rda_rozh@ukrnet.ua
2 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

УВАГА !!! АКТУАЛЬНО !!!  

 

Зразки документів для призначення житлової субсидії

 

Удосконалення порядку надання житлових субсидій

 

(бланк заяви, бланк декларації)

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви

Працює телефонна гаряча лінія:  тел.2-11-67,понеділок-п'ятниця

з8:00 до17:00 год.

 

Кращий державний службовець

У Рожнятівському районі створено та працює Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

НАЦІОНАЛЬНА АКЕДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯновини
29.04.2016 | Привітання!

 

29.04.2016 | «Відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції»

                                  27 квітня у залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Участь у засіданні взяли представники Центру, відповідальні особи за роботу з учасниками АТО з числа працівників держустанов, а також запрошені голова Районної ради Василь Рибчак та його заступник Олег Понайда. Відповідно до порядку денного було розглянуто наступні питання:

1. Ознайомлення з Положенням про районний Центр допомоги учасникам АТО, аналіз основних напрямків роботи та закріплених осіб.                                   2. Визначення порядку взаємодії Центру з відповідальними особами за роботу з учасниками АТО.                                                                                 3.

29.04.2016 | Валерій Крецул представив працівникам департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури ОДА директора – Назарія Іваніва

news-imageВ облдержадміністрації відбулося урочисте представлення новопризначеного директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури облдержадміністрації Назарія Іваніва.

«З огляду на значний досвід у керуванні Рожнятівською районною радою, веденням підприємницької діяльності, сподіваюся, що Ви зможете вміло проявити себе як фаховий керівник і у органах виконавчої влади», - наголосив Валерій Крецул.    

29.04.2016 | У Нацдержслужбі роз’яснили обмеження закону "Про державну службу"

news-imageУ середу, 27 квітня, в Українському кризовому медіа центрі відбувся брифінг на тему: "Впровадження закону про державну службу: що це означає".

Костянтин Ващенко, голова Національного агентства України з питань державної служби надав роз’яснення щодо обмежень, передбачених ст.10 Закону України "Про державну службу", який набуває чинності 1 травня 2016 року, зокрема щодо заборони поєднувати державну службу і представницький мандат.

Позиція Національного агентства, Міністерства юстиці України, експертів полягає в тому, що є загальний принцип незворотності дії будь-якого закону. Отже ця норма не може поширюватися на осіб, які були прийняті на посади, коли діяло попереднє законодавство про державну службу. Такі особи можуть поєднувати державну службу і представницький мандат.

Пряму мову голови Національного агентства України з питань державної служби можна знайти за цим посиланням: http//uacrisis.org/ua/stream.

29.04.2016 | Руслана Лижичко виступає за енергоефективність та візьме участь у II Форумі енергоефективного партнерства

Цього року Форум енергоефективного партнерства, який організовує Держенергоефективності 12 травня у м. Києві, отримав підтримку посадовців високого рівня, міжнародної спільноти, експертного середовища та громадських діячів.

Так, Руслана Лижичко, народна артистка України, громадська діячка, народний депутат України V скликання, повідомила про намір взяти участь у II Форумі енергоефективного партнерства. Про це вона написала у своєму блозі на сайті видання "Українська правда".

Руслана Лижичко також акцентувала, що підтримує розвиток сфери ефективного споживання енергоресурсів та бачить у цьому шлях до енергетичної незалежності України.

29.04.2016 | Напередодні Великодня рятувальники дбають про безпеку храмів

Щороку український народ відзначає одне з найсвітліших християнських свят країни – день воскресіння Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.

Це свято традиційно пов’язане не тільки з посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок, адже Пасхальний вогонь відіграє велику роль в богослужінні.

Звершуючи святкові служби священики та прихожани використовуватимуть кадильне вугілля та свічки. Застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності, відтак нагадування про ретельне дотримання правил пожежної безпеки є якраз доречним.

Прихожани повинні чітко уявляти які можуть бути наслідки від необережного поводження з вогнем. Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути – одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

27.04.2016 | Субсидії мають стимулювати впровадження енергоефективних заходів, — Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства

news-imageТреба створювати спеціальний Фонд енергоефективності, щоб споживачі, що змушені себе обмежувати, бачили, що їхні кошти відкладаються у фонді, і згодом можуть повернутися. Принцип субсидування має стимулювати впровадження енергоефективних заходів.

Сьогодні ж в Україні субсидії стримують розвиток економіки країни. Адже вони стимулюють споживання електроенергії, зокрема, найзаможнішими верствами населення. Такий підхід руйнує економіку цінностей. Про це заявив директор Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства Януш Копач під час круглого столу «Енергетичні субсидії в Україні та перші результати реформи», організованого Комітетом з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України.

