Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
20 Квітень 2017 | Олег Гончарук: Робитимемо все можливе, щоб Прикарпаття стало перлиною туризму України

Упродовж останніх років в області активно розвивається туристична галузь. Помітно збільшується потік туристів до області, прокладаються нові мандрівні маршрути, осучаснюються послуги.

Цьому неабияк сприяють рекреаційні ресурси, погодні умови, а саме, морозні та сніжні зими. Не менш вагомим є також розвиток дорожньої інфраструктури.

Про це під час зустрічі із представниками прикарпатських ЗМІ розповів голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Посадовець, зокрема, наголосив, що задля розвитку цієї галузі на Івано-Франківщині проводяться численні фестивалі та культурно-мистецькі заходи, на які приїжджають десятки тисяч гостей не лише з інших областей України, а й країн Європейського Союзу.

 Одним із таких є Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який цьогоріч пройде 5-7 травня в Івано-Франківську.

«У рамках фестивалю, який позиціонується як маштабна культурна арт-подія міжнародного значення, область відвідають дипломатичні представники багатьох країн Європи, що, своєю чергою, дозволить укріпити позитивний імідж регіону на світовій арені, - зазначив Олег Гончарук. - Віримо, що такі заходи сприятимуть соціально-економічному зростанню області, а отже – і розвитку туристичної індустрії».

Олег Гончарук також розповів про мистецькі фестивалі, які цього року відбуватимуться у Верховинському, Долинському та Косівському районах, і окреслив ключові перспективи розвитку туризму Прикарпаття.

 news-image

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області