rda_rozh@ukrpost.ua
30 Серпень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Єдиний інформаційний центр для учасників АТО та їх сімей

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
26.08.2015 | Рятувальники ліквідували пожежу торфу

23 серпня о 20:04 на пункт зв’язку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу торфу окремими осередками на площі 1 га на території торфового родовища ПраТ «Івано-Франківськторф» в селі Верхній Струтин Рожнятівського району в урочищі Під Бором. Негайно до місця виклику прибули рожнятівські вогнеборці, які ліквідували горіння окремих осередків торфу на площі 0,4 га. Завдяки оперативним та професійним діям рятувальники запобігли розповсюдження вогню. Ліквідувати пожежу вдалось 25 серпня о 18:50.

Такі пожежі є вкрай небезпечними. Зазвичай причинами такого лиха стає необережне поводження людей із вогнем або спалювання сухої трави та сміття.

Слід пам’ятати, що температура при пожежах торфу може сягати 1000 градусів за Цельсієм. Крім того, торф має здатність до горіння під час дощу. Ось чому різке зниження температури не допоможе припинити торф’яну пожежу чи зменшити її обсяги. Небезпечні такі пожежі раптовими проривами вогню з під землі, а також й тим, що неможливо визначити межі розповсюдження горіння. Адже ознаки торф’яної пожежі не завжди помітні на поверхні землі. Крім того, сам торф, вигоряючи із середини, утворює пустоти, в які може провалитися як людина так і транспорт. Отож, будь-яке недбальство чи легковажність може стати поштовхом до розвитку ще однієї торф’яної пожежі і завдати значного клопоту не тільки рятувальникам. Під загрозою можуть опинитися не лише компоненти екосистеми, а й домівки людей, які межують із торф’яними полями.

Шановні мешканці Рожнятівщини!

Будьте обережними у поводженні з вогнем!

Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»

 

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ УДСНС

26.08.2015 | Павло Розенко на розширеному засіданні Кабміну із головами ОДА: Заборгованість із виплати заробітної плати вдалося скоротити лише в Івано-Франківській, Житомирській областях та місті Києві

news-imageМіністр соціальної політики України Павло Розенко під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України дав завдання головам обласних державних адміністрацій протягом тижня скликати на місцях комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та провести аналіз стану справ та причин зростання заборгованості.

«Якщо Ви побачите, що керівник підприємства не йде на конструктивний діалог, то я нагадую, що за несвоєчасну виплату заробітної плати передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність», - сказав Павло Розенко, звернувшись також до очільників центральних органів виконавчої влади з проханням перевірити стан виплати заробітної плати на держпідприємствах.

За словами Павла Розенка, заборгованість із заробітної плати протягом семи місяців зросла майже на 50% і на сьогодні становить 1 млрд. 960 млн. гривень. Скоротили заборгованість лише у Житомирській, Івано-Франківській областях та місті Києві.

26.08.2015 | На Рожнятівщині почастішали випадки загорань сухої трави.

Так, 21 серпня у селі Сливки рятувальники ліквідували пожежу трав'яного настилу. Аналогічні випадки загорянь відбулись 22 та 24 серпня в селі Сваричів, а 25 серпня місцеві вогнеборці здійснили виїзд на ліквідацію сухої трави та чагарників на відкритій території в селищі Рожнятів.

Як свідчить статистика, найчастіше загорання виникають на приватних господарських угіддях, на узбіччях вздовж автомобільних доріг, поблизу лісових масивів, на відкритій території в полі. Основною причиною виникнення пожеж сухої трави є необережність громадян у поводженні з вогнем, нехтування людьми елементарних правил пожежної безпеки. Виникнення пожеж в природних екосистемах може завдати значних матеріальних збитків, оскільки є ризик поширення вогню на житлові та дачні будинки, господарські споруди. Неконтрольоване горіння трави швидко охоплює великі території і загрожує знищенню лісових масивів, обладнанню систем електро- та газопостачання, завдає шкоди довкіллю.

РожнятівськийРВ УДСНС в області закликає громадян відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Шановні мешканці Рожнятівщини!

Будьте обережними у поводженні з вогнем!

