rda_rozh@ukrpost.ua
18 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
17.09.2014 | Олег Гончарук: «В час, коли на Сході нашої країни школи піддаються руйнації агресором, на Заході ми розбудовуємо їх з нашими європейськими партнерами»

news-imageНа переконання голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, відкриття нового корпусу Католицької школи святого Василія Великого в Івано-Франківську стало хоч і маленьким, але яскравим прикладом дружньої допомоги та підтримки Німеччини, які так важливі нашій країні у ці непрості часи.

Про це очільник області заявив 16 вересня під час зустрічі з Послом Федеративної Республіки Німеччина Крістофом Вайлем в рамках його офіційного візиту на Прикарпаття.

«Символічним у цьому контексті є те, що в час, коли на Сході нашої країни школи піддаються руйнації агресором, на Заході ми розбудовуємо їх з нашими європейськими партнерами», – зауважив Олег Гончарук.

16.09.2014 | Угода про асоціацію – де-факто програма реформ в Україні, заявляє Президент на нараді з керівниками фракцій напередодні ратифікації

news-imageПрезидент України Петро Порошенко на нараді з керівниками депутатських фракції та груп Верховної Ради подякував за «тверду і принципову позицію» щодо запланованої на завтра ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

«Сьогодні і завтра в Україні - історичні дні», - відзначив Президент, повідомивши про направлення до Верховної Ради подання про ратифікацію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Відзначивши, що свого часу «це був надзвичайно амбітний пілотний проект», Глава держави подякував усім, хто взяв участь у його розробці.

Президент наголосив на тому, що процедура ратифікації розпочнеться синхронно: як планується, у Верховній Раді – о 13.00 за київським часом, у Європейському Парламенті – о 12.00 за європейським часом. Європарламент провів підготовку до ратифікації по спеціальній скороченій процедурі. «Ті речи, які потребували три-чотири місяці кропіткої роботи по підготовці ратифікації в Європарламенті, були пророблені за дуже короткий термін - ми вклалися у два тижні», - повідомив Петро Порошенко.

16.09.2014 | 16 вересня 2014 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів голова Рожнятівської райдержадміністрації Василь Рибчак.

  В ході засідання розглянуто 2 питання щодо захисту законних прав та інтересів дітей.

 Із заявами громадян ознайомила начальник служби у справах дітей Віталія Попович, яка наголосила на необхідності глибокого вивчення питань та прийняття об’єктивних рішень, що стосуються забезпечення захисту прав дітей. Були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

 З усіх питань порядку денного комісія прийняла відповідні висновки та рішення.

16.09.2014 | Квартира для дітей-сиріт

Опікун Ольга Осташ подарувала дітям-сиротам двокімнатну квартиру у Брошневі-Осаді

Минулого року для придбання житла дітям-сиротам   Люшик Борису та Василю з державного бюджету було виділено 40 тис. грн. Опікуну п’ятьох дітей-сиріт Осташ Ользі Матвіївні навіть довелося продати родинний будиночок у селі Ясень, щоб придбати квартиру у Брошневі-Осаді. Цьогоріч Ольга Матвіївна знову звернулася у службу у справах дітей райдержадміністрації з проханням посприяти у виділенні коштів для посвідчення акту дарування ще однієї квартири  своїм підопічним онукам тринадцятирічному Василю та дев’ятирічному Степану Люшикам.

Завдяки спільним зусиллям голови райдержадміністрації Василя Ярославовича Рибчака та голови районної ради Назарія Івановича Іваніва з місцевого бюджету по районній програмі «Соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей до 2016 року» на цю потребу було виділено 4 тис грн. Саму ж квартиру опікун придбала ще минулого року за кошти, які щомісячно одержувала на утримання своїх підопічних. Завдяки сприянню служби у справах дітей долучилися до доброї справи і благодійники.

15.09.2014 | Олег Гончарук: Не дозволю, щоб наші люди їхали на війну непідготовленими (ФОТО)

news-imageНа переконання новопризначеного голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в зону проведення антитерористичної операції мають відправлятися належним чином підготовлені та забезпечені необхідними засобами захисту військовослужбовці. Про це новий очільник області розповів на прес-конференції 11 вересня.

Коментуючи ситуацію, що склалася з 5-им батальйоном територіальної оборони «Прикарпаття», Олег Гончарук запевнив представників засобів масової інформації, що не допустить повторення подібного й не дозволить відправляти в зону бойових дій непідготовлених людей.

«Ми не маємо права відправляти в зону проведення антитерористичної операції нефахових, без достатньої підготовки людей. Як голова облдержадміністрації, я готовий гарантувати, що категорично не дозволю, щоби наші хлопці їхали туди непідготовленими», – відзначив Олег Гончарук.

Звернув увагу новий очільник області й на недостатнє матеріально-технічне забезпечення прикарпатських військовослужбовців: «Не можна, щоби виникала ситуація, коли наші військові, відправляючись в зону АТО, не мають належних засобів для свого захисту. Мені прикро, що така ситуація взагалі мала місце і я докладу усіх зусиль, щоб її повторення стало неможливим", - наголосив високопосадовець.

