Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

27 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
17 лютий 2017 | Робота з сім'ями, що опинилися в складних життєвих обставинах

Важливим   завданням служби у справах дітей є  виявлення  та робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах і з тих чи інших причин неспроможні виконувати виховні функції та забезпечувати належний догляд за дітьми.

Головними причинами сімейного неблагополуччя дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей як такі, що проживають в сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах є: схильність батьків до вживання  спиртних напоїв, небажання виконувати  батьківські обов’язки, незадовільні умови проживання, вчинення фізичного насильства в сім’ї.

Протягом 2016 року на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації перебувало 7  сімей, що опинилось у складних життєвих обставинах, в яких виховується 14 дітей.

В 2017 році вже взято на облік 1 сім’я, в яких виховується 6 дітей та збираються документи для взяття на облік ще однієї сім’ї, в якій виховуються двоє дітей. Повідомлення про дані сім’ї надійшло від сільського голови за місцем проживання дітей. Під час виїздів, інформація про складні життєві обставини сімей підтвердилась.

З початку 2017 року спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації було здійснено 8 виїздів (с. Путятинці, с.Черче, с.Фрага. с. Юнашків, с.Чернів, с. Козарі) в сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, проведено обстеження житлово-побутових умов цих сімей, складено відповідні акти обстеження, встановлено проблеми дітей, які в них виховуються, з батьками проведено відповідні профілактичні бесіди, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей та оформлено відповідні протоколи бесід. До виїздів залучались працівники Рогатинського РЦСССДМ, відділення поліції ГУНП ,ЦРЛ.

5 дітей, які позбавлені батьківського піклування тимчасово влаштовані в Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (с.Мединя)

Звичайно, проблема виховання та захисту підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності. Ми розуміємо що сьогодні ще є над чим працювати і надіємось на співпрацю, адже лише за підтримки структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій,благодійників, меценатів усіх хто причетний до вирішення питань дітей, ми зуміємо забезпечити кожній дитині нашого району нормальні умови життя та повноцінний розвиток.


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області