Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
17 березень 2017 | Маємо переконливо довести і притягнути Росію до відповідальності – Президент на зустрічі щодо українського позову у Міжнародному суді ООН

Президент Петро Порошенко зазначив, що позов до Міжнародного суду ООН став першим кроком України для притягнення до відповідальності Росії за злочини, які були скоєні проти українських громадян в анексованому Криму та на Донбасі.

«У Міжнародному Суді ООН вся наша команда бореться за справедливе покарання тих, хто винен у смерті тисяч в результаті терористичних атак на українському Донбасі; хто поставляв танки, найсучаснішу артилерію, системи залпового вогню, броньовані машини, боєприпаси, ракети, якими обстрілювали Авдіївку, Краматорськ, Маріуполь, цивільний автобус у Волновасі, збивали МН-17», - зазначив Глава держави під час зустрічі з представником України в Міжнародному Суді ООН в Гаазі, заступником Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль, Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, Міністром юстиції Павлом Петренком, Генеральним прокурором Юрієм Луценком та Головою СБУ Василем Грицаком.

Глава держави подякував за багатомісячну роботу найкращих юристів з МЗС, Мінюсту, Генпрокуратури та фахівців Генштабу, Міноборони із підготовки позову України.

Представник України в Міжнародному Суді ООН в Гаазі, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль подякувала Президенту та командам усіх міністерств за підтримку, допомогу та спільну роботу в представленні аргументованої позиції нашої держави у справі проти Росії.

 «Це черговий етап і один з елементів притягнення Російської Федерації до міжнародно-правової відповідальності. Він дуже важливий і дуже чутливий для всього світового суспільства, оскільки це дійсно перший раз, коли член Ради Безпеки ООН відповідає за діяльність пов’язану з фінансуванням тероризму», - зазначила вона.

При цьому Олена Зеркаль наголосила, що українська делегація має також багато завдань, пов’язаних із захистом українських інвесторів, які втратили свою власність в окупованому Криму, а також захистом тих, хто постраждав  внаслідок незаконних терористичними дій Росії на Сході нашої держави.

В свою чергу, Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що у справі «Україна проти РФ» зібрано понад 800 томів матеріалів, з них 300 томів під грифом «таємно» і «цілком таємно». Під час підготовки матеріалів до суду було опитано 1400 потерпілих, 2000 свідків, проведено 1800 судових експертиз і здобуто 100 000 одиниць речових доказів, в тому числі зразки зброї та військової техніки виробництва Російської Федерації, захоплені українською армією під час боїв.

http://www.president.gov.ua/


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області