Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
17 березень 2017 | Фахівці Рогатинського районного центру зайнятості провели презентацію Окремого регіонального центру комплектування

З метою підбору претендентів для військової служби за контрактом 17 березня фахівці Рогатинського районного центру зайнятості провели презентацію Окремого регіонального центру комплектування. В заході «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» взяли участь 21 особи віком від 18 до 40 років.

Відкрила захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Музики Я.В., яка розповіла про стан ринку праці в місті та районі та ознайомила присутніх з комплексом послуг, що надає служба зайнятості.

Начальник групи з добору Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ в Івано-Франківській області полковник Лущик  Андрій Григорович проінформував про загальні тенденції формування української контрактної армії. Виступаючи перед шукачами роботи, він ознайомив їх з умовами проходження військової служби за контрактом, роз’яснив конкретні умови контракту, повідомив про можливі місця проходження служби.

Присутні мали змогу ознайомитися з порядком відбору кандидатів на військову службу за контрактом, строком служби, грошовим та матеріальним забезпеченням військовослужбовців рядового та сержантського складу, пільгами та гарантіями для військовослужбовців, вакансіями, які існують у Збройних Силах України.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області