу особистість та поведінку.

      Якщо ви стали жертвою насильства – головне, зрозумійте, що з вами не сталося

Нічого такого, що  змінило б вас.  Ви залишились такою ж людиною, з тими чеснотами, якою і були до інциденту. Не дозволяйте собі відчувати провину , не повторюйте подумки фрази: «краще б я …», «якби я не…», «потрібно б..».

 

 

9.12.2016 | Яким чином роботодавець розраховує суму єдиного внеску, якщо найманий працівник отримує заробітну плату менше мінімальної?

news-imageУ разi якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) не перевищує розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд, сума ЄВ розраховується як добуток розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд (прибуток), та ставки ЄВ.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка ЄВ, встановлена частиною п’ятою ст. 8 Закону № 2464 застосовуються до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру (абзац третій частини п’ятої ст. 8 Закону № 2464).

9.12.2016 | На Прикарпатті стартує операція «Новорічна ялинка»

news-imageНа Івано-Франківщині розпочинається операція «Новорічна ялинка» – Державна екологічна інспекція в області розпочала здійснення перевірок лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, рейдові перевірки з виявлення незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області посилену увагу звертають проведенню перевірок на територіях селекційних плантацій та ділянках цінних хвойних порід, особливо – на територіях природно-заповідного фонду. Порушники будуть притягатись до відповідальності згідно чинного природоохоронного законодавства.

Нагадуємо, що реалізація новорічних ялинок повинна проводитися лише при наявності  електронного маркування. Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача, видана лісогосподарським підприємством.

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 21.11.2016р. №784 «Про встановлення лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі деревної зелені (новорічних ялинок і гілок) на 2016 рік», затверджені ліміти використання лісових ресурсів при заготівлі деревної зелені: новорічних ялинок порід сосна та ялина, новорічних гілок порід сосна, ялиця та ялина. Екологічна інспекція попереджає, що  ліміти використання для ялиці не встановлені.

У передноворічний період як в обласному центрі, так і районах, традиційно організовано виїзну торгівлю хвойними деревами, новорічними гілками та композиціями, де ялинки  можна  придбати на законних підставах.

Держекоінспекція просить громадян не купувати новорічні ялинки сумнівного походження, не сприяти незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю!

9.12.2016 | Фахові навчання «Публічна бібліотека – нова стратегія розвитку»

 7 грудня 2016 року бібліотечні фахівці вчергове зібралися на свої професійні навчання. На цей раз основною темою професійного спілкування у бібліотечній світлиці була «Публічна бібліотека – нова стратегія розвитку».

 

     Про сучасне бачення якісного бібліотечного обслуговування мешканців громад йшлося у виступі директора, заслуженого працівника культури України Марії Рибчак. 

 

   Бесіду-консультацію на тему «Первинна правова допомога – гарантія доступу до правосуддя» в рамках виконання плану роботи провела для присутніх гість світлиці – заступник начальника Рожнятівського бюро правової допомоги Калуського МЦ БВПД – Ткачук В. В. У своєму виступі вона, зокрема, наголосила, на тому, що мешканці громад Рожнятівського району обслуговуються у відділі «Рожнятівське бюро правової допомоги» Калуського МЦ БВПД.

    Вона розповіла присутнім про основну мету створення бюро, серед яких є активне правове просвітництво на рівні кожної територіальної громади, представництво інтересів клієнта, надання юридичних консультацій, а також доступ до електронних сервісів Мін’юсту. Присутніх поінформовано про їх права та пільги, а також Віталія Василівна зауважила, що на місцевому рівні бібліотекарі також повинні долучатися до цієї важливої справи, бути активними партнерами у сприянні надання жителям громад безоплатної вторинної правової допомоги.
     Про актуальні аспекти планування роботи бібліотек Рожнятівської централізованої бібліотечної системи на 207 рік, підготовку до звітності за 2016 рік йшлося у консультації завідувача методичним відділом ЦБС Оксани Озаришин.

 

     Презентацію фотоальбому дослідника-краєзнавця Юрія Фреїва «Долинський повіт на давніх світлинах» провела для колег завідувач сектору краєзнавства Рожнятівської ЦБС Ніна Шищак.

9.12.2016 | Пропозиції до редакції законопроекту №4549

 

 

Сергій Савчук: Доопрацьований до другого читання законопроект, який надасть інвесторам повний доступ до ринку енергосервісу у бюджетній сфері, схвалено профільним Комітетом ВРУ

 

7 грудня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва схвалено редакцію до другого читання законопроекту щодо змін механізму закупівлі енергосервісу (реєстр. № 4549 від 29.04.2016).

