rda_rozh@ukrpost.ua
2 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
урядові сайти
_________________________

 

 

 


ВАЖЛИВО

КАНАЛ YOUTUBE РОЖНЯТІВСЬКОЇ РДА 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,

ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

 План  заходів  райдержадміністрації по  підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Програми,  реалізація  яких  спрямована для забезпечення  громадян житлом , які  потребують  покращення  житлових умов.

Рожнятівська районна державна адміністрація

Рожнятівська районна рада

          Шановні жителі Автономної Республіки Крим, які в зв’язку з ситуацією, яка склалась на півострові і виявили  своє бажання щодо виїзду своїх сімей на тимчасове проживання. Рожнятівськийрайон Івано-Франківської області висловлюєсвою готовність прийняти бажаючих для поселення.

       Відповідальна особа за координацію діяльності щодо забезпечення тимчасового проживання – Попович Віталія Ярославівна, тел.роб. (03474) 2-11-97, моб. (050) 7488399, (098) 6242390.

       Реєстрація проводиться також за телефонами:  

      (03474) 2-03-97; (03474) 2-05-38; (03474) 2-07-82.

      До відома громадськості, установ

      та організацій району!

Про відкриття рахунку

Відповідно до протоколу засідання наради від 17 березня ц. р. під головуванням голів ОДА та облради

з питань заходів щодо мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення 

повідомляємо про відкриття рахунку для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб

для фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи.

Реквізити: рахунок №31513931700001

Отримувач: ГУК в Івано-Франківській обл./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.

 новини
2.09.2014 | Інформація РНБО України щодо п’ятого батальйону територіальної оборони

news-image5 батальйон територіальної оборони згідно з рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України виведено до місця відновлення боєздатності.

Про це офіційним листом заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко повідомив голову обласної державної адміністрації Андрія Троценка.

«У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що за інформацією Генерального штабу Збройних Сил України від 28.08.2014, згідно з рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України 5 батальйон територіальної оборони виведено до місця відновлення боєздатності», – йдеться у листі.

1.09.2014 | Початок навчального року та всесвітній день знань

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

 

Щиро вітаю Вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

 

З повагою,

 

голова районної

державної адміністрації                                              Василь Рибчак

1.09.2014 | Профілактика отруєнь грибами

  

Більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки.У серпні спостерігається найбільша інтенсивінсть вегетації блідої поганки.

          

1.09.2014 | Україна та Європейський Парламент ратифікують Угоду про асоціацію синхронно

news-imageПрезидент України Петро Порошенко та Президент Європейського Парламенту Мартін Шульц на зустрічі у Брюсселі домовились про те, що ратифікація Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі Україна – ЄС проходитиме в українській Верховній Раді та Європейському Парламенті синхронно.

Петро Порошенко подякував Мартіну Шульцу за підтримку цієї ініціативи. «Це буде визначний день для України і Європи», – сказав Петро Порошенко в інтерв’ю журналістам після зустрічі.

1.09.2014 | 29 серпня 2014 року у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Рибчака.

 

       На порядку денного розглянули наступні питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного, культурного розвитку та бюджету району за І півріччя 2014 року доповіли Наталія Герасимчук – начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  та Ростислав Баричка – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

1.09.2014 | Минулого тижня відбулось засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом

28 серпня 2014 року у залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не входять за межі території району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови комітету Андрія Тринчука.

28.08.2014 | Він прийшов услід за Шевченком

                                                                                   27 серпня 2014 року у селищі Рожнятів у парку біля пам’ятника І. Я. Франка працівники районної бібліотеки провели літературно-музичну композицію «Він прийшов услід за Шевченком» до 158-ї річниці з дня народження Івана Франка. 

    ПісляШевченка долю поета-поводиря національного ідеалу українського народу перейняв Іван Франко і це високе покликання гідно і з честю виконав. Твори Великого Каменяра виховують у читача прагнення свободи і правди. І  сьогодні є актуальними проблеми, які намагався збагнути поет.
     Голова Рожнятівської РДА Василь Ярославович Рибчак зазначив, що у сьогоднішньому часі кожне слово Івана Франка є актуальним, а його прагнення свободи і правди є прекрасним прикладом для наслідування.
   

