Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
20 Квітень 2017 | Про відзначення 31-ї річниці Чорнобильської трагедії говорили на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації

26 квітня 2017 року виповнюється 31 річниця з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Масштаби катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Сьогодні з цього приводу в першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишин відбулася нарада. Участь у її роботі взяли голова районної ради Роман Гринишин, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Ошитко, головний лікар центральної районної лікарні Іван Маслянко, представники відділу культури та освіти райдержадміністрації, міської ради, засоби масової інформації.

Присутні висловили свої пропозиції щодо відзначення цієї сумної дати.

І на завершення наради Степан Демчишин наголосив, що 27 квітня 2017 року відбудеться засідання «круглого столу» за безпосередньою участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівників органів виконавчої влади, священнослужителів, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області