 

«Нарешті законопроект № 4549 про внесення змін до базового закону з енергосервісу вже на фінішній прямій. Сподіваюсь на його якомога швидший розгляд Парламентом. Адже саме від цього законопроекту залежить повноцінний запуск ЕСКО-механізму у бюджетній сфері. Так, законопроект зніме усі існуючі законодавчі обмеження щодо роботи інвесторів у цій сфері. Крім того, передбачено проведення закупівель енергосервісу виключно через систему «PROZORRO»», - прокоментував рішення Комітету Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

9.12.2016 | Оголошення про початок відбору міст-партнерів проекту "Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях"

 Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, оголошує початок відбору партнерів серед українських міст для участі в проекті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (ПМЕЕЛ).

Метою проекту є впровадження заходів з енергетичної модернізації в українських лікарнях. Очікується, що лікарні-учасники проекту стануть лідерами у сфері енергоефективності та передаватимуть унікальний досвід використання  енергоефективних технологій іншим закладам охорони здоров’я України.

8.12.2016 | 07 грудня продовжила свою роботу сесія районної ради

 

 

07 грудня 2016 року продовжила свою роботу  9 сесія Рожнятівської  районної ради сьомого демократичного скликання . В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Люклян,  перший заступник голови РДА Андрій Тринчук, заступник голови РДА Богдан Яковина, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Сагайдак, керівники служб, управлінь і відділів районної державної адміністрації, голови сільських, селищних рад району, працівники галузей освіти, культури, медицини та громадськість Рожнятівщини. Не зважаючи на те, що засідання в День місцевого самоврядування мало урочистий характер, на порядок денний пленарного засідання було винесено 20 питань, головними з яких були :

- Звіт голови районної ради

- Про  затвердження програми розвитку місцевого самоврядування в Рожнятівському районі на 2017-2018 рр.

- Про затвердження районної цільової програми ведення містобудівного кадастру району на 2017-2018 рр.

З усіх питань порядку денного чергового пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення. А на завершення працівники культури подарували присутнім музичне привітання.

 

 

8.12.2016 | Інтерактивний урок з «антикорупції» може провести кожна школа - на EdEra завантажено потрібні матеріали

news-image9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, в рамках якого загальноосвітні школи в Україні матимуть змогу провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Відповідні інтерактивні матеріали підготували команда освітнього проекту EdEra та Програма розвитку ООН в Україні.

Детальний опис уроку та необхідні матеріали знаходяться за посиланням: https://www.ed-era.com/anticorr/ 

На сайті розміщено план-конспект «антикорупційного» уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя.

В сценарії надано «рамку» уроку, проте наголошується, що «цей план – орієнтовний. Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, «методичний конструктор», з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок». 

Серед матеріалів також надано робочий аркуш для учнів, який вони зможуть використовувати, щоб записати нову для себе інформацію після перегляду відеоматеріалів, розповіді вчителя та класного обговорення.

В рамках уроку пропонується, що до учнів звернеться директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, вони зможуть розглянути декілька інтерактивних прикладів, що краще пояснять дітям явище корупції та переглянуть додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому. 

8.12.2016 | РВ УДНС інформує!

На межі життя… Скажи життю «так»!

Тема самогубства є доволі делікатною, тому говорити про неї завжди складно. Однак замовчувати її не слід, як і кожну важливу проблему. Кількість самогубств зростає з кожним роком і щонайжахливіше збільшується кількість самогубств, скоєних дітьми, вік яких стає  дедалі  меншим. Фахівці наголошують, що самогубство є однією із трьох основних причин смертності в нашій країні. Що ж може стати підставою до виникнення в людини суїцидальних намірів? Як показують численні дослідження, в істотній мірі впливають на криву зростання самогубств економічні негаразди, бідність, безробіття, значні фінансові борги; дезорганізація сім'ї: смерть рідних, розлучення, відсутність підтримки, конфлікти, зради, провини, невдоволення собою, страх перед покаранням, почуття помсти; формування нових суспільних поглядів, які не приймаються особою; етичні, релігійні, економічні конфлікти.

8.12.2016 | Статистика інформує!

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами міст та районів області у січніжовтні 2016 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–жовтень 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 27 млрд.грн, що склало 2% її загального обсягу по Україні.

Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (28,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (24,8%) і Калуша (8,9%), Тисменицького (11,9%), Рожнятівського (7,4%) та Долинського (7,1%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 3,8%, Рогатинського – 1,7%, м.Коломиї та Снятинського району – по 1,1%, Богородчанського – 0,8%, м.Болехова та Коломийського району – по 0,7%, Галицького – 0,6%, Городенківського – 0,4%, Верховинського, Калуського, Косівського та Тлумацького районів – по 0,1%, м.Яремче – до 0,1%.