15.09.2014 | Геннадій Зубко: Розвиток України можливий в результаті підвищення відповідальності та передачі повноважень представникам органів місцевого самоврядування

news-imageОдне з основних завдань, на якому сьогодні акцентують увагу президент і уряд – проведення реформи органів місцевого самоврядування, внаслідок чого стануть можливими децентралізація влади, фінансових ресурсів, посилення ролі громад у вирішенні питань життєдіяльності територій, наголосив, представляючи голову облдержадміністрації Олега Гончарука, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

«Усвідомлюємо, що розвиток України можливий в результаті підвищення відповідальності та передачі повноважень представникам органів місцевого самоврядування, – підкреслив посадовець. – Дуже хотілося, щоб після переобрання новий склад парламенту прийняв Конституцію, за якою голова обласної державної адміністрації не буде призначатися, а обиратиметься обласною радою».

Необхідність у таких змінах, за словами Геннадія Зубка, довела нинішня ситуація, коли в умовах російської агресії на місцях у зоні бойових дій залишились і відповідально працюють саме ті керівники, яких обирали громади, – міські, сільські та селищні голови.

15.09.2014 | Олег Гончарук: «Моє головне завдання – досягнення ефективного результату, якісних зрушень та висхідного розвитку області»

news-image11 вересня в залі засідань обласної державної адміністрації за участі першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

Як відзначив у своєму виступі Олег Романович, його головне завдання на посаді – досягнення ефективного результату, якісних зрушень та висхідного розвитку області. Основа для цього – рішучі, швидкі, чіткі та прозорі управлінські дії.

«Я маю чіткий план і спрямовуватиму на його виконання усі свої зусилля. Хочу досягти реального результату, прагнутиму, щоби після нашої роботи слово держслужбовець викликало у громадськості, в першу чергу, повагу та розуміння – це основа будь-якої демократичної держави. Вступаючи на посаду, прекрасно усвідомлюю всю міру відповідальності, усвідомлюю, що в країні сьогодні війна, усвідомлюю, в якому стані знаходиться економіка, розумію, що діяти необхідно рішуче і швидко», – наголосив Олег Гончарук.

11.09.2014 | 09 вересня 2014 року відбулось засідання комісії ТЕБ та НС за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука.

09 вересня 2014 року відбулось засідання комісії ТЕБ та НС за участю першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Тринчука.

Слухали питання, щодо стану протипожежного постачання в районі, утримання та хід технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Обговорили ситуацію та відшкодування збитків завданих стихією, яка склалась на території Ясеньської с/ради .

За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорень, комісія вирішила рекомендувати с/голові с.Ясень прискорити освоєння коштів по берегоукріпленнюю правого берега р.Лімниця пошкодженого внаслідок стихії 15-16 травня 2014 р.

 

 

Відділ організаційно-інформаційної

роботи апарату райдержадміністрації                                                 

11.09.2014 | До відома керівників підприємств, установ та організацій

          Наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 458 від 08.08.2014 затверджено «Програму загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях».

Зазначена Програма розроблена відповідно до Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» з метою встановлення рекомендованого змісту різних форм навчання, а також навчального часу на їх проведення.

Програма складається з наступних розділів:

- загальні положення;

- орієнтовний обсяг засвоєних знань та вмінь за програмою;

- рекомендована тематика та орієнтовний зміст тем за розділами програми;

- рекомендований зміст практичних форм навчання за Програмою навчально-матеріального майна та нормативних документів.

Для своєчасного планування та здійснення заходів з організації навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях - керівникам підприємств, установ та організацій пропонується ознайомитись з вищезазначеною Програмою.

Повнийтекст наказу та Програми розміщений на офіційному вебсайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій - http://www.mns.gov.ua/ у розділі накази – накази (з основної діяльності).

 

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ УДСНС

11.09.2014 | До 15 вересня Уряд внесе до Парламенту проект Держбюджету

news-imageЯк передбачено Конституцією, Уряд України до 15 вересня внесе до Парламенту проект закону про Державний бюджет, де чітко визначені мільярдні витрати на оборону, і додаткові закони, які концептуально змінюють бюджетну і податкову політику в країні, - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 10 вересня, в якому взяли участь Президент України Петро Порошенко, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, голови обласних державних адміністрацій та міста Києва

Глава Уряду зазначив, що 9 вересня Уряд України провів "майже останню нараду з приводу підготовки пакету бюджетної реформи і внесення змін до податкового і бюджетного законодавства».

«Незважаючи на виборчий процес, бюджет - точно не агітка політичної сили, чесний і справедливий», - сказав він.

Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд готовий доповідати щодо проекту бюджету в Парламенті і висловив сподівання, що Верховна Рада збереться для того, щоб проголосувати за дані законопроекти.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

До уваги платників податків!

 У приймальні громадян ДПІ Рожнятівського району 21 серпня ц.р. з  14-00 до 15-00 год. особистий прийом громадян буде проводити заступник начальника ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області – Глушпенко Віктор Миколайович.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 календарних днів до дати прийому.

Здійснити запис на прийом можна у Центрі обслуговування платників  за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4 або за телефоном (03474) 2-12-83.

До відома!!!
Шановні жителі Прикарпаття!

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня

в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів,

2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Щодо проведення IV Європейського Конгресу малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що 22-25 вересня ц.р. в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться  Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М. Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області