28.08.2014 | "Україно, ти воскресала, щоб жити, змучена, але не вбита"

          У районі урочисто відзначили 23-ю річницю незалежності  нашої держави.

       Урочистості з нагоди величного свята розпочалися з райцентру. Під звуки святкових маршів, патріотичних пісень про Україну у виконанні муніципального духового оркестру районного Народного дому площу Єдності заповнюють рожнятівці та гості селища. Незважаючи на дощ і прохолодну погоду, прийшло багато людей, щоб гідно відзначити День Незалежності України—своєрідне різдво нашої держави.

28.08.2014 | Відлуння свят

Символ держави, скроплений кров’ю

Саме за наш національний синьо-жовтий стяг клали голови на вівтар свободи кращі сини і дочки нашого народу протягом століть, виборюючи незалежність. І нині символ нашої держави скроплюється кров’ю на сході України, де точиться неоголошена війна. Мабуть тому так урочисто День Державного Прапора України відзначали цього року міста і села, трудові колективи, широка громадськість, бо під синьо-жовтим стягом наші бійці в зоні АТО відстоюють цілісність держави навіть ціною життя.

27.08.2014 | За несплату військового збору передбачена фінансова та адміністративна відповідальність

        За ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) військового збору до податкових агентів застосовується фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій та адміністративна відповідальність.

Статтею 127 Податкового Кодексу України передбачено, що ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть  за собою накладення штрафу в розмірі 25% суми податку, що підлягає  нарахуванню та/або сплаті до бюджету.


.

Мапа Рожнятівського району

 

Гаряча лінія РДА

Гаряча лінія РДА

(03474) 2-05-45,

(03474) 2-07-31.

Оголошення

До уваги платників податків!

 У приймальні громадян ДПІ Рожнятівського району 21 серпня ц.р. з  14-00 до 15-00 год. особистий прийом громадян буде проводити заступник начальника ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області – Глушпенко Віктор Миколайович.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 календарних днів до дати прийому.

Здійснити запис на прийом можна у Центрі обслуговування платників  за адресою: смт.Рожнятів, пл.Єдності, 4 або за телефоном (03474) 2-12-83.

До відома!!!
Шановні жителі Прикарпаття!

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня

в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів,

2014 рік - Рік Тараса Шевченка в Україні

 

логотип (2)1

 

 

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть ( «В казематі» 1847 р.)

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!

 

Детальніша інформація на сайті http://www.vpo.gov.ua

Щодо проведення IV Європейського Конгресу малих та середніх підприємств

Повідомляємо, що 22-25 вересня ц.р. в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться  Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М. Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

Третя хвиля мобілізації

Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації для організації головами обласних, Київської міської державних державних адміністрацій інформаційного супроводу

ЗАПАМ'ЯТАЙ ТА РОЗКАЖИ ЗНАЙОМИМ!!!

 Звернення по медичну допомогу здійснюється за номером «103» як стаціонарних так мобільних телефонів,а для категорії населення з вадами слуху чи мови за допомогою посилання повідомлення на e-mail: dolshnmd@ukr.netчи на мобільний телефон: 0673441856, які приймаються черговим диспетчером Рожнятівського пункту відділення ШМД,і якщо звернення відповідає вимогам наказу №370 від 01.06.2009 року та постанови №1119 від 21.11.2012 року, направляє вільну і найближчу виїздну бригаду ШМД на даний виклик.

Генеральне консульство України в Любліні інформує:

Щодо перевезення через польсько-український кордон

товарів подвійного призначення(бронижилетів, касок,

 інших військових засобів особистого захисту, броньованих ТЗ)

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області

Умови надання пільгових

кредитів через РФПП

по Івано-Франківській області


Про вибори голови районної ради

Про вибори заступника голови районної ради

 

Декларації за 2013 р.Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області