 


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Інформація про результати конкурсу
Інформація про
результати  конкурсу на заміщенням вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу культури Рожнятівської
районної державної адміністрації Івано-Франківської області
Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

            Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше тут…

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

Оголошення

У Рожнятові розпочало роботу бюро правової допомоги!

Рожнятівське бюро правової допомоги працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 год. до 18-00 год., за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4.

Збільш детальною інформацією про безоплатну правову допомогу можна ознайомитись на сайті: http://frankivsk.legalaid.gov.ua/

Інформація про зміну тарифів!

Філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Рожнятівський РЕМ» повідомляє про зміну тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, з 01.09.2016 року відповідно до Постанови НКРЕКП від 26.02.2015 року №220.

Список категорії споживачів та нові тарифи на них у додатку №1.

 

Детальніше…

ЗВЕРНЕННЯ!

ПРЕС-СЛУЖБА

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД"

E-mail – pressaokzaxid@gmail.com;

адреса: 33000, Україна м.Рівне, вул. Дубенська,2

Більше новин на нашій сторінці в мережі ФейсБук:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010322643480, 

https://www.facebook.com. Пресс-служба-Оперативного-Командування-Захід -1004202012935343/notifications/

В зоні відповідальності ОК «Захід»

 проводиться оповіщення військових-резервістів

У вересні 2016 року в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» проводитимуться збори з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

          Чит.детальніше...

П А М' Я Т К А

З метою застереження громадян від захворювань на гострі кишкові інфекції у літній період рекомендуємо:

ü            НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук приватних осіб;

ü            НЕ допускати споживання продуктів та напоїв протермінованого зберігання;

ü            НЕ вживати харчових продуктів та напоїв при найменшій підозрі щодо їх якості;

ü            НЕ вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини;

 

Чит.далі…

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, жителі району!

Відповідно до інформації Державної служби України з питань праці, щодо випадків смертельного травматизму на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства районна державна адміністрація  звертає  Вашу увагу та нагадує про те, що всі роботи,  які проводяться  на даних об’єктах, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу  і є роботами підвищеної небезпеки.

 

Чит.далі…

 

Деталі…

Центр допомоги учасників АТО інформує!

З метою забезпечення підготовки до осінньо-зимового періоду рішенням районної ради затверджено порядок надання 5 м3 дров учасникам антитерористичної операції, які зареєстровані в Рожнятівському районі, в рамках районної Програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

 

 

Чит.далі

Оголошення!

Будемо щиро вдячні за Вашу підтримку газети "Галичина". Сподіваємося, Ви читаєте "Галичину" і надалі залишатиметесь нашим предплатником, а також надасте посильну допомогу в організації переплати на друге півріччя 2016 рік на газету "Галичина" - першу обласну комунальну демократичну газету України, яка стала за ці роки символом демократичних цінностей нашого краю.

      А зі свого боку "Галичина" буде завжди готова надавати Вам інформацію.          

Порядок створення ОСББ...

Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

Цей довідник підготовлений у рамках проекту Групи Світового банку

Енергоефективність у житловому секторіУкраїни за підтримки Швей-

царськоїКонфедерації Він орієнтований на широкий загал: як на тих, хто

вжестворив об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

та потребуємати під рукою форми деяких документів, так іна тих, хто

щойно замислився про створення ОСББ іплануєпроведення установчих

зборів, затвердження статуту об'єднання тощо.

 

Чит.далі…

 

Порядок створення ініціативної групи…

 

Закони:

Про житлово-комунальні послуги

Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
П
ро особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

Оголошення!

21 червня 2016 року з 09.00 год до 12.00 год. в кабінеті керівника апарату Рожнятівської РДА відбудеться прийом громадян з особистих питань щодо порушення прав людини, уповноваженою з питань захисту прав людини в Івано-Франківській області Зоряною Романиця.

До уваги учасників антитерористичної операції!

До уваги учасників антитерористичної операції

«Протягом літа діти учасників АТО віком від 9 до 14 років мають можливість поїхати на відпочинок вУгорщину. Виїзди груп дітей проводитимуться щосуботи, термін відпочинку 7 днів. Для поїздки в Угорщину обовязковонеобхідно мати проїзний документ (закордонний паспорт) дитини та нотаріально завірену згоду батьків на виїзд дитини за кордон. Оформлення візи та зняття відбитків пальців рук (для дітей віком від 12 до 14 років) проводитиметься організовано і безкоштовно.

 

Детальніше тут…


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області