Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни" 

 

 

19 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 


 


Новини
 На головну
16 лютий 2017 | Обговорено актуальні питання оплати праці у бюджетних установах Прикарпаття

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк провів засідання обласної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці.

Під час заходу озглянуто питання щодо стану забезпечення виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та Закону України «Про оплату праці» щодо підвищення мінімальної заробітної плати і розміру оплати праці працівників бюджетної сфери в розрізі навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, соціальної сфери та інших бюджетних установ.

Доповідали члени робочої групи – керівники департаментів фінансів, освіти, науки та молодіжної політики, охорони здоров’я та соціальної політики облдержадміністрації.

За результатами обговорення зазначеного питання, вирішено доручити головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення проаналізувати стан нарахування і виплати заробітної плати за січень 2017 рокупрацівникам навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури, соціальної сфери та інших бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. Особливу увагу треба звернути на недопущення скорочення працівників та переведення їх на роботу в режимі неповного робочого часу.

Крім того, департаментам освіти, науки та молодіжної політики і охорони здоров’я облдержадміністрації підготувати службову записку та інформувати заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка щодо забезпеченості навчальних закладів і закладів охорони здоров’я коштами на здійснення диференціації в оплаті праці з метою недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Архів новин

Електронна пошта

rogatyn_rda@i.ua

 

Місця знаходження

захисних споруд

цивільного захисту

в Рогатинському районі

«Інтерактивна Карта»

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ

 

 

 

Календар
 

Місцеві інформаційні

веб-ресурси

 

 

 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області