27.04.2016 | Незабаром стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

news-image5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, що розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

27.04.2016 | Правила поведінки в натовпі

Рекомендації, які допоможуть уникнути неприємностей і нещасних випадків у натовпі:

- намагайтеся уникати великих скупчень людей;

- не приєднуйтесь до натовпу, якою б не була зацікавленість подією, що відбувається;

- під час масових заворушень намагайтесь обійти натовп. Ви можете потрапити під дії співробітників спецпідрозділів;

26.04.2016 | Вже 30 років б’є тривожний дзвін Чорнобиля

26 квітня 2016 року в Рожнятові біля каплички «Пам’яті жертв Чорнобильської трагедії 1986 року» проведено годину-реквієм «Вже 30 років б’є тривожний дзвін Чорнобиля» до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Вшанувати ліквідаторів, які героїчно стали на двобій з атомним лихом, завітали представники місцевої влади, духовенство, представники громадських організацій, бібліотекарі, медики і працівники управління Пенсійного фонду, які опікуються чорнобильцями, та жителі селища. 
      Отець Богдан Головчак відправив панахиду за тими, чиї життя забрав Чорнобиль, і зачитав звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви і всіх людей доброї волі з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

 

     


ВІДЕОРОЛИКИ

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ МОБІЛІЗАЦІЇ

ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

До відома громадскості Району

Оперативна інформація з питань цивільного захисту

Дії у надзвичайних ситуаціях

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

ІНФОРМАЦІЯ

Про об'єкти державної, комунальної та приватної власності Рожнятівського району, у яких можливе розміщення

громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

 детальніше…

АНОНС II ФОРУМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА

 «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери

та переваги для житлових будівель»

 

12 травня 2016 року в м. Києві в НСК «Олімпійський» відбудеться II Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель».

Захід започаткує проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії в Україні стосовно термомодернізації об’єктів бюджетної та житлової сфер.

Ключовою подією Форуму буде підписання Меморандумів про партнерство між Агентством та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

 

 

Детальніше…

ВІДКРИТО СТОРІНКУ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РОЖНЯТІВСЬКОМУ РАЙОНІ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK

Основною метою функціонування сторінки є забезпечення інформування користувачів соціальної мережі про діяльність управління Пенсійного фонду України в районі, зміни в пенсійному законодавстві та інших актуальних питань сьогодення. 

Відкриття сторінки у соціальній мережі – це крок назустріч страхувальникам, застрахованим особам та людям пенсійного віку, які зможуть залишати свої питання, зауваження та побажання з багатьох аспектів діяльності Пенсійного фонду району, що зробить більш дієвим зворотній зв’язок керівництва установи з користувачами соціальної мережі. 

Шукайте нас за назвою «Управління Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі» або за адресою:  https://www.facebook.com/RozhnyativPFU/.

ГРАФІК ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ ГУПФУ в області

ГРАФІК

 

ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

КЕРІВНИЦТВОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ОБЛАСТІ

НА   ІІ  КВАРТАЛ 2016 РОКУ

 

25  ТРАВНЯ   2016 року 

 

Берчак Роман Максимович 

 

заступник начальника

головного управління

  

Прийом громадян проводиться з 10 год.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.

Своїм громадянам Уряд пропонує здешевити послуги житлово-комунального господарства низкою кроків, наприклад, встановити негазовий котел. Для придбання таких котлів можна скористатися кредитом.

Чит.далі...

Детальніше ...

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Рожнятівського району.
Оголошення про надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинилися в складних життєвих обставинах

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 09.02.2016  № 1771/0/14-16/081 просимо підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції Мінсоцполітики щодо надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014  № 535.

 

Чит.далі…

Команда проекту "Івано-Франківська область - край для туризму" запрошує до участі у літній школі з питань розвитку туризму

http://rtic.if.ua/uploads/1F8UF2.jpgУ рамках проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що фінансується ЄС, департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром, оголошують конкурс на участь у «Літній школі» з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області.

 

Чит.далі...

31 березня – 28 квітня проводитеметься відбір кращих співаків та музичних проектів Івано-Франківської області на перемогу в номінації "IF music Awords".

Наразі визначені такі номінації: 1.POP, 2.Естрадна пісня, 3.DANCE, TRAP, 4.RAP, R&B, 5. Авторська пісня. 6. Кліпи. Проект телевізійний, всі відбіркові тури, пів фінали та фінали транслюватимуться на ОТБ Галичина. Тел. для участі: 0956555256, facebook.com/musicif.

 

Чит.далі…

До уваги суб’єктів надання туристичних послуг Рожнятівщини!

У рамках проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що співфінансується ЄС,  розпочато он-лайн консультування суб’єктів надання туристичних послуг Івано-Франківщини (http:// www.if.gov.ua/news/31226).

Форма для запитань он-лайн консультування суб’єктів надання туристичних послуг Івано-Франківщини

 

Чит.далі…


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної радиРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області