rda_rozh@ukrpost.ua
29 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Єдиний інформаційний центр для учасників АТО та їх сімей

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Міжнародний інвестиційний форум «Інвестиції в Карпатський регіон»новини
28.07.2015 | Визначено, які ФОП-спрощенці не застосовують РРО!

У газеті «Голос України» 23 липня 2015 року опубліковано Закон України від 1 липня 2015 р. №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».

У цей день він і набрав чинності. Так, цими змінами визначено, що реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку: - першої групи; - другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 мільйона гривень.

У разі перевищення ФОП – спрощенцями другої та третьої груп в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

28.07.2015 | Засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького

   27 липня 2015 р. відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького під керівництвом голови райдержадміністрацїі Ірини Люклян.

         В ході засідання обговорено організаційні питання щодо відзначення пам’ятної дати, яке відбудеться 29 липня 2015 року у реколекційному центрі урочища Підлюте у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Зокрема, в рамках відзначення 150-ї річниці від дня народження Андрея Шептицького, буде відправлено Святу Літургію за участю духовенства району об 11:00 год.

28.07.2015 | Нарада у голови райдержадміністрації Ірини Люклян

 Вчора голова райдержадміністрації Ірина Люклян провела щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів та управлінь, завідувачів секторів райдержадміністрації.

Обговорили питання щодо призначення субсидій жителям смт.Рожнятів, виїзду робочої групи для ознайомлення з ходом ремонтних робіт дороги Рожнятів-Осмолода, організаційних заходів з проведення чергового засідання Ради оборони Рожнятівщини.

27.07.2015 | Обласна рада схвалила Перспективний план формування територій громад Прикарпаття

news-imageПід час четвертого пленарного засідання 36 сесії обласної ради своїм голосуванням депутати у поіменному режимі ухвалили проект рішення щодо Перспективного плану формування територій громад області. Участь у роботі сесії взяли заступники голови облдержадміністрації Володимир Кушнір та Ігор Пасічняк, а також директори департаментів облдержадміністрації і голови РДА.

Відповідно до Перспективного плану на території Івано-Франківщини будуть добровільно сформовані 63 територіальні об’єднані громади.

Разом з тим, депутатський корпус проголосував і про утворення в області Печеніжинської територіальної об’єднаної громади та призначення місцевих виборів депутатів Печеніжинської селищної об’єднаної громади та селищного голови.

Варто також зазначити, що дана громада стала першою в Україні, яка пройшла усі етапи об’єднання згідно з методикою.  Зрештою, вона зможе отримати ті повноваження, які наразі мають міста обласного значення.

«Прийняття рішення щодо Перспективного плану формування територій області є передумовою для розвитку та існування не лише Прикарпаття, а й усієї Української держави, - наголосив керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк. – Завдяки клопіткій і плідній роботі Офісу реформ, регіональної робочої групи з проведення реформи децентралізації  на даному етапі вдалося виокремити 63 територіальних об’єднаних громади, які матимуть змогу після проходження усіх етапів добровільного об’єднання  формувати  власні бюджети, вирішувати нагальні питання розвитку й функціонування громади.  Утворення першої Печеніжинської селищної об’єднаної громади стане пілотним варіантом реформи та взірцем для інших громад». 

27.07.2015 | Президент підписав Закон щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних та наукових працівників

news-imageПрезидент підписав Закон «Про внесення зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників».

Згідно із Законом №570-VIII, який Верховна Рада прийняла 1 липня, призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях, загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Військовослужбовці з числа зазначених осіб, призвані на військову службу до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

24.07.2015 | У Івано-Франківській області оголошено дні жалоби у зв’язку з трагічною загибеллю прикарпатців у автокатастрофах на території Польщі та Румунії

news-imageУ зв’язку із трагічною загибеллю в автомобільних катастрофах поблизу міста Гарволін (Польща) та селища Чунерчень (Румунія) жителів Івано-Франківської області обласна державна адміністрація та обласна рада видали розпорядження «Про оголошення в області днів жалоби».

Відповідно до розпорядження, 24-25 липня 2015 року в області оголошені  дні жалоби за загиблими. 

Обласна влада просить прикарпатців приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій; відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Обласна державна адміністрація та обласна рада висловлюють щирі співчуття родинам загиблих у автокатастрофах.  

24.07.2015 | Головне управління статистики інформує

news-imageГоловне управління статистики в Івано-Франківській області інформує щодо соціально-економічного становища на Прикарпатті за перше півріччя 2015 року.

 

Сільське  господарство

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва у січні–червні 2015 р. порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 99,7%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 102,7%,    у господарствах  населення  –  98,1%.

Під урожай 2015р. сільськогосподарські культури посіяно на площі 366,2 тис. га, що в порів­нянні з 2014р. на  2,6% менше. Площа зернових  і зернобобових культур (включаючи кукурудзу) склала 153,3 тис .га,  що на 9,3 тис. га менше, ніж у 2014р.

За січень–червень 2015р. реалізовано на забій 56 тис. т худоби та птиці, що на 8,1% більше порівняно з січнем–червнем 2014р., вироблено 216,8 тис.т молока       (на 0,6% менше) та 376,8 млн. шт.  яєць  (на 19,2% менше).

За розрахунками, на 1 липня 2015р. загальне поголів’я великої рогатої худоби склало 186,3 тис. голів (на 5,5% менше, ніж на 1 липня 2014р.), у т.ч. корів – 103,1 тис. (на 6,6% менше); свиней – 333,7 тис.  (на 5,2% більше), овець та кіз – 35,1 тис. (на 1,2% більше), птиці  всіх   видів – 5434,9 тис. голів (на 14,4% менше).