Дотримуйтесьправил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»

 

 

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ УДСНС

26.08.2015 | З 1 вересня зміняться мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на алкогольні напої

 Згідно з постановою  Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957» від 17.06.2015 р. № 426, з 1 вересня 2015 року, підвищується розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

Зокрема, з 1 вересня мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту зросте до до 175,96 гривень. Мінімальна роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100-відсоткового спирту зросте до 274,5 гривень.

Податківці звертають увагу на посилену відповідальність за порушення законодавства в сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у випадку оптової   або   роздрібної  торгівлі  коньяком,  алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими  за  встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни  на  такі  напої,  передбачено фінансову санкцію у вигляді штрафу -  100  відсотків вартості отриманої партії товару,  розрахованої виходячи з мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, але не менше 10000 гривень.

26.08.2015 | Арсеній Яценюк про нову структуру ОДА: «Не кількістю, а якістю»

news-image26 серпня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів України. Одним із питань, на якому було закцентовано окрему увагу Арсенія Яценюка, стало реформування структури обласних державних адміністрацій.

За словами Прем’єр-міністра України, нова структура обласних державних адміністрацій повинна відповідати тим викликам і потребам, які сьогодні є в країні. Зокрема, вона повинна відповідати структурі центральної влади.

Глава Уряду нагадав, що створена робоча група з розробки нової структури ОДА.

«Ефективність роботи кожної обласної державної адміністрації повинна полягати в наступному -  не кількістю, а якістю. Якщо ви проводите оптимізацію ОДА, то фонд оплати праці залишається той самий, який у вас є. І це дає можливість преміювати фахових працівників і наймати тих людей, які здатні дійсно проводити зміни і реформи в кожній з ваших областей», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час розширеного засідання Уряду за участі керівників ОДА.

26.08.2015 | Платники Рожнятівщини сплатили понад 7 мільйонів гривень за користування природними ресурсами

 

З початку 2015 року рожнятівськими платниками податків сплачено 7,2 млн.  гривень до зведеного бюджету за користування природними ресурсами. Про це повідомив в.о начальника ДПІ у Рожнятівському районі Петро Гошовський.

Посадовець зазначив, що найбільші суми надійшли від плати за користування лісовими ресурсами - 5,6 млн. грн. та за користування надрами – 1,6 млн. грн.

«Платежі за користування природними ресурсами – є найважливішим компонентом економічного механізму природокористування. Кожна додатково сплачена до державної скарбниці гривня - це вагомий внесок у зміцнення економіки держави та збереження її цілісності», - зазначив Петро Гошовський.

 

22.08.2015 | Привітання голови райдержадміністрації Ірини Люклян з Днем незалежності України

Дорогі жителі Рожнятівщини!!!


         Двадцять 
чотири роки тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі.


         201
3-2015 роки є, мабуть, найскладнішими за всю історію сучасної України. Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Саме захищаючи рідну землю, полягло вже понад сотні українців, які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно. І на Рожнятівщині є свої Герої: Герой Небесної Сотні Михайло Костишин з с.Н.Струтин та учасник АТО Микола Михайлишин з с.Липовиці, які віддали своє життя за нас з Вами.  


         Та наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти і у цих випробуваннях – ми переможемо! У такий складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднав людей різних національностей. Скрізь майорять жовто-блакитні прапори. Бути українцем – почесно. Я переконана, що лиха година скоро мине.


        Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну.


        Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.


        Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

 

        Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 

Молімося за нашу Батьківщину, за нашу Україну!

 

Слава Україні!!!

 

Героям Слава!!!

 

 

З повагою,

 

Голова районної

державної адміністрації                                            Ірина Люклян

21.08.2015 | Відбулась нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука

20 серпня 2015 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука.

В ході наради комісія затвердила коефіцієнти згідно складених актів обстеження кількості перевезених пасажирів-пільговиків до платників за проїзд.

20.08.2015 | Відбулась нарада з директорами шкіл

17 серпня 2015 року в залі засідання райдержадміністрації відбулась нарада з директорами загальноосвітніх шкіл району та завідувачами дошкільних закладів району за підсумками об’їзду освітніх закладів щодо готовності їх до нового навчального року під керівництвом голови райдержадміністрації Ірини Люклян.

         В нараді участь взяли начальник відділу освіти Роман Стоцький, в.о. начальника Рожнятівського районного управління Державної санітарноепідеміологічної служби в Івано-Франківській області Іванна Брич, головний лікар Перегінської номерної лікарні Галина Шкіра, начальник фінансового управління РДА Ростислав Баричка.

