Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
17 Травень 2017 | Про забезпечення приміщенням Рогатинського районного сектору з питань пробації говорилося сьогодні на засіданні робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації

Відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених» від 07.09.2016 року №1492-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2016 року №348 «Про ліквідацію територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби та утворення територіальних органів Міністерства юстиції» у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України утворені уповноважені органи з питань пробації, одним з яких є Рогатинський районний сектор з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

На даний час Рогатинський районний сектор з питань пробації орендує приміщення, яке не є об’єктом державної власності та платить щомісячну орендну плату. Однак, платна оренда службового приміщення суперечить вимогам чинного законодавства, оскільки представники органів державної влади, уповноважені на виконання функцій держави повинні бути забезпечені службовим приміщенням безкоштовно.

Сьогодні з цього приводу в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина.

У його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, начальник Рогатинського  відділення Калуської оДПІ ГУ  ДФС в Івано-Франківській області Олег Адамович, заступник начальника Рогатинського ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Бирич, начальник та старший інспектор Рогатинського районного сектору з питань пробації, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Володимир Штогрин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Рибій.

На розгляд робочої групи було запропоновано 3 вільні приміщення, які єоб’єктами комунальної власності територіальної громади району та знаходяться в придатному стані.

В подальшому, робоча група буде приймати рішення щодо вибору одного із цих приміщень.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області