rda_rozh@ukrpost.ua
26 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
26.11.2014 | Звернення працівників Рожнятівської райдержадміністрації до голови облдержадміністрації Олега Гончарука

На прес-конференції 24 листопада 2014 року головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком озвучено умови формування нових команд у районах Прикарпаття. Чи не вперше, отримавши нагоду бути почутими та в процесі обговорення демократичним шляхом обрати гідного керівника, державні службовці Рожнятівщини зініціювали та провели загальні збори 26 листопада 2014 року о 11:00 год.На яких обговорили це питання та  прийняли відповідне звернення. Кандидатура чинного голови райдержадміністрації Василя Рибчака була підтримана одноголосно.

26.11.2014 | Урочисте відкриття ФАПу в селі Грабів Рожнятівського району

В неділю 23 листопада 2014 року у селі Грабів відбулось урочисте відкриття ФАПу після завершення ремонтних робіт. Участь в якому взяли  голова районної ради Назарій Іванів, заступник голови райдержадміністрації Ірина Сагайдак, головний лікар Рожнятівської ЦРЛ Віктор Тріщ, заступник головного лікаря Рожнятівської ЦРЛ Віталій Креховецький, сільський голова Грабова Галина Чекіт та громада села.

Відповідно до проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - 2» в с.Грабів проведено інноваційні енергоефективні заходи в ФАПі на суму 108,282 тис.грн., (кошти ПРООН – 54, 980 тис.грн., 47,988 тис.грн. – районний бюджет, 5,314 тис.грн. – кошти громади), а саме встановлено котел, замінено вікна, двері, влаштовано утеплюючи підлогу та замінено стелю.

26.11.2014 | Вчора питання продовження газифікації с.Небилів обговорювали на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука

25 листопада 2014 року відбулась нарада з питань продовження газифікації с. Небилів під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука та за участю начальника Рожнятівського УЕГГ Володимира Бігуна, сільського голови с. Небилів Романа Федорчака.

        Під час наради сформовано план дій щодо продовження газифікації вказаного населеного пункту та обговорено питання фінансування    

   виконання робіт Рожнятівським УЕГГ та громадою села Небилів.

26.11.2014 | Вчора відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

25 листопада 2014 року у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Рибчака.

В ході комісії були розглянуті питання щодо присвоєння прізвища новонародженій дитині та визначення місця проживання дитини.

26.11.2014 | Відпрацювання с. Князівське

25 листопада 2014 року проведено комплексне відпрацювання с. Князівське, в ході якого проводилось навчання населення правилам пожежної безпеки та дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, особливу увагу звернуто на багатодітних сімей, одиноких осіб похилого віку, яким було роздано застережливі матеріали щодо обережного поводження з вогнем у побуті, під час користування газовими та електронагрівальними приладами, пічним опаленням, особливо під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, дотримання правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

26.11.2014 | Президент обговорив з керівництвом ЄБРР фінансування реформ в Україні

news-imageПрезидент зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на чолі з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

 Президент України подякував ЄБРР за високий рівень підтримки. «Європейський банк реконструкції і розвитку, Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та Європейський інвестиційний банк є одними з найбільших інвесторів в Україну в сьогоднішній надзвичайно складній ситуації», – наголосив Президент. Глава держави відзначив позитивний досвід залучення ЄБРР у процес реформ в Україні.

26.11.2014 | Олег Гончарук: При призначенні на посади голів РДА в першу чергу враховуватимуться фаховість, авторитет і бажання працювати

news-imageКерівник райдержадміністрації повинен бути, перш за все, фаховою та авторитетною людиною. Таке переконання висловив, відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції, голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

«Це має бути людина з вищою освітою, яка є керівником певного рангу, авторитетна у районі, яка користається повагою та підтримкою жителів цієї місцевості, − підкреслив він. − Я повинен розуміти, що ця людина предметно бачить як працювати, що робити».   

25.11.2014 | За виявлене порушення рожнятівському підприємцю доведеться сплатити 17 тисяч гривень

Під час перевірки однієї із крамниць на Рожнятівщині перевіряльники вилучили алкогольні напої різних торгових марок, які були марковані акцизними марками із зображенням «козачка».

В подальшому призначено судову технічну експертизу марок акцизного податку, якими маркована така алкогольна продукція. Згідно висновку експерта,  марки, які знаходились на алкогольних напоях, не відповідали маркам акцизного податку на алкогольні напої, які знаходяться в офіційному обігу.

За зберігання, реалізацію алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку горе - підприємцю доведеться сплатити фінансову санкцію в сумі 17000 грн.

За зазначене порушення буде складено протокол про адміністративне правопорушення, міру відповідальності якого буде визначати місцевий суд.

25.11.2014 | На Рожнятівщині проходив одноденний тематичний семінар: "Реформування системи запобігання корупції"

24 листопада 2014 року на Рожнятівщині проходив одноденний виїзний тематичний семінар «Реформування системи запобігання корупції» для працівників райдержадміністрації.

       Семінар проводив заступник директора Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

25.11.2014 | Ліси Рожнятівщини збагатили бюджет на 4.81 млн. грн.

 Така сума збору за спеціальне використання лісових ресурсів надійшла до бюджетів усіх рівнів з початку 2014 року. Зокрема, 1.3 млн грн збору від заготівлі лісу та користування його дарами поповнили скарбницю протягом листопада цього року. Слід зазначити, що розрахунок лісового збору складається за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 21 грудня 2012 року №1404, та подається до податкової інспекції за місцем розташування лісової ділянки. Також з метою залучення до оподаткування всіх лісокористувачів, фахівці органу доходів і зборів області проводять звірки з органами дозвільної системи та аналіз діяльності представників бізнес-активу. Саме такі кроки і дозволили забезпечити позитивну динаміку надходжень «лісового» збору до скарбниці.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

Звернення до жителів Рожнятівщини від штабу Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району.

Згідно прийнятого рішення

Координаційного центру з питань оборони Рожнятівського району

при сільських, селищних радах

створюються пункти прийому гуманітарної допомоги

для військовослужбовців у зону АТО.

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2014-2015 рр. НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО З 22 ЖОВТНЯ 2014 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

РОЖНЯТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

"ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ"

від 21.10.2014 р. № 278

"Про затвердження Методичних рекомендацій з питань захисту персональних даних"

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,

«Про захист персональних даних», «Про внесення змін до деяких законів

України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав

людини у сфері захисту персональних даних».

До відома!!!
2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області