Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

25 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

25.05.2017 | Шановні жителі Рогатинщини!

Результат пошуку зображень за запитом "день героїв україни фото"Щороку наприкінці травня ми відзначаємо День Героїв. У цей день згадують всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу нашої країни.

День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час протибільшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. 


Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН і сьогоднішніх героїв, які беруть участь в АТО, відстоюючи державу в боротьбі з промосковськими бойовиками.

 

Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню українській нації.

Тож вічна пам’ять і слава всім, хто віддав життя, захищаючи країну!

Слава Україні! Героям слава!

 Голова райдержадміністрації                                      Петро Білінський

25.05.2017 | В облдержадміністрації обговорили стан впровадження та дотримання місцевими органами державної влади Закону України «Про державну службу»

news-imageСьогодні в обласній державній адміністрації відбулося спільне засідання колегії ОДА та Національного агентства України з питань державної служби, присвячене питанням практики застосування законодавства України про державну службу.

25.05.2017 | В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

news-image26-27 травня цього року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Карпатська Україна».

25.05.2017 | Про проведення роз'яснювальної кампанії щодо питань безвізу

Інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу : запитання-відповідь».

Для більш детальної інформації пропонується переглянути  веб ресурс.

24.05.2017 | Марія Савка представила нового голову Рогатинської райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка офіційно представила голову Рогатинської районної державної адміністрації Петра Білінського, зачитавши розпорядження Президента України від 22.05.2017 року №108/2017-рп.

На представлення були запрошені депутати обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної ради Роман Гринишин, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, керівники установ та організацій району, депутати районної ради, голови міської, селищної та сільських рад.

24.05.2017 | ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА!

З метою інформування доводимо до відома про те, що відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, регулюються Конституцією України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

23.05.2017 | В райдержадміністрації проведено навчання з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулося навчання з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організоване начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Галиною Долішньою.

23.05.2017 | Шановні краяни!

news-imageЩорічно в Україні наприкінці травня ми відзначаємо День Героїв. Його започаткували ще у підпільно-повстанському середовищі під час Другої світової війни.

23.05.2017 | Про призначення П.Білінського головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області

Президент присвоїв звання Героя України Андрію Кизилу (посмертно)Призначити БІЛІНСЬКОГО Петра Степановича головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області з 24 травня 2017 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.

19.05.2017 | Рогатинці вшанували пам'ять жертв політичних репресій

У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, а 23 березня 2017 року Президент України П.О.Порошенко видав Указ №75, яким передбачено низку заходів з ушанування згаданих роковин на 2017-2018 роки.

Сьогодні у Рогатині, з цієї нагоди, відбулися  поминальні заходи за жертвами політичних репресій.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун запалили свічку пам’яті у підніжжя пам’ятника Борцям за волю України, після чого місцеві священослужителі  різних конфесій відслужили поминальну панахиду за невинно убієнними.


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області