Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

29 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Рогатинщина - Опільський край

 

Рогатинський район мальовничо розкинувся серед пологих пагорбів галицького Опілля, на перетині шляхів між Івано-Франківськом, Львовом і Тернополем. Історія Рогатинщини сягає в глибоку давнину тисячоліть, в часи знаменитої липицької культури. Наш край широко відомий як батьківщина Роксолани (Насті Лісовської) - доньки місцевого священика, яка, потрапивши в полон до турків, стала дружиною султана Сулеймана ІІ (Пишного) і, фактично, тривалий час керувала цілою імперією. Сьогодні Рогатинщина – це унікальні пам`ятки історії та архітектури, відомі лікувальні здравниці, чисті водойми та заповідні ліси. Це край, багатий своєю історичною спадщиною, національними духовними традиціями, талановитими людьми. Активний розвиток туристичної інфраструктури та вдале географічне розташування дозволяють говорити про Рогатинщину як про перспективний рекреаційний регіон.

 

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Опільський край!НОВИНИ                                                                                                                   всі новини

28.04.2017 | Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/rogatynska/ua/62373/image002.jpg28 квітня 2017 року під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації  С. Демчишина  відбулося засідання районної робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

28.04.2017 | Учасники ЗНО-2017 отримають сьогодні повідомлення про місце та час тестування

news-imageСьогодні, 28 квітня, всі учасники ЗНО-2017 отримають запрошення-перепустки із зазначенням місця та часу тестування з обраних ними навчальних предметів. Відповідні повідомлення будуть розміщені на інформаційних сторінках усіх учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

28.04.2017 | Аби не було суперечок між сусідами, необхідно дотримуватися вимог Земельного кодексу України

У поточному році в головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних управліннях відмічається збільшення звернень громадян на дії інших громадян - сусідів, односельців - з причин, які можна кваліфікувати як порушення правил добросусідства.

27.04.2017 | Працівники Рогатинського підрозділу У ДСНС в області провели учням ЗОШ №2 екскурсію в пожежну частину

27 квітня в рамках Тиждня знань з основ безпеки життєдіяльності працівники Рогатинського підрозділу У ДСНС в області провели екскурсію учням  ЗОШ №2  в пожежну частину.

27.04.2017 | Марія Савка зустрілася із Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки

news-imageСьогодні у рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива», започаткованого облдержадміністрацією, відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з Надзвичайним і Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом та Почесним консулом Литовської Республіки в м. Івано-Франківську Галиною Дегтярьовою.

27.04.2017 | Формування навичок здорового способу життя

У Світанку фахівець із соціальної роботи Ольга Скобель провела тренінг для підлітків "Формування навичок здорового способу життя"

27.04.2017 | Про відзначення у районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, - говорилося на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина відбулася нарада щодо відзначення у районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у її роботі взяли заступник голови районної ради О.Вовкун, начальник відділу культури райдержадміністрації О.Рибій, представник відділу освіти райдержадміністрації, голова Рогатинської районної організації ветеранів України Петро Лисенко, засоби масової інформації.

27.04.2017 | Відбулася зустріч за «круглим столом» керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Участь  у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, декан Рогатинської УГКЦ, військовий капелан о.Дмитро Бігун, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

27.04.2017 | Об'єднана енергосистема України готова реагувати на будь-які стресові ситуації, - Ігор Насалик

Об’єднана енергосистема України готова реагувати на будь-які стресові ситуації. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості під час виступу на засіданні Уряду 26 квітня. 

27.04.2017 | Задекларувати свої минулорічні доходи громадяни можуть до 3 травня

news-imageГоловне управління ДФС в Івано-Франківській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, наближається до завершення. Цьогоріч граничний термін подання громадянами річної податкової декларації про майновий стан і доходи – 3 травня 2017 року.


 

 

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області