Довідку про виконання розпорядження райдержадміністрації  №132 від 17 червня 2015 року «Про закінчення 2014-2015 навчального року, підготовку до нового 2015-2016 року  та до роботи  в осінньо-зимовий період» озвучив начальник відділу освіти РДА Роман Стоцький, який доповів, що для надання закладам освіти допомоги була створена моніторингова група. Були затверджені заходи щодо завершення минулого і підготовки до нового навчального року, а також графіки об'їздів і огляду шкіл з метою визначення їх готовності до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді. З 3 по 12 серпня члени комісії здійснили об’їзди шкіл та дошкільних навчальних закладів.

20.08.2015 | Звернення до мешканців Рожнятівщини!

Зважаючи на суху спекотну погоду, яка вже тривалий період встановилася на території області, підвищується ризик виникнення випадків пожеж. З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період частішають випадки пожеж в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.

Переважна більшість пожеж виникло на відкритих ділянках через неконтрольоване спалювання сміття, сухої трави на сільськогосподарських угіддях, уздовж доріг.

Пожежі сухої трави та стерні трапляються як на відкритій території, так і на приватних господарських ділянках. Причиною їх виникнення найчастіше є необережне поводження людей з вогнем або ж недолуге «хазяйнування» на обійстях.

Про шкоду трав'яних пожеж можна говорити багато. Причому це стосується як неконтрольованого, так і навмисного, контрольованого випалювання, яке нерідко практикується сільськогосподарськими підприємствами для очищення своїх земель для зниження ризиків загорання лісів.

Трав'яні пожежі можуть призводити до суттєвого зниження ґрунтової родючості. Така пожежа не збільшує кількість поживних речовин в ґрунті. Однак при цьому втрачаються азотні сполуки, значна частина яких згоряє в пожежі, і органічна речовина ґрунту – відмерлі, але не розкладені частини рослин. Органічна речовина забезпечує пористість ґрунту, утримує вологу, утримує доступні поживні елементи. Спалювання органічної речовини – це основний фактор зниження ґрунтової родючості.


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ УКРАЇНИ

 

Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю

з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine)

та оператором ринку ІТ - послуг компанією I J I IT GROUP,

 з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.

  

Мобілізація: шоста хвиля – що потрібно знати

12 червня Президент України попередньо підбив підсумки 5 черги мобілізації

 та поставив завдання головам ОДА на проведення 6 хвилі мобілізації.

 

чит.далі...

Енергоефективний калькулятор...

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних житлових будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010р № 243 і від 17 жовтня 2011р. №1056», Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

      У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту.

       Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання «негазового» котла.

 

    Розрахунок енергоефективним калькулятором...

Звернення прокурора району до жителів Рожнятівщини

Шановні громадяни!

 

Так склалися обставини, що на сьогоднішній день, ми живемо в нелегкий для країни, для кожного з нас час.

А тому, ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває питання виховання в нас почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

                            Читайте далі…

Актуально!!!

 

КРИМ - ЦЕ УКРАЇНА!!!

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ І ПЕРЕМОГА!!!

Я - ГРОМАДЯНКА УКРАЇНИ!!!

Економіка

Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України 2015»

 

Порядок  денний засідання  колегії  районної  державної  адміністрації

 

Кращий державний службовець

Телефон довіри Управління СБУ в Івано-Франківській області з питань безпеки

Шановні краяни!!!

Якщо Вам стала відома інформація про вчинення корупційних правопорушень,

в т.ч. пов’язаних із вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян

за уникнення від проходження військової служби у ЗС України під час проведення мобілізаційних

процесів в державі, просимо Вас телефонувати в Управління Служби безпеки України

в Івано-Франківській області за номером цілодобової телефонної лінії (0342) 59-03-03

або за цілодобовим номером чергового по Управлінню (0342) 52-22-95.

Ваші повідомлення будуть ретельно розглянуті, у кожному випадку Службою Безпеки

буде вжито заходів у відповідності до діючого законодавства.

Управління СБУ в Івано-Франківській області

ВІДЕОРОЛИКИ

 ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

 

Не будь байдужим!!! Вступай до Лав Збройних Сил України!!!

 

Мобілізація триває за планом

 

Мобілізація в Україні


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області