Загальний обсяг реалізованої аграрними підприємствами (крім малих) власно виробленої продукції за січень–червень 2015р. порівняно з відповідним періодом 2014 р. збільшився в 1,7 рази, у т.ч. продукції рослинництва – в 3,2 рази, тваринництва – на   45,2%.

  

24.07.2015 | Президент провів розмову у "Нормандському форматі"

news-imageПрезидент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом Росії Володимиром Путіним.

Співрозмовники обговорили результати останнього засідання Тристоронньої контактної групи та її чотирьох підгруп, яке відбулося 21 липня у Мінську.

Президент України констатував погіршення безпекової ситуації на Донбасі, зокрема збільшення кількості обстрілів з боку бойовиків.

Учасники розмови наголосили на необхідності забезпечення належного моніторингу і верифікації режиму припинення вогню з боку ОБСЄ і підтримали ініціативу Президента України щодо невідкладного підписання в рамках Тристоронньої контактної групи домовленості щодо відведення танків, гармат калібром до 100 міліметрів і мінометів.

Глава Української держави особливо наголосив на необхідності звільнення усіх заручників, в тому числі незаконно утримуваних осіб на території Росії, зокрема Надії Савченко.

24.07.2015 | Щодо ДТП за участі українського пасажирського автобуса на території Республіки Польща (станом на 13:00 23.07.2015 р.)

news-imageЗа повідомленням Посольства України в Республіці Польща, 23 липня о 6:20 за місцевим часом на трасі S17, в селі Гужно-Колонія біля Гарволіна (Мазовецьке воєводство) український пасажирський автобус, у якому знаходилися 49 громадян України, потрапив в ДТП.

Остаточний висновок щодо причини аварії буде зроблено польською прокуратурою.

В результаті аварії 3 особи загинули на місці, 2 осіб - у лікарні.

На даний момент в лікарнях міст Гарволін, Отвоцк, Мінськ-Мазовєцкий, Рикі та Варшава перебуває 22 особи, які потребують надання медичної допомоги. Ще 22 особи, яким була надана перша медична допомога на місці і які не потребують госпіталізації, знаходяться в Повітовому осередку спорту і рекреації м.Мєнтне.

На місці аварії перебуває Консул України в Польщі, яка надає необхідну допомогу нашим співвітчизникам.


 

24.07.2015 | Обережно- кишкові інфекції!

На лотках ринків та магазинів розмаїття свіжих овочів, фруктів, зелені, м'ясних та молочних виробів, яєць тощо. Зважаючи на літню спеку, саме в цей період зростає небезпека захворюваності на гострі кишкові інфекції. Підчепити інфекцію можна навіть вживаючи немиті овочі та фрукти, несвіжі продукти, воду із незнайомих джерел. Найбільш вразливі до цієї недуги діти. Аби вберегтися від захворювання, варто знати, що спричиняє хворобу, її перші ознаки, способи розповсюдження, а також заходи попередження.

       Кишкові інфекції – група інфекцій, які викликають захворювання травного тракту. Особливо небезпечні – черевний тиф, дизентерія, харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, ботулізм, гастроентероколіти тощо. Причиною можуть стати віруси, бактерії, а також продукти їхньої життєдіяльності – токсини.

       Підхопити заразу дуже просто. Якщо сконтактували з чимось немитим, навіть із власними руками, наслідку можна чекати вже наступного дня. Через це кишкові інфекції називають хворобами брудних рук.

     Збудники кишкових інфекцій передаються за допомогою фекально-орального механізму, харчовим, водним, контактно-побутовим способами.

      


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Державна підтримка впровадження енергозберігаючих заходів у дії

8 квітня 2015 року затверджено постанову Кабінету Міністрів України № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010р. № 243 і від 17 жовтня 2011р. №1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення котлів, окрім газових. 

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ УКРАЇНИ

 

Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю

з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine)

та оператором ринку ІТ - послуг компанією I J I IT GROUP,

 з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.

  

Мобілізація: шоста хвиля – що потрібно знати

12 червня Президент України попередньо підбив підсумки 5 черги мобілізації

 та поставив завдання головам ОДА на проведення 6 хвилі мобілізації.

 

чит.далі...

Енергоефективний калькулятор...

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних житлових будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010р № 243 і від 17 жовтня 2011р. №1056», Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

      У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

       Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання «негазового» котла.

 

    Розрахунок енергоефективним калькулятором...

Звернення прокурора району до жителів Рожнятівщини

Шановні громадяни!

 

Так склалися обставини, що на сьогоднішній день, ми живемо в нелегкий для країни, для кожного з нас час.

А тому, ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває питання виховання в нас почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

                            Читайте далі…

Актуально!!!

 

КРИМ - ЦЕ УКРАЇНА!!!

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ І ПЕРЕМОГА!!!

Я - ГРОМАДЯНКА УКРАЇНИ!!!

Економіка

Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України 2015»

 

Порядок  денний засідання  колегії  районної  державної  адміністрації

 

Кращий державний службовець

Телефон довіри Управління СБУ в Івано-Франківській області з питань безпеки

Шановні краяни!!!

Якщо Вам стала відома інформація про вчинення корупційних правопорушень,

в т.ч. пов’язаних із вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян

за уникнення від проходження військової служби у ЗС України під час проведення мобілізаційних

процесів в державі, просимо Вас телефонувати в Управління Служби безпеки України

в Івано-Франківській області за номером цілодобової телефонної лінії (0342) 59-03-03

або за цілодобовим номером чергового по Управлінню (0342) 52-22-95.

Ваші повідомлення будуть ретельно розглянуті, у кожному випадку Службою Безпеки

буде вжито заходів у відповідності до діючого законодавства.

Управління СБУ в Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області